Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Holowanko mimo opłaconego parkingu


Skrzyp3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Skrzyp3k
Nick osoby oskarżonej: Bialy'
Powód napisania skargi: Furka spod kopalni została odholowana chwilę po opłaceniu parkingu. Teraz nie z mojej winy muszę płacić 1.000 a wyjęcie z pp. Nie przestawiałem auta, zaparkowałem i wszedłem pokopać. Po chwili wyszedłem zapłacić za parking bo nie byłem pewien czy go opłaciłem. Wtedy samochód stał. Nie było nikogo z SARA. Chciałbym odzyskać pieniądze za wyjęcie z pp.
Dowody: SCREENS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwsza rzecz która rzuca się w oczy to bieżący czas na twoim ss czyli 15:33 o której to opłaciłeś parking, ja natomiast robiąc ss o godzinie 15:32 a samochód stał na parkingu od 15:21 bez opłaty dokładnie stał 11minut.
● Pojazdy nieopłacone na parkingu płatnym holujemy tylko i wyłącznie, gdy czas nieopłacenia wynosi powyżej 10 minut. - punkt wzięty z taryfikatora SARA

Więc patrząc na to wszystko mogłem zabrać twój pojazd bez żadnego problemu.

Dowody

Edytowane przez Bialy'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ZAMKNIĘCIA

Może faktycznie było jak mówisz, nie ma co się o klocka sądzić. Nie pisałem tematu w charakterze skargi. Bardziej myślałem, że pojawił się bug tj. że mimo opłacenia parkingu sara widzi pojazd jako nieopłacony. W przeszłości sporo osób pisało o tym problemie. Mam nauczkę, żeby pamiętać o parkingu jeszcze zanim wysiądę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin