Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie z serwerem i z Wami


Calvin.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dziś 19 lipca przychodzi czas na moje odejście z serwera. Myślałem nad nim już długo bo ponad miesiąc ale doszedłem do wniosku że to właśnie jest ten czas. Wypaliłem się strasznie i jedynie wchodziłem dla organizacji. Pora zająć się prywatnym życiem.  Poznałem dużo osób na serwerze, 2 lata to szmat czasu i osobiście Wam powiem że nie żałuje.  Osiągnąłem na serwerze to co chciałem czyli dobrą zabawę - nigdy nie grałem dla pieniędzy, robiłem co chciałem i się świetnie bawiłem. Rozwodzić się za bardzo nie będę, jest to tylko gra i dobra zabawa, nie spinajcie się i dążcie do swoich celów.

Pozwolę sobie pozdrowić kilka osób kilka osób z którymi grałem i będę kojarzył sobie z nimi ten serwer. Dziękuję za wszystko, możliwe że do zobaczenia w przyszłości :)

@Twix_Duo , @Matesky , @Bogens , @Bambo* , @lewypalijana , @Asn. , @Zbyszard. , @neejm , @Endriu00 @Domciol , @.Mariuszek. , @Pjot3req , @RIP*Comandos321 , @PREZES_1337* , @co? , @Globeek* , @Polak333 , @HoolyWeed , @Expikk7. , @Lukass. , @Hinox , @FaFikkk , @MrTheBoSS. , @Norsek , @A$U$ , @Lajk* , @Fantus.<3 , @Placuszek , @Greyna.gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin