Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ja nie bende tu gral


supermaciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak widac dostalem szkodnika, ale trudno ja plakal nie bede o komputer, bo jakis chlop niema argumentow, 

pozdrawiam

@Marcelek2010PL dzieki za pomoc ale cuz nie udalo sie dostac unbana trzymaj tam organizacje jo 

@jaj00r wkoncu se pogramy w majkrafta na spokojnie

@Razlov trzymaj sie razlof pogramy w majkrafta se. no wlasnie przepalaj sultana bo klucz masz do niego

a hejterom ego = pid, nie pozdrawiam  

a moj sultan 8138 id zostanie sprzedany w chwili otrzymania unbana - prawdopodobnie nigdy, 

wiec nie napinajcie sie w priv ze dacie mi jakeis smieszne 3kk jak mi oferujom 4kk

pozdrawiam

@maciek2010PL niestety nie zdazylem zrobic jurka 2.2 i przepalic  z tobom

 

 

Edytowane przez supermaciek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maciek kur szkoda w holere ze ci nie dali ub bede plakal z tego powodu . Kontakt jest na dsc w minikrafta mozemy zawsze pograc sultana nadal przepalam haha

Pozdrawiam i nie pozdrawiam nie  grzecznego pana ktory sie uwziął :(

 

Edytowane przez Razlov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Razlov napisał:

Super maciek kur szkoda w holere ze ci nie dali ub bede plakal z tego powodu . Kontakt jest na dsc w minikrafta mozemy zawsze pograc sultana nadal przepalam haha

Pozdrawiam i nie pozdrawiam nie  grzecznego pana ktory sie uwzioł :(

 

no wlasnie w minekrafta mozna pograc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ok szkoda fest pozdrawiam jeszcze na dsc pogadamy ok?

No i organizacja będzie ciongle, no i miało być tak pięknie takie plany ale @Bilu. nie siedział z nami na dsc no i nie wie jak głęboko masz swoj zal ja i po twoich rozmowach wiedzialem ze poprawa byla by na 100% ale no coz niektorzy i tym nie wiedza ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin