Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PerkuleZ - Oskarżony przez Barteek253


Szpadel.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:  PerkuleZ
 Data i godzina zdarzenia: 2021-09-16    20:00
 Pełen opis sytuacji: Pan funkcjonariusz nie usunął mi wpisów z MDT i dzisiaj poszedłem siedzieć za nie drugi raz
Dowód, który to potwierdza całe zajście

[2021-09-16 19:59:21] [Output] : * [15.09.2021] - Ucieczka przed SAPD // S1 SpeedPower (PerkuleZ.)

2021-09-16 19:59:27] [Output] : * [16.09.2021] - Ucieczka przed SAPD // PO I Blender. (PerkuleZ.)

[2021-09-16 20:00:17] [Output] : PerkuleZ. [273]: Co daje nam Ĺ‚Ä…cznie 110 minut, niezaleĹĽnie czy przyjmiesz mandat czy nie.

[2021-09-16 20:02:38] [Output] : PerkuleZ. [273]: W razie odmowy 160 minut więzienia i pojazd za 5000 PLN na parking policyjny.

 

Pościg z dzisiaj:

[2021-09-18 20:16:33] [Output] : * [15.09.2021] - Ucieczka przed SAPD // S1 SpeedPower [16.09.2021] - Ucieczka przed SAPD // PO I Blender. (Coherent.)

Niestety nie było nikogo kto mógł by to sprawdzić

 

Edytowane przez Barteek253
Zły wzór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzień dobry,rRM09iB.png Sergeant I PerkuleZ. San Andreas Police Department.

Zgodnie z Twoim opisem sytuacji, dnia 16.09.2021 prowadzone były czynności pościgowe, wszczynane przez moją osobę. Jego przebiegu nie będę analizować, gdyż nie jest to istotne dla tej sprawy; pościg zakończył się powodzeniem dla nas, toteż zostały podjęte odpowiednie czynności celem wyciągnięcia konsekwencji z popełnionych wykroczeń. Czynności te wykonywałem ja, zgodnie z przedstawionymi logami. Sam transport do więzienia jednakże przeprowadzał inny funkcjonariusz, ja zająłem się wówczas jedynie przedstawieniem notowań w komputerze policyjnym jak i kary za wykroczenia, o czym już wspomniałem. W tej sytuacji nie zawiniłem, czynności służbowych musiał nie dopełnić ktoś inny. Wykonanie raportu z osadzenia oraz usunięcie wpisów spoczywa bowiem na osobie, która dokonuje aresztowania w więzieniu. Stwierdzam to na podstawie własnych logów, w których nie znalazłem żadnej wzmianki o tym, jakobym miał wsadzić Cię tego dnia do więzienia. Nie pamiętam niestety, komu zleciłem transport, na podstawie logów też nie jestem w stanie tego wywnioskować. Nie mam jak w tej chwili tego sprawdzić, zważywszy na to, że nie został złożony raport z tego osadzenia.

Swoją drogą, popraw wzór skargi. Nadal jest niepełny.

Pozdrawiam, życzę miłego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przejrzałem dokładnie logi i okazało się że wsadzał mnie @Kosiarek

[2021-09-16 20:05:55] [Output] : â’ľ ZostaĹ‚eĹ› rozkuty przez funkcjonariusza Kosiarek. (Jakieś dziwne znaki  są)

Mój błąd, przepraszam panie @PerkuleZ.

A tak swoją drogą to co jest nie tak w tym wzorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Barteek253 napisał:

Teraz przejrzałem dokładnie logi i okazało się że wsadzał mnie @Kosiarek

[2021-09-16 20:05:55] [Output] : â’ľ ZostaĹ‚eĹ› rozkuty przez funkcjonariusza Kosiarek. (Jakieś dziwne znaki  są)

Mój błąd, przepraszam panie @PerkuleZ.

A tak swoją drogą to co jest nie tak w tym wzorze ?

Przejrzyj dokładnie wzór w regulaminie składania skarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer I Kosiarek.

To co mówi Barteek to prawda, po przypomnieniu całej sytuacji zaniedbałem swoje obowiązki nie usuwając wpisów gdzie w miarę niedawnym czasie taka sytuacja miała miejsce i taka rzecz nie powinna mieć miejsca z mojej strony.
Jeżeli w jakiś sposób mogę ci to zrekompensować to czekam na wiadomość, w tym momencie tylko i wyłącznie mogę z całego serca przeprosić i oczekiwać na decyzję zarządu co do skargi oraz mojej osoby.

Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam,
Kosiarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin