Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Poznajcie redakcję i jej pracowników.


kunaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 POm2o1r.png
Witam, z tej strony Redaktor kunaj. W tym artykule przedstawię wam pracę redaktorów oraz ich zdanie o redakcji. Dowiecie się, też co można w niej robić oraz jakie pojazdy posiada. Zapraszam do czytania.
Po2AmCf_d.webp?maxwidth=760&fidelity=gra

Nasza baza znajduję się w San Fierro a dokładniej w dzielnicy Missionary Hill. Wjeżdżając przez bramę, po prawej stronie możemy zobaczyć wielki parking dla redaktorów oraz reporterów. Idąc na wprost mamy blip, który odpowiada za wejście do środka budynku, zaraz za nim kolejny znacznik prowadzący na dach. Po lewej stronie od bramy znajduje się wjazd na górną część placu. Po udaniu się na górę zobaczymy parking dla zarządu redakcji, jeżeli go miniemy to, przejdziemy na parking pojazdów biznesowych.

fbaCxi4.gif

daQuk19.gif


W środku przywita nas portiernia wraz z długim korytarzem. Jedyne drzwi z lewej strony są od sali spotkań. To tam aplikanci mają część szkoleń, a redaktorzy uczęszczają w spotkaniach. Naprzeciwko wejścia znajduje się przebieralnia, w której pracownicy mogą się przebrać w swoje stroje. Zaraz za nią jest pokój zarządu.


LC9ulga.gif

qzKsiNB.gif

H2h2CeW.png

RHGyB6n.gif

Po2AmCf.png

Nagrodą za bycie aktywnym są oczywiście awanse, ale jakie są rangi? W kolejności od najniższej do najwyższej jest: Redaktor Aplikujący, Młodszy Redaktor, Redaktor, Starszy Redaktor, Redaktor Specjalista, Młodszy Reporter, Reporter, Starszy Reporter i na samym końcu Reporter Specjalista. Jest jeszcze parę dodatkowych ról, które możemy otrzymać.

Pracownik Miesiąca - Jeżeli będziemy najaktywniejszą osobą w danym miesiącu, dostaniemy tę rangę. Daje ona dodatkowy zarobek w czasie jej posiadania oraz dostęp do pojazdu jedynie dla tej osoby. Mniejszym plusem jest też zmiana koloru nicku posiadacza na discordzie.

Szkoleniowiec - Jeżeli dobrze znamy materiały szkoleniowe oraz zasady, które panują w redakcji, mamy szansę zostać szkoleniowcem. Osoba ta będzie uczestniczyć w spotkaniach oraz szkoleniach aplikantów. Musi przekazać swoją całą wiedzę nowym osobom w redakcji.

Egzaminator - Najczęściej, też ma rangę Szkoleniowiec. Weryfikuje on wiedzę aplikantów, która zdobyli przez czas trwania szkółki.

Autoryzator - Odpowiedzialny jest za sprawdzenie artykułu lub wywiadu, napisanego przez redaktorów oraz reporterów. To on ocenia jakie wynagrodzenie dostanie autor, patrząc na jakość napisanego tekstu. Dzięki tej roli na forum publikowane materiały nie mają dużej ilości błędów.

Po2AmCf_d.webp?maxwidth=760&fidelity=gra

Skoro już wiemy, jakie są rangi i role to pora dowiedzieć się, co można w ogóle zrobić w redakcji. Głównie zajmujemy się pisaniem artykułów oraz wywiadów. Jednak nie jest to jedyna aktywność. Wielu redaktorów co miesiąc podlicza głosy oddane w plebiscycie przez innych graczy. Niektórzy piszą materiały do gazetki. Jeszcze inni współpracują z innymi biznesami pisząc newsy lub scenariusze. Nieraz można nas zobaczyć na eventach w grze. Relacjonujemy je później dla graczy, którzy nie mogli wziąć w nich udziału, a chcą się dowiedzieć, co się działo.

Po2AmCf.png

Na parkingu możemy spotkać parę ciekawych pojazdów. Jednak najbardziej wpada w oko newsvan. Posiada naklejki loga redakcji oraz wielką antenę na swoim dachu. To właśnie ten wóz jest najłatwiej zobaczyć przy akcjach RP oraz na różnych eventach. Wyposażony jest w silnik 2.0 oraz UP1, przez co jest najszybszym pojazdem w redakcji. Jednak trzeba pamiętać, że pełną prędkość osiągnie tylko na autostradzie. Jest dostępny dla każdego członka biznesu, nawet dla osób, które dopiero dołączyły do redakcji i przechodzą swoje pierwsze szkolenia. 

9fvRQsD.gif

LbidYPO.png

Emperor - Jest to nowy pojazd. Pod maską ma silnik o pojemności 1.6L. Dostęp do niego ma każdy, kto ukończył akademię z wynikiem pozytywnym. Jest to dobry pojazd, jeżeli chcemy wybrać się gdzieś w cztery osoby.

w0INWpF.gif

LbidYPO.png

Landstalker - Auto terenowe. Można wsiąść do niego dopiero od rangi Redaktor. Rozpędza się do 180 km/h. Jednak to nie prędkość jest głównym atutem. Jego zawieszenie pozwala na dojechanie w każde miejsce nieważne czy jest to droga w mieście, czy w środku lasu.

OR17nwQ.gif

LbidYPO.png

Admiral - Stylowy samochód, idealnie nadaje się na dojazd do osoby, z która chcemy przeprowadzić wywiad. Jak każdy inny, nie licząc newsvana, ma silnik 1.6L.

9bnVv8N.gif

LbidYPO.png

Sentinel - Jest to ostatni pojazd, poruszający się po drodze, do którego dostęp ogranicza nam ranga, oczywiście nie licząc tych zarządowych. Jedynie Redaktorzy specjaliści i pracownicy, którzy są wyżej, mogą go prowadzić.

YNICYXN.gif

LbidYPO.png

Sultan - Stoi na parkingu tylko jeden, taka sama ilość osób przez miesiąc może go prowadzić. Wymaganiem jest Pracownik Miesiąca. To właśnie on dostaje pozwolenie na jazdę za kierownicą tej białej bestii. Jeżeli podejdzie się do niego na odpowiednią odległość, widnieje napis „Pracownik miesiąca”.

HMWjxWy.gif

LbidYPO.png

Rancher Long - Auto, które jest przeznaczone dla członków zarządu. Tylko oni mają do niego dostęp. Poruszają się nim często na szkoleniach w celu odróżnienia się od reszty redaktorów aplikujących.

aH6gqIV.gif

LbidYPO.png

Dron - Jest to pierwszy pojazd, a bardziej urządzenie, które nie porusza się po lądzie. Służy on głównie do robienia zdjęć z wysokości. Już od samego początku można się nim poruszać, co może urozmaicić grafiki zawarte w artykułach akademików, jak i pełnoprawnych redaktorów niższej rangi.

CxYuAFw.gif

LbidYPO.png

News Chopper - Helikopter, którym możemy udać się szybko w każde miejsce na mapie, jednak nie wszędzie damy radę wylądować. Jest on dobrą opcją, jeżeli dostajemy informacje o zdarzeniu bardzo oddalonym od siedziby. Jeżeli tylko znajdziemy miejsce do wylądowania, jest to najszybsza opcja dotarcia na miejsce akcji.

8IZdSn1.gif

Po2AmCf.png

Przygotowałem też dla was krótkie wywiady z pracownikami redakcji. 

LbidYPO.png

Wywiad z Młodszym Redaktorem: @Dubaj

Spoiler

k: kunaj
D: Dubaj

k: Ile już jesteś w redakcji?
D: Miesiąc i 10 dni

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
D: Dużo znajomych polecało mi ten biznes i podoba mi się jego działalność.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
D: Miła atmosfera, możliwość rozwijania umiejętności w różnych dziedzinach.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
D: Edytować zdjęcia

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
D: Jeszcze nie pisałem.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
D: MateuszXQ

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
D: xWolfQ

LbidYPO.png

Wywiad z Młodszym Redaktorem: @Magik_4

Spoiler

k: kunaj
M: Magik_4

k: Ile już jesteś w redakcji?
M: Od kwietnia, jeśli dobrze pamiętam.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
M: Spróbowanie czegoś nowego, odświeżenia w rozgrywce oraz zachęcanie przez niektóre osoby do napisania podania.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
M: Współpraca wszystkich, zgodność, nie licząc ostatnich wydarzeń, oraz atmosfera.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
M: Być w niej postaram się zacząć coś więcej robić, ale mam jak na ten moment dużo spraw na głowie i ogarniam te ważniejsze.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
M: Jeszcze taki nie powstał, aczkolwiek powstanie jeszcze w tym roku, gdy tylko znajdę wolny czas i rozplanuję wszystko. Mam w planach zrobić złożony lub rozłożony na kilka części materiał oraz wywiady.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
M: Każdego traktuję równo. Nie ma gorszych ani lepszych. 

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
M: Jestem pewny tego, że nie cruzeN. Najlepsi byli Pawelik i WolfQ. Obaj byli dobrzy. Jeśli miałbym wybrać jednego to WolfQ.

LbidYPO.png

Wywiad z Młodszym Redaktorem: @Kamilos2265

Spoiler

k: kunaj
K: Kamilos2265

k: Ile już jesteś w redakcji?
K: W redakcji jestem od 22 lutego 2021 roku.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
K: Do napisania podania zachęciła mnie działalność redakcji oraz jak ona działa. Odkąd się z nią spotkałem i poczytałem kilka wywiadów i artykułów - chciałem tam dołączyć.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
K: Najbardziej mi się podoba atmosfera panującą w redakcji. Nie ma żadnych kłótni co chwile, ani nic, a sami redaktorzy - potrafią być bardzo pomocni.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
K: W redakcji najbardziej mnie ciągnęło do robienia wywiadów, gdzie najprawdopodobniej za niedługo zrobię swój pierwszy wywiad.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
K: Nie napisałem jeszcze żadnego artykułu, ani wywiadu.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
K: Co do najlepszego współpracownika - nie mam za bardzo zdania, lecz jak mam już wybierać, to ten wybór padnie na Redaktora Naczelnego MateuszXQ. Tak naprawdę to on mnie zachęcił do napisania podania, a jak było trzeba - zawsze z czymś pomógł.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
K: Tutaj zdania za bardzo nie mam, nie jestem aż tak długo w redakcji.

LbidYPO.png

Wywiad z Młodszym Redaktorem: @toxic.

Spoiler

k: kunaj
t: toxic.

k: Ile już jesteś w redakcji?
t: Nie dawno wróciłem do biznesu, ze względu na przerwę, więc aktualnie od 19 Sierpnia zasilam szeregi Redakcji.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
t: Do napisania podania zachęciło mnie to, iż chciałem się nauczyć czegoś przydatnego w życiu oraz chciałem spróbować swoich sił jako Redaktor.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
t: Atmosfera, niesamowici ludzie oraz to, że redakcja jest jednym z lepszych biznesów.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
t: Szczerze to aktualnie pracuję nad wywiadem, a poza tym aktualnie nic nie robię.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
t: Mam na koncie zero artykułów oraz wywiadów więc średnio mogę udzielić na to odpowiedź.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
t: Raczej nie mam podziału na osoby. Lubię każdego tak samo. Z większością raczej zbytnio nie rozmawiam, więc też za bardzo nie mam jak się wypowiedzieć.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
t: Nie jestem w stanie na to odpowiedzieć, ale aktualny lider xWolfQ, raczej jest dobrą osobą na to stanowisko.

LbidYPO.png

Wywiad z Redaktorką:@Olcia501

Spoiler

k: kunaj
O: Olcia501

k: Ile już jesteś w redakcji?
O: Jestem w redakcji od końca czerwca, dokładnie 2 miesiące.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
O: Od zawsze lubiłam pisać, nigdy nie sprawiały mi problemu wszelkie charakteryzacje w szkole bądź innego rodzaju wypracowania - nawet gdy nie czytałam lektury.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
O: Ciężko wybrać, tak naprawdę nie spotkałam się z jakimiś przykrymi sytuacjami, podoba mi się baza biznesu, ludzie wokół, pomoc, o która można się zwrócić do wyżej postawionych osób.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
O: Chyba pisać wywiady, nie dość, ze dowiem się ciekawych informacji, którymi się dziele z innymi graczami, to wygodniej się je pisze moim zdaniem. Aczkolwiek artykuły tez fajnie się robi

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
O: Chyba ten wywiad z Kartovelkiem. 

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
O: Nie spotkałam się tak jak pisałam wcześniej z jakimiś przykrymi sytuacjami, do nikogo nie mam urazu i każdy z współpracowników jest pomocny i sympatyczny, a tak przynajmniej mi się wydaje.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
O: Myśle, ze xWolf dobrze trzyma redakcje, zanim jeszcze wspiął się do rangi lidera, jak mogę to tak nazwać był chyba jednym z bardziej zaangażowanych osób w działanie redakcji. 

LbidYPO.png

Wywiad z Redaktorką:@_Katexiaa_

Spoiler

k: kunaj
K: _Katexiaa_

k: Ile już jesteś w redakcji?
K: W redakcji jestem od około 3 miesięcy, dokładnie od dnia 31.05.2021.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
K: Pewnego dnia został mi zaproponowany wywiad z jednym z redaktorów, w tamtej chwili pomyślałam, że warto byłoby spróbować swoich sił.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
K: Najbardziej podoba mi się interakcja z graczami, która ukazuje się podczas przeprowadzania wywiadów.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
K: Największą przyjemność sprawia mi przeprowadzanie wywiadów, ponieważ lubię kontakt z innymi, a dzięki temu również dowiaduję się o wielu ciekawych rzeczach.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
K: Do tej pory nie napisałam żadnego artykułu, a ciężko mi wybrać jeden spośród wszystkich wywiadów, ponieważ każdy jest w jakimś stopniu interesujący.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
K: Z każdym pracownikiem mam neutralne stosunki, więc nie jestem w stanie na ten moment wybrać jednej osoby.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
K: Odkąd jestem w szeregach biznesu, to lider zmieniał się dwukrotnie, nie chciałabym tutaj nikogo urazić, ale też nie jestem wybrać aktualnie tego, który według mnie był najlepszy.

LbidYPO.png

Wywiad z Redaktorem:@KubiXooN_2k21

Spoiler

k: kunaj
K: KubiXooN_2k21

k: Ile już jesteś w redakcji?
K: W redakcji jestem od 2 Czerwca tego roku.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
K: Do napisania podania zachęcił mnie mój znajomy Sheeker.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
K: Najbardziej w redakcji podoba mi się plebiscyt.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
K: Najbardziej lubię liczyć plebiscyt.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
K: Jak na razie dotąd nie napisałem żadnego artykułu ani wywiadu.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
K: Najbardziej lubię Patryka99. 

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
K: Według mnie najlepszym liderem był pawelik001.

LbidYPO.png

Wywiad ze Starszym Redaktorem:@Fenixisonlyone

Spoiler

k: kunaj
F: Fenixisonlyone

k: Ile już jesteś w redakcji?
F: W redakcji jestem od miesiąca i już czuję, że zagrzałem tam sobie miejsce, a to wszystko dzięki miłej atmosferze panującej w strukturze biznesu.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
F: Chęć rozwoju oraz urozmaicenie samemu sobie rozgrywki, aby to nie było przysłowiowe "farmienie gotówki". Swoją cegiełkę też dorzucili znajomi, którzy od dawna są w szeregach redakcji.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
F: Tak jak wyżej napisałem możliwość rozwoju oraz sprawdzenie samego siebie. Sam fakt, że można poczuć się jak prawdziwy dziennikarz i wchodzić tam, gdzie inni nie mogą w celu zbierania informacji.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
F: Jeździć na zdarzenia, pisać sprawozdania z wypadków lub innych akcji frakcji, jakie mamy na serwerze. Mój pierwszy artykuł właśnie na tym się opierał i chyba przypadł graczom do gustu. Bo jak na świeżaka w redakcji udało mi się zgromadzić ponad 100 czytelników.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
F: Niestety nie mam odpowiednio dużego podłoża materiałów w samej redakcji, ale myślę, że mój artykuł podołał zadaniu, tak jak wcześniej wspomniałem.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
F: Z nikim jeszcze nie pracowałem, ale już prowadzimy razem rozmowy to i może w przyszłości się coś uda napisać wspólnie prawda @kunaj?

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
F: Niestety nie mam porównania co do innych liderów, ponieważ działałem tylko za czasów Cruzena i Wolfa. Swój epizod miałem za czasów Pawelika, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie.

LbidYPO.png

Wywiad z Młodszym Reporterem:@Feliksek

Spoiler

k: kunaj
F: Feliksek

k: Ile już jesteś w redakcji?
F:  Jakiś czas temu weszło mi 100 dni, więc około 3/4 miesiące.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
F:  Zainteresowanie językiem, chęć rozwoju, brak innej formy rozrywki (wpasowującej się w moje gusta) na serwerze.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
F:  Otwartość redaktorów, chęć pomocy nowym redaktorom, zaangażowanie, współprace w celu napisania razem materiałów.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
F:  Pisać artykuły korzystając ze swojej "weny".

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
F:  Według autoryzacji to wszystkie stoją chyba na równi, ale jeżeli miałbym wybrać ulubieńca to raczej ten najwcześniejszy zatytułowany "4Life News - Przykra historia obiecującej restauracji J & J’s w Angel Pine".

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
F: Nie mam takiego, jednak najlepiej pracowało mi się z Patryk99.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
F:  Podchwytliwe pytanie, bo skoro "był" to nie można wspomnieć o @xWolfQ. Byłem redaktorem za "kadencji" tylko dwóch innych dyrektorów, także (zważając na sposób odejścia tego wcześniejszego, którego imienia już nawet nie przytoczę) raczej byłby to @pawelik001.

LbidYPO.png

Wywiad z Młodszym Reporterem:@Patryk99

Spoiler

k: kunaj
P: Patryk99

k: Ile już jesteś w redakcji?
P: Do Redakcji 4Life News doszedłem w Lutym tego roku.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
P: Do napisania podania zachęciło mnie to, że od dłuższego czasu na lekcjach stacjonarnych pisałem opowiadania na różne tematy w zeszycie. Czasami nawet pisałem coś dla szkoły lub na konkursy, jednak było to rzadko. Gdy powróciłem na 4Life, wszedłem na forum i zobaczyłem, że jest Redakcja 4Life News, którą otworzyłem i czytałem artykuły oraz wywiady Redaktorów.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
P: Najbardziej podoba mi się cała atmosfera oraz ludzie, z którymi współpracuje.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
P: W Redakcji najbardziej lubię rozmawiać ze współpracownikami, jak i dyskutować z nimi na różne tematy. Oprócz tego lubię również pisać owe artykuły dla graczy.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
P: W moim przypadku są to same artykuły, każdy artykuł jest wyjątkowy na swój sposób. Jeśli miałbym wybierać spośród wszystkich artykułów mojej produkcji, byłby ostatnio opublikowany artykuł, który zatytułowany jest ,,zbrodnia".

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
P: Wszystkich lubię na tym samym poziomie. Jednak jeśli miałbym wybierać, byliby to zapewne Feliksek, KubiXooN_2021, MateuszXQ.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
P: Moja osoba była tylko podczas kadencji trzech liderów, jednak każdy wie, jak dwójka dawnych liderów skończyła. Najlepszym liderem jest jak na razie xWolfQ.

LbidYPO.png

Wywiad ze Starszym Reporterem:@pawelik001

Spoiler

k: kunaj
p: pawelik001

k: Ile już jesteś w redakcji?
p: W redakcji jestem około 15 miesięcy, licząc moją przerwę, nie licząc jej, to około 14 miesięcy.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
p: Do napisania podania zachęciła mnie wszechobecna nuda panująca na serwerze, spowodowana znudzeniem i brakiem chęci do gry. Mógłbym powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji, ponieważ dzięki temu poznałem sporo wartościowych ludzi i nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy.

k: Co ci się tutaj najbardziej podoba?
Duża ilość rzeczy do robienia - plebiscyty, gazetki, artykuły, wywiady, grafiki. Dosłownie czego dusza zapragnie! Liczy się tylko kreatywność!

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
p: W redakcji najbardziej lubię pisać artykuły wymyślone, ponieważ mam bujną wyobraźnię i jestem dość kreatywną osobą.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
Tutaj nie odpowiem na to pytanie, ponieważ trochę ich było, a poza tym nie mnie oceniać moją pracę.

LbidYPO.png

Poznaliście już zdanie większości pracowników. Teraz będą wywiady z zarządem redakcji. 

LbidYPO.png

Wywiad z Redaktorem Naczelnym:@Sheeker

Spoiler

k: kunaj
S: Sheeker

k: Ile już jesteś w redakcji?
S: W redakcji jestem od 29 Marca tego roku.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
S: Jedną z wielu rzeczy, przez które napisałem podanie była chęć poznania jakiegoś biznesu od środka. Chciałem zobaczyć, jak to działa. Spodobało mi się i jestem do teraz. Wybrałem redakcje, ponieważ odpowiada mi ich praca i na razie nie widzę lepszego biznesu dla mnie.

k: Co ci się w tutaj najbardziej podoba?
S: Najbardziej podoba mi się atmosfera oraz zaangażowanie osób w pisanie artykułów, wywiadów — aż chce się czytać.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
S: Swego czasu najbardziej lubiłem pisać wywiady, pisanie ich sprawia mi przyjemność, a przy okazji mogę dowiedzieć się czegoś ciekawego o drugiej osobie i ją poznać.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
S: Nie lubię oceniać samego siebie. Uważam, że każdy mój wywiad mógłby być bardziej dopracowany, co widać z biegiem czasu, lecz jestem z nich zadowolony.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
S: Wszystkich po równo

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
S: Nie mam zastrzeżeń do żadnego z liderów redakcji od czasu mojego pobytu, więc uważam, że każdy w jakiś sposób jest dobry i wniósł dobre zmiany do biznesu. Oczywiście nie licząc ostatniego zachowania byłego już lidera, które moim zdaniem było nie na miejscu.

k: Czym się zajmujesz jako członek zarządu?
S: Jako członek zarządu między innymi zajmuje się sprawdzaniem materiałów pisanych przez redaktorów, sprawdzaniem wniosków o urlop, odejścia. Do moich obowiązków należy również nadzorowanie discorda i karanie graczy, którzy łamią regulamin.

k: Jak długo jesteś na swojej posadzie?
Na randze Redaktora Naczelnego jestem od 30 sierpnia na okresie próbnym, który trwa 21 dni.

LbidYPO.png

Wywiad z Redaktorem Naczelnym:@MateuszXQ

Spoiler

k: kunaj
M: MateuszXQ

k: Ile już jesteś w redakcji?
M: W Redakcji jestem od 19 grudnia 2020 roku, czyli jakoś od 9 miesięcy.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
M: Głównie trafiłem tu dzięki mojemu znajomemu, który jeszcze był w Redakcji i śmiało mi ją polecał.

k: Co ci się w tutaj najbardziej podoba?
M: Tutaj na wielki plus zasługuje zaangażowanie nas, jako pracowników biznesu w życie biznesu. Podkreślić również trzeba współpracę na wysokim poziomie, co nam się bardzo przydaje przy pisaniu materiałów dla Redakcji 4Life News.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
M: Głównie liczeniem głosów oddanych w plebiscycie i później podsumowywanie ich oraz lubię pisać wywiady z różnymi osobami.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
M: Ciężki tutaj dylemat, lecz jeżeli miałbym być szczery, to najlepiej wyszedł mi wywiad z Matheusz02.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
M: Każdego tak naprawdę lubię, jeżeli miałbym się określić tak bardziej, to myślę, że nie potrafiłbym.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
M: No jak dla mnie xWolfQ!

k: Czym się zajmujesz jako członek zarządu?
M: Głównie sprawdzam materiały nadesłane przez Redaktorów przed publikacją, czyli tzw. autoryzacją. Zajmuje się także odejściami z biznesu, powrotami, urlopami, sprawami kierowanymi do nas, prośbami itp. Z pobocznych funkcji również zajmuje się również plebiscytem, a dokładniej to publikacją tematu do oddawania głosów na swoich faworytów, liczenie ich później, a następnie publikacja wyników.

k: Jak długo jesteś na swojej posadzie?
M: W zarządzie biznesu jestem już prawie 2 miesiące.

LbidYPO.png

Wywiad z Zastępcą Dyrektora:@Blender.

Spoiler

k: kunaj
B: Blender.

k: Ile już jesteś w redakcji?
B: W redakcji jestem już ponad rok, licząc z przerwą 2 miesiące.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
B: Pewnego słonecznego dnia w wakacje 2020 roku zobaczyłem na forum wywiad z ówczesnym liderem KSF egzo_11, przeczytałem go i później zacząłem czytać kolejne materiały i kolejne. Gdy zobaczyłem, że otwarta jest rekrutacja do redakcji, nie zastanawiałem się długo i od razu złożyłem podanie.

k: Co ci się w tutaj najbardziej podoba?
B: Głównie cała społeczność, która wytworzyła się w Redakcji. Jestem już tutaj bardzo długo i byłem świadkiem wielu zmian liderów, dużych "dram", zmian i myślę, że nic mnie już nie zaskoczy, ale jednak ciągle dzieje się coś innego, dlatego nie rozważam odejścia z Redakcji 4Life News nigdy.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
B: Jestem w zarządzie, więc moja praca w większości, polega na kontrolowaniu życia redakcji. Jednak z rzeczy bardziej przyziemnych to bardzo lubię przeprowadzać wywiady. Zawsze, kiedy mam okazję zrobienia z kimś wywiadu to chętnie go robię.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
B: Zdecydowanie z wywiadów najbardziej jestem dumny z dwóch wywiadów z Lampkiem. Jeśli chodzi o artykuły to materiał o tytule "Napad na barbera w El Quebrados" oraz mój pierwszy material "Ankieta dotycząca frakcji na serwerze" przepytywałem wtedy różne osoby, jakie mają zdanie na temat frakcji na serwerze i myślę, że wyszło mi to bardzo dobrze.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
B: Mojego zwierzchnika xWolfQ jako zarząd, ale najlepiej artykuły robiło mi się z pawelikiem.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
B: Odkąd pamiętam, to myślę, że Wolf jest właśnie najbardziej przełomową postacią na tym stanowisku.

k: Czym się zajmujesz jako członek zarządu?
B: Można powiedzieć, że na mojej randze wszystkim i niczym, ale głównie w zarządzie jestem od współpracy ze Studiem Filmowym.

k: Jak długo jesteś na swojej posadzie?
B: Od ponad dwóch tygodni.

LbidYPO.png

Wywiad z Dyrektorem Naczelnym:@xWolfQ

Spoiler

k: kunaj
W: xWolfQ

k: Ile już jesteś w redakcji?
W: Podanie do Redakcji napisałem 1 stycznia 2019 roku, wyniki pojawiły się 4, więc można uznać to za datę mojego pobytu w Redakcji. Podczas tych 3 lat odszedłem parę razy, nawet otrzymałem czarną listę.

k: Co cię zachęciło do napisania podania?
W: Do napisania podania skusiłem się, ponieważ od zawsze chciałem sprawdzić, jak to jest w takiej Redakcji. Z polskiego byłem dobrym uczniem, więc stwierdziłem czemu nie!

k: Co ci się w tutaj najbardziej podoba?
W: Można powiedzieć, że w Redakcji podoba mi się wszystko, lecz jako najbardziej można uznać komunikację z Redaktorami. Nie ma tutaj żadnych zgrzytów, każdy jest z sobą zżyty i super nam się pracuje.

k: Co najbardziej lubisz robić w redakcji?
W: Nie mam ulubionej czynności, we wszystko jestem zaangażowany tak samo mocno.

k: Który twój artykuł lub wywiad według ciebie jest najlepszy?
W: Ostatnio przez natłok prac nie pisałem aż tak dużo artykułów, jak mógłbym, lecz z takich bardzo starych to jest to na pewno: Silenty Incrusion into Los Santos. Może nie ma on jakiejś bardzo ciekawej fabuły, składnie również dałoby się poprawić, lecz ten artykuł lubię najbardziej przez jeden fakt. W ten projekt było zaangażowanych całkiem sporo graczy, z którymi kontakt utrzymuję do dziś. To właśnie na współpracę stawiam w Redakcji.

k: Którego współpracownika lubisz najbardziej?
W: Nie jestem w stanie wybrać ulubionego współpracownika. Z każdym pracuje mi się super, ale gdybym już musiał wybrać to, byłby to Blender, nie bez powodu jest on na posadzie Zastępcy Dyrektora.

k: Kto według ciebie był najlepszym liderem?
W: To pytanie zostawię bez odpowiedzi. 

k: Czym się zajmujesz jako członek zarządu?
W:  Jak to każdy Dyrektor, zajmuję się wszystkim i niczym. Muszę panować nad całym biznesem i nie tylko, również prowadzę rozmowy odnośnie współprac i inne tego typu rzeczy, jak to każdy Dyrektor

k: Jak długo jesteś na swojej posadzie?
W: Lidera Redakcji otrzymałem 13 sierpnia obecnego roku.

Po2AmCf.png

To już na wszystko. Mam nadzieję, że artykuł wam się spodobał i zachęciłem was do wzięcia udziału w następnej rekrutacji. Jak widać mamy sporo fajnych pojazdów, jak i wiele ciekawych aktywności. 

Po2AmCf.png

kunaj_redaktor.png

Autoryzował: @Sheeker

POm2o1r.png

Edytowane przez kunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin