Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kolekcja byłego handlarza/gracza, który się kiedyś sporo udzielał! Zapraszam Wszystkich! :)


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka informacja: Nie interesują mnie żadne wymiany, w przebiegu/tuningu może zajść mała różnica, bo trochę nie grałem i też średnio pamiętam. Każdy z pojazdów ma dodatkowe klucze, a niektóre mają po kilka/kilkanaście (np. Stafford - 7 kluczy). Co do aktywności pojazdów, to proszę sobie to inwidualnie sprawdzić, bo nie chce wprowadzić w błąd. Zakazuje się wycofywania ofert. Wszystkie SS’y ukażą się do 24 godzin, bo aktualnie nie mam jak wejść na serwer. Jeśli oferty mi się nie spodobają, to nie pojazdy zostaną w moim posiadaniu.

Model: Faggio
ID: 104 (5 na serwerze)
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 2400 km
Dodatki: lampy/licznik: Lazurowe, bak benzyny: 50
Cena: Oferty - jakieś sensowne, tylko gotówka, nie interesują mnie żadne wymiany.
Coś od siebie: 3-cyfrowe ID, jedno z pierwszych na serwerze, więc fajna inwestycja.
SS’y: 

Model: Comet
ID: 988 (3 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 21500 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro oraz modułu UP2/UP4. Posiada zamontowane unikatowe lampy: Bursztynowe.
Cena: Oferty - jakieś sensowne, tylko gotówka, nie interesują mnie żadne wymiany.
Coś od siebie: 3-cyfrowe ID, jeden z pierwszych na serwerze.
SS’y: 

Model: Manana Electric
ID: 1000
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: ~ 14000 km
Dodatki: FT, aczkolwiek mała atrapa nitra. Posiada zamontowane unikatowe lampy/licznik: Royal Blue. 
Cena: Oferty powyżej 2.1kk, ponieważ taka była ostatnio.
Coś od siebie: 4-cyfrowe ID, unikatowe lampy oraz licznik: Royal Blue. Unikatowy bak benzyny: 50
SS’y: 

Model: Stafford
ID: 3782 (2 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 8000 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, niektórych dodatków wizualnych. Brakuje również niestandardowej rejestracji, ale to oczywiste - ID.
Cena: Oferty powyżej 5kk, ponieważ taka była ostatnio.
Coś od siebie: 4-cyfrowe ID, jeden z najrzadziej spotykanych pojazdów na drogach. Zrobiony przeze mnie od czystego, bo miał jedynie felgi/ogranicznik.
SS’y: 

Model: Journey
ID: 5779 (7 na serwerze)
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: ~ 120 km
Dodatki: felgi, rejestracja: (LA 5779), moduł UP3.
Cena: Oferty - jakieś sensowne, tylko gotówka, nie interesują mnie żadne wymiany.
Coś od siebie: 4-cyfrowe ID, jest tylko kilka takich egzemplarzy z 4-cyfrowym ID, z czego jedynym aktywnym/dostępnym na ten moment jest mój.
SS’y: 

Model: Turismo
ID: 6265 (5 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 27000 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, baku benzyny.  Posiada zamontowane unikatowe lampy, które stworzone były przez DeltaCustoms.
Cena: Oferty - jakieś sensowne, tylko gotówka, nie interesują mnie żadne wymiany.
Coś od siebie: 4-cyfrowe ID, ciężko dostępny taki egzemplarz. Lampy: (R: 153 G: 54 B: 3), przy sprzedaży dorzucam informacje nt. pakietu DC (RGB karoserii/felg + ID felg).
SS’y: 

Model: Blade
ID: 8092 (14 na serwerze)
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 32500 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, modułu UP4. Baki: 75/50. Posiada zamontowane unikatowe lampy: Bursztynowe.
Cena: Oferty - jakieś sensowne, tylko gotówka, nie interesują mnie żadne wymiany.
Coś od siebie: 4-cyfrowe ID, unikatowe lampy/licznik.
SS’y: 

Model: Sabre
ID: 15931
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 7700 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, modułu UP4. Baki: 35/50. Posiada zamontowane unikatowe lampy: Jagodowe.
Cena: Oferty - jakieś sensowne, tylko gotówka, nie interesują mnie żadne wymiany.
Coś od siebie: Ładne Sabre, unikatowe lampy/licznik, porządane przez sporą ilość graczy.
SS’y: 

Model: Deluxo
ID: 39548
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~ 6400 km
Dodatki: FT bez instalacji nitro, modułu UP2 (fabryczne 4x4). Posiada zamontowane unikatowe lampy: Fioletowe.
Cena: Oferty - jakieś sensowne, tylko gotówka, nie interesują mnie żadne wymiany.
Coś od siebie: Ładne Deluxo, unikatowe lampy/licznik, bardzo ładnie pasują.
SS’y: 

Przez Sernik*,

24 h na dodanie ss

Edited

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Id 1000

Oddam Ci Dwie Moje Manany. 

1. 2.2 FT bez hydry i zbędnego vizu. (kidyśś, oferta 600k)

2. 2.2 PFT z nitrem, na lampach jagodowych. (oferta była około 1.6kk-1.7kk) 

Jeżeli interesuje cię wymiana można ponegocjować na pv. 

Dodam jeszcze że proszę  się zastanowić jestem koneserem manan a owa mi się bardzo podoba i z pewnością zostanie ze mną na długo. 

Edytowane przez Ceglasty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ceglasty. napisał:

Id 1000

Oddam Ci Dwie Moje Manany. 

1. 2.2 FT bez hydry i zbędnego vizu. (kidyśś, oferta 600k)

2. 2.2 PFT z nitrem, na lampach jagodowych. (oferta była około 1.6kk-1.7kk) 

Jeżeli interesuje cię wymiana można ponegocjować na pv. 

Dodam jeszcze że proszę  się zastanowić jestem koneserem manan a owa mi się bardzo podoba i z pewnością zostanie ze mną na długo. 

mam lepszą oferte w gotowce, tj 2.3kk ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin