Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pony 1.8 na znakomitej lamie!??!


Matias4747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Pony
ID: 21711
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: +/- 10300km
Dodatki: hydraulika, felgi (1083), rejka , niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, dodatkowe klucze, 75l LPG
Cena: Ostatnia offerta jaką dostałem wynosiła 450k więc od tej zacznijmy
Coś od siebie:  Znakomity wóz do jeżdżenia na imprezki z ziomkami , posiada wbudowane głośniki, skacze tak wysoko niczym Adam Małysz. Ogólnie super wóz polecam serdecznie.
SS’y: 

Spoiler

4nxtwZ2.pngY1gGuOU.png0ZweorW.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, .Mariuszek. napisał:

450k więc od tej zacznijmy

 

29 minut temu, M3Power;;]] napisał:

Sto piśont

Ostatnia offka 450k w raty na pw+zapomniałem dopisać aby wszystkie offerty składać tutaj pod tematem ponieważ nie będe czytał offert składanych na pw forum,dsc itp.

Edytowane przez .Mariuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, .Mariuszek. napisał:

 

Ostatnia offka 450k w raty na pw+zapomniałem dopisać aby wszystkie offerty składać tutaj pod tematem ponieważ nie będe czytał offert składanych na pw forum,dsc itp.

A w tej bajce były smoki?

300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin