Skocz do zawartości

Kosiarek

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

4 obserwujących

O Kosiarek

W świecie gry

  • ID konta gracza 57574
  • Nick Kosiarek
  • Data rejestracji 2016-11-26 17:17:19
  • Ostatnio widziany 2026-03-31 11:38:44
  • Łączny czas gry 643 godz. 46 min.
  • Respekt
    -2
    Life Points
    10022
    Punkty karne
    281

Ostatnie wizyty

1 758 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kosiarek

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

24

Reputacja

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Uszanowanie, Police Officer I Kosiarek. To co mówi Barteek to prawda, po przypomnieniu całej sytuacji zaniedbałem swoje obowiązki nie usuwając wpisów gdzie w miarę niedawnym czasie taka sytuacja miała miejsce i taka rzecz nie powinna mieć miejsca z mojej strony. Jeżeli w jakiś sposób mogę ci to zrekompensować to czekam na wiadomość, w tym momencie tylko i wyłącznie mogę z całego serca przeprosić i oczekiwać na decyzję zarządu co do skargi oraz mojej osoby. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam, Kosiarek
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. @xWolfQ @Fenixisonlyone @Keres uda się oczywiście
  8. No chyba jakiś po**b to pisał hah! Nie no joke, dobra robota!
  9. Trzymaj się Marcel! - TS zawsze zostanie lecz nie zapomnę tego co zrobiłeś oraz jak się załamałeś - po prostu mi ciebie szkoda
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Sorki ale chyba jestem ślepy, przedstaw mi który SS sugeruje albo mówi o tym, że nie zgadzasz się na to żeby się poddać? Tutaj ty kłamiesz albo nie pamiętasz co się działo i nawet nie spojrzałeś na logi, od razu po napisaniu ceny mandatu spytałeś się czy możesz pod bankomat, więc musiałeś znać cenę mandatu. Przedstaw mi to w regulaminie bo w materiale mogę ciebie zapewnić o tym, że nie ma tekstu o nie karaniu osoby która dostała prawo jazdy/inną karę od administracji. Nie wiem kiedy byłeś w frakcji (lecz może tak nie być bo za twoich czasów nie byłem w frakcji) mogło (ale nie musiało) się coś zmienić pod tym względem i nie ma takiej informacji zapisane w materiale szkoleniowym. Oczekuje na rozstrzygnięcie zarządu. Pozdrawiam, Police Officer II Kosiarek
  15. Uszanowanie, Police Officer II Kosiarek. Tak jak napisałeś, był za tobą pościg rozpoczęty przez CAT oraz Amalyssek w jednostce ADAM. Tu nie jestem w stanie ocenić czy CAT był za tobą, gdyż dopiero wyjeżdżałem z San Fierro. Tutaj po części kłamstwo - nie pisałeś mu o tym że poddajesz się tylko za wszystko chciałeś z nim uregulować sprawę i uciekać dalej: Z racji iż myślałem że mamy ciebie normalnie zatrzymać, tak też strzeliłem w tym momencie do ciebie z paralizatora po czym ciebie zakułem: Normalnie ciebie zakuliśmy gdyż (jeśli to prawda) nie jest nigdzie za notowane w regulaminie ani materiale szkoleniowym z pościgów (a sprawdziłem teraz dokładnie) o tym, że po nadanej karze od administracji puszczamy uciekiniera wolno, bo moją logiką to nie moja wina że staranowałeś gracza, a chociażby jeśli mielibyśmy myśleć w RP - pościg by się tutaj automatycznie skończył gdyż wątpie że po takim taranie uszedłbyś sucho, ale jeśli to prawda że nie można mogę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuacje z zatrzymaniem (bo ani CAT ani chociażby akademik który miał niedawno z tego szkolenia nie dopomniało się i CAT normalnie wypisał mandat) Tutaj kłamstwo, został ci przedstawiony mandat przez CAT'a. Admin zabrał ci tylko prawo jazdy za taran - to nie nasza wina że admin ci zabrał prawo jazdy... Z mojej strony to wszystko, oczekuję na odpowiedź zarządu frakcji. Pozdrawiam, Police Officer II Kosiarek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin