-
Postów
92 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
-
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej
Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
Pozdrawiam
@wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
@garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
@maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
@koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
@goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
@.Nati - najlepsza supporterka 4life
@Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
@RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
@sannia - najlepsza du*a na serwerze
@[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze
@ReaR - najlepszy busiorz
@Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
@bombel15 - zawsze o mnie pamieta
@kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
@ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
Nie Pozdrawiam
@K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej
Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
Pozdrawiam
@wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
@garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
@maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
@koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
@goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
@.Nati - najlepsza supporterka 4life
@Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
@RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
@sannia - najlepsza du*a na serwerze
@[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze
@ReaR - najlepszy busiorz
@Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
@bombel15 - zawsze o mnie pamieta
@kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
@ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
Nie Pozdrawiam
@K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej
Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
Pozdrawiam
@wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
@garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
@maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
@koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
@goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
@.Nati - najlepsza supporterka 4life
@Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
@RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
@sannia - najlepsza du*a na serwerze
@[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze
@ReaR - najlepszy busiorz
@Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
@bombel15 - zawsze o mnie pamieta
@kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
@ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
Nie Pozdrawiam
@K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej
Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
Pozdrawiam
@wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
@garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
@maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
@koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
@goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
@.Nati - najlepsza supporterka 4life
@Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
@RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
@sannia - najlepsza du*a na serwerze
@[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze
@ReaR - najlepszy busiorz
@Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
@bombel15 - zawsze o mnie pamieta
@kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
@ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
Nie Pozdrawiam
@K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej
Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
Pozdrawiam
@wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
@garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
@maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
@koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
@goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
@.Nati - najlepsza supporterka 4life
@Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
@RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
@sannia - najlepsza du*a na serwerze
@[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze
@ReaR - najlepszy busiorz
@Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
@bombel15 - zawsze o mnie pamieta
@kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
@ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
Nie Pozdrawiam
@K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg. Pozdrawiam @wolnymaciek2010PL - brat z innej
Wszystkieo najlepszego 4life i bzyk,gg.
Pozdrawiam
@wolnymaciek2010PL - brat z innej mamy
@garbatymaciek2010PL - muzg wszystkich operacji, najmondrzejszy ze wszystkich mackuw
@maciek2010PL - najlepszy jutuber 4life i wogule odwalacz jakich malo
@koksumaciek2010PL - smieszny typek ktury niby nas nie lubi ale jednak nas kocha a my kochamy go
@goroncydamus - gruby, zadufany w sobie i hipokryta ale jednak kolega jakich malo i da sie go lubic
@.Nati - najlepsza supporterka 4life
@Pilownik. - to taki kuzyn i do melanzu i do wyplakania w ramie
@RomekPijak - dobry ziomek ale hudini jakis pojawia sie i znika na serwerze
@sannia - najlepsza du*a na serwerze
@[email protected] - brat najlepszej du*y na serwerze
@ReaR - najlepszy busiorz
@Gwozdziu - dobry kumpel ktory szczurka nie odmowi
@bombel15 - zawsze o mnie pamieta
@kubusssss - kocha sie w najlepszej du**e na serwerze
@ahabyy - przepłacił za domek ale jednak ma najlepszego esioka w polsce
Nie Pozdrawiam
@K_R_U_K_ - zniszczył organizacje i próbował nas podzielic
Dziękuję @ZbyK.gg za stworzenie miejsca, w którym poznałem wiele niesamowitych osób, spędziłem niezapomniane chwile i nie żałuję ani jednej przegranej minuty.
Przepraszam kazda osobe której nie wyroznilem ale jem krówke i zapomnialem
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od oilsia za aktualizację statusu, hej, dalej pamietam o tobie. tesknie
hej, dalej pamietam o tobie. tesknie
-
minecraftmaciek2010PL przyznał(a) reputację dla wolnymaciek2010PL za aktualizację statusu, Nieznajomość prawa nie zwalnia cię z odpowiedzalności karnej
Nieznajomość prawa nie zwalnia cię z odpowiedzalności karnej
-
minecraftmaciek2010PL przyznał(a) reputację dla wolnymaciek2010PL za aktualizację statusu, pomylilem dni juz idziemy na trzepak
pomylilem dni juz idziemy na trzepak
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od og.ruddyy0 za aktualizację statusu, wiem ze sprzedajesz sie na policji ale nie mam jak tego udowodnic
wiem ze sprzedajesz sie na policji ale nie mam jak tego udowodnic
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, wogule ile masz lat, mozesz juz pic piwo?
wogule ile masz lat, mozesz juz pic piwo?
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, hej, podasz snap dzien drugi
hej, podasz snap
dzien drugi
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, dzie... dzień pietnasty podasz snap?
dzie... dzień pietnasty podasz snap?
-
minecraftmaciek2010PL przyznał(a) reputację dla wolnymaciek2010PL za aktualizację statusu, Dzien 1 idziemy na trzepak ?
Dzien 1 idziemy na trzepak
?
-
minecraftmaciek2010PL przyznał(a) reputację dla ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, Pamiętajcie! Prowadząc #PrzestagajLimitówPrędkości
Pamiętajcie! Prowadząc #PrzestagajLimitówPrędkości
-
minecraftmaciek2010PL przyznał(a) reputację dla ✮ Cieply-MaciekPL2012 za aktualizację statusu, chej chciałbym pozdrowić @minecraftmaciek2010PL oraz @UwUsnyWisielec ponieważ som to
chej chciałbym pozdrowić @minecraftmaciek2010PL oraz @UwUsnyWisielec ponieważ som to jedyne uczciwe osoby na serwerze a @Adracz45.AntyTSA to handlarzyk pzdr
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od WIXAPOL za aktualizację statusu, Boli cie to ze minecraftmaciek moze legalnie zarobic
Boli cie to ze minecraftmaciek moze legalnie zarobic
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ goroncydamus za aktualizację statusu, czesc kolego, dlaczego wstydzisz sie tego ze mie obserwujesz? troche nie miło z twoje
czesc kolego, dlaczego wstydzisz sie tego ze mie obserwujesz?
troche nie miło z twojej strony
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ Viderek.gg za aktualizację statusu, Witam szanowne grono Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż
Witam szanowne grono
Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż zglosiłem post uzytkownika @cuh. który jawnie promuje oszukiwanie w grze, jaki to szczyt bezszczelnosci niedosc ze oszukiwać to jeszcze promować i nakłaniać do tego innych. Ten to ma dopiero tupet
Tutaj link do jego posta
A tutaj dowód mojej dojrzałej decyzji
i zachecam wszystkich do zgłaszania tego typu wybryków zebyśmy wszyscy grali na równych zasadach
Jeszcze na koniec chcialbym pozdrowić paru moich przyjacioł
@bombel15 @goroncydamus @wolnymaciek2010PL @santiago. @Adracz45.AntyTSA @ziolo.kkk @Cieply-MaciekPL2012
Pozdrawiam
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ Viderek.gg za aktualizację statusu, Witam szanowne grono Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż
Witam szanowne grono
Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż zglosiłem post uzytkownika @cuh. który jawnie promuje oszukiwanie w grze, jaki to szczyt bezszczelnosci niedosc ze oszukiwać to jeszcze promować i nakłaniać do tego innych. Ten to ma dopiero tupet
Tutaj link do jego posta
A tutaj dowód mojej dojrzałej decyzji
i zachecam wszystkich do zgłaszania tego typu wybryków zebyśmy wszyscy grali na równych zasadach
Jeszcze na koniec chcialbym pozdrowić paru moich przyjacioł
@bombel15 @goroncydamus @wolnymaciek2010PL @santiago. @Adracz45.AntyTSA @ziolo.kkk @Cieply-MaciekPL2012
Pozdrawiam
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ Viderek.gg za aktualizację statusu, Witam szanowne grono Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż
Witam szanowne grono
Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż zglosiłem post uzytkownika @cuh. który jawnie promuje oszukiwanie w grze, jaki to szczyt bezszczelnosci niedosc ze oszukiwać to jeszcze promować i nakłaniać do tego innych. Ten to ma dopiero tupet
Tutaj link do jego posta
A tutaj dowód mojej dojrzałej decyzji
i zachecam wszystkich do zgłaszania tego typu wybryków zebyśmy wszyscy grali na równych zasadach
Jeszcze na koniec chcialbym pozdrowić paru moich przyjacioł
@bombel15 @goroncydamus @wolnymaciek2010PL @santiago. @Adracz45.AntyTSA @ziolo.kkk @Cieply-MaciekPL2012
Pozdrawiam
-
minecraftmaciek2010PL otrzymał(a) reputację od ✮ Viderek.gg za aktualizację statusu, Witam szanowne grono Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż
Witam szanowne grono
Chcialbym sie pochwalic swoją obywatelską dojrzałą postawą. Otóż zglosiłem post uzytkownika @cuh. który jawnie promuje oszukiwanie w grze, jaki to szczyt bezszczelnosci niedosc ze oszukiwać to jeszcze promować i nakłaniać do tego innych. Ten to ma dopiero tupet
Tutaj link do jego posta
A tutaj dowód mojej dojrzałej decyzji
i zachecam wszystkich do zgłaszania tego typu wybryków zebyśmy wszyscy grali na równych zasadach
Jeszcze na koniec chcialbym pozdrowić paru moich przyjacioł
@bombel15 @goroncydamus @wolnymaciek2010PL @santiago. @Adracz45.AntyTSA @ziolo.kkk @Cieply-MaciekPL2012
Pozdrawiam