Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Swoją całą kolekcje pojazdów - ostatni raz w tym roku wystawiam, więc ”ostatnia” szansa na kupno jakiegoś pojazdu! Unikatowe lampy/niskie ID.


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Walton
ID: 341
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 500 km
Dodatki: felgi (1079)
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 180 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Potrzymasz = zarobisz, kto nie chce darmowych pieniędzy? Zapraszam do składania ofert, a na pewno zarobicie po jakimś czasie bez problemu.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Comet
ID: 988 -> (3 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 21.500 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, UP2/UP4. Posiada zamontowane  ”unikatowe” lampy; Bursztynowe.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 2 500 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Myślę, że tego pojazdu nie muszę nikomu przedstawiać, bo mam go długi czas, ale zrobie to w ogromnym skrócie; 3-cyfrowe ID, a do tego ”unikatowe” lampy. Jest to trzeci pojazd tej marki na serwerze, a ogólnie 2 dostępny dla graczy (do kupna 1), ponieważ jeden na zbanowanym koncie, a drugi nie na sprzedaż.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Manana Electric
ID: 1000
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 14.000 km
Dodatki: FT, aczkolwiek jest mała atrapa nitro. Posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Royal Blue.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 2 000 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Myślę, że tutaj również nie trzeba przedstawiać, bo większość osób była/jest nią zainteresowana. W skrócie; równe ID (1000), jedna z dwóch Elektrycznych na serwerze, a jako jedyna na ”unikatowych” lampach, które przez wielu graczy są nazywane najładniejszymi lampami na serwerze. Pojazd posiada jeszcze zamontowany niedostępny bak benzyny - większy niż mają pozostałe pojazdy Elektryczne.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Stafford
ID: 3782 -> (2 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 8.000 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, rejestracji, 7 dodatkowych kluczy. Posiada zamontowane lampy ”Złociste”.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 5 000 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Tutaj również za dużo nie musze napisać, bo każdy kto gra sporo na serwerze, to wie jak ciężko dostać Stafforda, ponieważ tylko kilka sztuk jest aktywnych/dostępnych, a z tego co wiem to ten jest z najniższym ID do kupna (na ten moment).
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Bullet
ID: 3845
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 66.000 km
Dodatki: FT łącznie z instalacją nitro, aczkolwiek brakuje UP4 oraz baku benzyny do totalnego FT.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 1 600 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Ładny Bullet z 4-cyfrowym ID, co czyni go jednym z pierwszych aktywnych na serwerze. Pojazd posiada zamontowane ”unikatowe” lampy, aczkolwiek wyglądają jak zielone, ale lekko różnią się lekko RGB, co czyni je jedynymi takimi lampami na serwerze.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Solair
ID: 6184 -> (4 na serwerze)
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 3.300 km
Dodatki: felgi (1078), przyciemnienie szyb (20%) oraz moduł UP3. Posiada zamontowane lampy ”Ultramaryny”.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 400 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Bardzo ładny Solair z 4-cyfrowym ID, które czyni go czwartym pojazdem tej marki na serwerze, a pierwszym aktywnym/dostępnym dla graczy.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Elegy
ID: 7606
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 23.600 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, zbędnego tuningu wizualnego. Posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Fuksje.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 3 000 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Bardzo ładne Elegy z 4-cyfrowym ID. Posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Fuksje. Są to jedne z najbardziej pożądanych lamp przez graczy.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Sultan
ID: 8099
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 7.000 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, zbędnego tuningu wizualnego. Posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Fuksje.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 2 600 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Bardzo ładny Sultan z 4-cyfrowym ID. Posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Fuksje. Są to jedne z najbardziej pożądanych lamp przez graczy.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Tahoma
ID: 11905
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 19.500 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, modułu UP4 oraz ABS. Posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Royal Blue.
Cena: Oferty - najwyższa dotychczas wynosi 1 220 000 PLN, więc prosiłbym o większe.
Coś od siebie: Fajna Tahoma, która posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Royal Blue. Są to jedne z najładniejszych lamp na serwerze, a w dodatku idealnie pasują w tym pojeździe.
SS’y: Dodam do 24h, ponieważ aktualnie nie ma mnie w domu.

Model: Elegy
ID: 15015
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 28.000 km
Dodatki: FT łącznie z instalacją nitro, aczkolwiek posiada zamontowane przyciemnienie szyb 40%, a nie 20 (kwestia gustu). Posiada zamontowane ”unikatowe” lampy; Royal Blue.
Cena: Oferty, aczkolwiek prosiłbym o większe niż 2 700 000 PLN, więc mniejszych nie biorę pod uwagę.
Coś od siebie: Bardzo ładne Elegy, które posiada całkiem fajne ID oraz posiada zamontowane przepiękne ”unikatowe” lampy; Royal Blue. 
SS’y: 

Edytowane przez Ciastkowy*
Przez PardonsiK,

Ss'y do 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kseo. napisał:

2.7kk za sultana i idzie do mnie :)) 

lepiej, ale wiem, że mogę wziąć więcej. Poczekamy na pozostałych zainteresowanych, bo jakiś czas temu było sporo chętnych ;)

35 minut temu, Cloudy* napisał:

Bullecior 1,65kk

Fajnie, ale dalej, bo bym za dużo stratny był :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin