Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

WAŻNA WIADOMOŚĆ


KacpireZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

zamieszczam ważne ogłoszenie więc macie tu

Otóż jak widać po tytule postanowię zawiesić konto do 5 września 2021,do godziny 6:00 po mimo tego że jestem dopiero od 3 miesięcy. Ale nie mam zbyt wiele czasu ponieważ pomału się zaczyna rok szkolny to, powód dlaczego zawieszam już mówię

Powód w którym zawieszam do niedzieli jest to, że wczoraj otrzymałem zakaz prowadzenia prawa jazdy za Celowe Taranowanie w Czerwono-Czarnego Bobcata w którym jeździłem z kilkoma kolegami.

Po tym wydarzeniu. Jeden z nich został Zbanowany na tydzień.

jak widać plan się nie powiódł, no ale już za tydzień wracam. Na chwile będę pojawiał na serwerze żeby wpłacić ilość kasy i znikam
a o to Osoby w którym znałem:
 
@Aris-szczególnie ziomek nie płacz na pewno wrócę
 
@Robson002-dziękuje temu funkcjonariuszowi który mnie uwolnił w którym o mały włos nie trafiłem do więzienia na serwerze
 
@Argen-dla ciebie to tuner wszystko nawet zamontował do mojej fury wszystkie dodatki
 
@maciek2010PL-dzięki mnie zdobyłeś sławę za 5lp i nawet gratuluje za 800 reputacji i za że dałesz mi poprowadzić Journey'em
 
@Kbolo-dziękuje ci za donejty to co robisz jest najlepsze od dziś ty pracujesz za mnie
 
Patryk^$^ a obecnie @Alfred_paluszek- dziękuje za kupowanie Solaira mojej najlepszej fury
 
@Pudel-pomogłem ci dostać się do San Andreas Road Assistance
 
@William_Sus-kiedyś SUS zagramy razem w Among us nigdy cię nie zapomnę
 
jeszcze wspomnę o kilku osobach którzy wszystko dali:
 
@abi-dziękuje za 3k wygranej derby drużynów monsterami
 
@SebixMaRaka-za niedługo sie zobaczymy dam ci 500pln
 
@Wikto123-Dziękuje mi za pomoc w wezwaniu na 112
 
przede wszystkim do zobaczenia już w napisaniu 4 Września
Edytowane przez Kaciprez
kilka błędów naprawione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin