Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Reppo


Katexiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dGlFtfR.png

Witam, z tej strony Redaktorka @_Katexiaa_ z Redakcji 4Life News.
Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłam z @Reppo

Miłego czytania!

LbidYPO.png

auto_reppo.gif?width=759&height=427

LbidYPO.png

_Katexiaa_: Witam, z tej strony Redaktorka _Katexiaa_ z Redakcji 4 Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
Reppo: Jasna sprawa! Z wielką chęcią.

_Katexiaa_: Świetnie, w takim razie zaczynajmy! Czy możesz opowiedzieć nam coś o sobie?
Reppo: Jasne, mam na imię Igor i ma mam 20 lat, mieszkam w niewielkim miasteczku na Śląsku. Interesuję się służbami mundurowymi, jak i motoryzacją. Na obecną chwilę pracuję w niewielkiej firmie zajmującą się montażem, drzwi/bram.

_Katexiaa_: Okej, a skąd się wzięły u ciebie tak ciekawe zainteresowania?
Reppo: Zawsze, gdy byłem dzieckiem i widziałem jak to policja, straż czy pogotowie jechało alarmowo, byłem po prostu wniebowzięty, widząc ich. W ten sposób już to uczucie przeszło w ogromne zainteresowanie tematem. Przede wszystkim, nienawidzę monotonii i ''zwykłej'' pracy, jest też to drugi powód mojego zainteresowania i chęci wstąpienia do służb.

_Katexiaa_: Niestety, wakacje dobiegły końca, jak je spędziłeś? Uważasz, że były udane, czy raczej średnio?
Reppo: W sumie odkąd skończyłem szkołę i troszkę pracuje, jakoś nie odczuwam tych wakacji. Aczkolwiek, wakacje spędziłem na różnych wycieczkach z drugą połówką, czy to w góry, czy jakieś jeziora. Podczas tych wakacji byłem na wielu wyjazdach na ryby, jest to taka moja odskocznia od życia codziennego i w jakimś stopniu zainteresowanie. Tak czy siak, myślę, że były to w porządku wakacje.

_Katexiaa_: Czyli się nie nudziłeś. Cofnijmy się na moment do twojej przeszłości. Kim chciałeś zostać w dzieciństwie. Miałeś jakieś marzenia?
Reppo: W dzieciństwie było wiele takich marzeń, jednym z głównych marzeń granie zawodowo w kosza, a przede wszystkim w lidze NBA jako rozgrywający. Potem powstało marzenie, o byciu członkiem służb mundurowych i jest to marzenie, które zbliża się powoli do celu.

_Katexiaa_: W takim razie życzę powodzenia w realizacji marzeń. Trochę się o tobie dowiedzieliśmy, wróćmy teraz do świata wirtualnego. Jak trafiłeś na serwer 4Life? Jak wyglądały twoje początki?
Reppo: Widząc, że konkurencyjny serwer powolutku upada, postanowiłem znaleźć coś nowego i lepszego. Dobry znajomy właśnie polecił mi 4Life. Początki mojej rozgrywki na serwerze wspominam bardzo dobrze, poczułem, taki powiem świeżości i nowości, byłem naprawdę zaskoczony, jak super tu jest. Od samego początku celowałem we frakcje głównie SAPD, więc siedziałem na magazynie i kosiarkach, żeby dobić LP i zdobyć więcej godzin na serwerze co jest wymagane podczas rekrutacji no i jak widać, cel został wykonany.

_Katexiaa_: Okej, a szybko udało się nawiązać jakieś znajomości? Wolisz nawiązywać znajomości w Internecie czy w życiu realnym?
Reppo: Bez frakcji, jakoś nie celowałem w nowe znajomości, aczkolwiek grało tu wiele osób z poprzedniego serwera więc stare znajomości jak najbardziej były. Szczerze mówiąc, chyba wole poznawać nowych ludzi w Internecie. Po wielu godzinach spędzenia na komunikatorze głosowym możliwość potem spotkania się w życiu prawdziwym jest po prostu super. Mój obecnie prawie dwuletni związek zaczął się dzięki internetowi, co jest dobrą odpowiedzią na Twoje drugie pytanie.

_Katexiaa_: Odbiegając na chwilę od 4Life, zdarza się, że zagrasz na jakiś innych serwerach?
Reppo: Nie, gram tylko na 4Life.

_Katexiaa_: Okej rozumiem. A grasz w jakieś ciekawe gry poza MTA?
Reppo: Owszem gram, na obecną chwilę jest to Battlefield 4 oraz NBA2k21.

_Katexiaa_: Na serwerze spędziłeś ponad 1000 godzin, to naprawdę dużo. Czy nie żałujesz tego czasu?
Reppo: Tak, posiadam ponad tysiąc godzin na serwerze i nie żałuje ani jednej minuty.

_Katexiaa_: To naprawdę sporo! Skąd się wziął pomysł na twój Nick? Może jest jakaś ciekawa historia z nim związana?
Reppo: Tak, jest to całkiem, ciekawa historia myślę. Około 7-8 lat temu oglądałem program telewizyjny o osobach, które zajmują czyjeś samochody, gdy te nie płacą za nie. W czołówce tego programu była tablica rejestracyjna ''REPO'' i tak sobie pomyślałem, że dodam jeszcze jedno "P" i w ten o to sposób powstał Reppo.

_Katexiaa_: Racja, ciekawe. Czemu nie należysz do żadnego z biznesu, jeżeli mogę zapytać?
Reppo: Żaden obecny biznes nie trafia w moje gusta i chciałbym się skupić stricte na frakcji, aczkolwiek biznes @TwerkingMaster bardzo kusi.

 

LbidYPO.png

SAPD_reppo.gif?width=759&height=427

LbidYPO.png

_Katexiaa_: I wszystko jasne. Zapytam o frakcję SA Police Department, jesteś w niej już ponad rok. Nie czujesz przejedzenia?
Reppo: Czasem są sytuacje, jak i myśli w głowie, że może to pora zmienić już frakcje? Szybko te myśli, odrzucam na drugi plan, ponieważ jestem zbyt przywiązany do ludzi w tej frakcji, jak i po prostu mi się to podoba i czuje się dobrze więc, nie nie czuje przejedzenia.

_Katexiaa_: Fajne podejście. Jakie stanowisko pełnisz? Na czym polegają twoje obowiązki?
Reppo: Na obecną chwilę jestem w dywizji Investigative Staff na stopniu Lieutenant. Moimi obowiązkami we frakcji a szczególnie w obecnej dywizji, to działalność antynarkotykowa, przeprowadzanie oględzin miejsc zdarzenia, jak i zwłok. Przede wszystkim ustalenia kim jest główny sprawca danego morderstwa czy porwania. W wielkim skrócie jestem w wydziale dochodzeniowo-śledczym.

_Katexiaa_: Zachęcasz do dołączenia do frakcji? Myślisz, że każdy w niej by się odnalazł?
Reppo: Myślę, że frakcja jest świetnym sposobem do spędzenia czasu na 4Life i każdy będzie się mógł odnaleźć. Frakcje na obecną chwilę prezentują naprawdę wysoki poziom. 90% mojego czasu na serwerze to właśnie gra we frakcji i nie żałuje ani minuty. Więc, jak najbardziej polecam frakcje nowym czy już trochę bardziej doświadczonym graczom.

_Katexiaa_: Jasne. Parę dni temu została otwarta rekrutacja do ekipy serwera. Nie chciałbyś spróbować swoich sił?
Reppo: Oczywiście, że bym chciał spróbować swoich sił. Parę miesięcy temu pisałem podanie, niestety się nie udało. Teraz gdy rekrutacja została otworzona ponownie, również napisałem podanie i miejmy nadzieje, że tym razem się uda.

_Katexiaa_: Trzymam kciuki i życzę powodzenia w takim razie. Wiem, że znajdujesz się w organizacji Olimp, jak ją oceniasz... W skali 0-10?
Reppo: Olimp, jest moją drugą i mam nadzieje, że ostatnią organizacją. Cała organizacja ma super otoczkę, jak i na prawdę w porządku ludzi, z którymi można o każdej porze pogadać, jak najbardziej polecam 10/10.

_Katexiaa_: Hahahahah fajnie. A jakieś serwerowe marzenia?
Reppo: Wysokie stanowisko w szeregach SAPD, jak i mieć swojego Infernusa.

_Katexiaa_: Kiedyś się uda! Niestety to już koniec naszego wywiadu, chciałbyś kogoś pozdrowić?
Reppo: Cieplutko chciałbym pozdrowić całe SAPD no i oczywiście Ciebie za przeprowadzanie tego wywiadu.

_Katexiaa_: Przyłączam się do pozdrowień. Jeszcze raz dziękuję!
Reppo: Przyjemność po mojej stronie.

Dziękuję za przeczytanie!

Po2AmCf.png

xlxXcj7.png

Autoryzował: @MateuszXQ

POm2o1r.png

 

Edytowane przez _Katexiaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin