Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Tor033 oraz Entiohy


zerowania.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: KacperG12

Login z serwera: KacperG12

Nick osoby oskarżonej: Tor033, Entiohy

Powód napisania skargi: Oszukanie mnie co to taryfikatora więziennego

Opis sytuacji: Zatrzymało mnie sapd i zakuło w kajdanki po czym wsadziło do radiowozu. Wtedy Entiohy mnie sprawdził i powiedział że mandat wynosi 4680pln (mam w logach). Ja nic nie odpowiedziałem mu a on po czasie odpisał, że płace mandat albo idę na 59 minut do jaila a przecież zaokrąglenie 4680pln to 4700pln czyli 47 minut. Potem przejął mnie Policjant Tor033 który odwiózł mnie do jaila i nie dał 47 minut a 49minut (mam ss'y).

Logi: [2021-08-25 13:35:25] [Output] : Entiohy [167]: 4860 PLN mandatu, utrudnianie i zniewaga funkcjonariuszy 

[2021-08-25 13:36:26] [Output] : Entiohy [167]: W przypadku odmowy 59 minut więzienia.

[2021-08-25 13:49:15] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Tor033.
[2021-08-25 13:49:15] [Output] : Ⓘ Powód: Odmowa przyjęcia mandatu
[2021-08-25 13:49:15] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 49 minut/y.

Ss'y: https://imgur.com/gallery/SKCGQLG

Coś od siebie: Proszę o wyjaśnienie sytuacji jak najlepiej się da.

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/gallery/59zCWZr

Edytowane przez KacperG12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, VugTeid.png @Entiohy.

Nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak regulamin składania skarg, z którym powinieneś był się zapoznać.

 

17 minut temu, KacperG12 napisał:

[2021-08-25 13:35:25] [Output] : Entiohy [167]: 4860 PLN mandatu, utrudnianie i zniewaga funkcjonariuszy 

 

17 minut temu, KacperG12 napisał:

przecież zaokrąglenie 4680pln to 4700pln czyli 47 minut

?
4860 ~ 4900, czyli 49 minut.

17 minut temu, KacperG12 napisał:

[2021-08-25 13:36:26] [Output] : Entiohy [167]: W przypadku odmowy 59 minut więzienia.

Tutaj się po prostu pomyliłem, miałem na myśli 49 minut.

Edytowane przez Entiohy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Entiohy napisał:

Witam, VugTeid.png @Entiohy.

Nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak regulamin składania skarg, z którym powinieneś był się zapoznać.

 

 

?
4860 ~ 4900, czyli 49 minut.

Ok, moja pomyłka

Tutaj się po prostu pomyliłem, miałem na myśli 49 minut.

Ty też sie pomyliłeś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajna literówka, chyba każdemu się zdarza i raczej nikomu nie zaszkodziła skoro jesteś świadom tego, że 100pln to 1 minuta - tym bardziej, że nie nie wsadził Cie na te 59 minut.

1 godzinę temu, KacperG12 napisał:

4860 ~ 4900, czyli 49 minut.

Ok, moja pomyłka

Czy sytacja została Ci rozjaśniona? Bo nie za bardzo rozumiem sensu tej skargi. 

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, deluXe napisał:

Zwyczajna literówka, chyba każdemu się zdarza i raczej nikomu nie zaszkodziła skoro jesteś świadom tego, że 100pln to 1 minuta.

Czy sytacja została Ci rozjaśniona? Bo nie za bardzo rozumiem sensu tej skargi. 

Minuta, tak sobie tłumacz, poza tym były 2 minuty a nie minuta, więc sam przeczytaj wypowiedź a nie ode mnie oczekujesz, a wracając do sytuacji, czyli ktoś z frakcji może się pomylić a gracz nie?

Edytowane przez KacperG12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przecież i tak każdy broni SAPD to nie ma sensu się kłócić uznajmy, że nic się nie stało i pójdźmy w swoje strony tylko weźcie uważajcie na te literówki bo ja nauczycielem Polskiego nie jestem i nie będe nikogo uczył, dopóki ktoś mnie nie poprosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłeś do więzienia na czas, który odsiedzieć powinieneś. Fakt, funkcjonariusz przy podawaniu informacji o tym omyłkowo napisał 59 zamiast 49, jednak nie jest to powód do ukarania, każdy z nas może popełnić taki błąd. 

8 godzin temu, KacperG12 napisał:

tym były 2 minuty a nie minuta

100zl = 1 minuta, 4860zl = 48.6 minut ~ 49 minut i tyle też spędziłeś w więzieniu. 

Mimo wszystko @Entiohy, proszę unikać takich niedopatrzeń.

Edytowane przez deluXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin