Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Niebezpieczny uciekinier złapany przez policję.


Fenixisonlyone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POm2o1r.png

Witajcie drodzy czytelnicy, dzisiaj chciałbym przedstawić wam akcję RP, na którą natknąłem się podczas wyjazdu patrolowego. Zapraszam do czytania! 

Po2AmCf.png

Zaraz po odczytaniu komunikatu na pasku informacyjnym o utrudnieniach w Los Santos a dokładnie pomiędzy El Corona a Los Santos International Airport, udałem się w miejsce oznaczone flagą (sygnalizuje ono zdarzenie na mapie). Po dotarciu na miejsce zostałem pominięty przez policjanta, ale sekundę później drugi kazał mi natychmiast opuścić teren, ponieważ panowało tam bezpośrednie zagrożenie życia. Z daleka, przy pomocy aparatu udało mi się dostrzec osobę leżącą na chodniku zaraz przy wejściu na pracę dorywczą Dodo. Wokół niej roiło się aż od funkcjonariuszy policji oraz jednostek SWAT. Z innej perspektywy zauważyłem, że obok osoby poszkodowanej znajdują się też inni poszkodowani.

Po2AmCf.png

SPA4HX5.gif

Po2AmCf.png

Po kilku minutach do zagrodzonej strefy dojechały służby ratownictwa medycznego, następnie zajęli się pacjentem oraz ustabilizowali jego stan. Z daleka wyglądało to dosyć poważnie. Następnie policjant podał mi dokładne informacje o zdarzeniu. Okazało się, że poszkodowany uciekał w pościgu przed funkcjonariuszami policji, lecz szokującym faktem dla mnie okazał się ładunek wybuchowy, który znajdował się wewnątrz samochodu uciekiniera.

Po2AmCf.png

BbUSySP.gif

Po2AmCf.png

Po chwili pojawili się również saperzy, którzy przy użyciu robota starannie oraz jak z największą precyzją udał się w stronę samochodu. Po wstępnych oględzinach ładunku za pomocą kamery przymocowanej do robota saperzy ze stoickim spokojem podeszli do dynamitu. Swoją wiedzą i doświadczeniem udało im się rozbroić zagrażający życiu ładunek. Przewieźli go za pomocą robota do odpowiedniego miejsca w pojeździe, a następnie udali się ku detonacji ładunku na opuszczone lotnisko znajdujące się pomiędzy Las Venturas a Bayside Marina.

Po2AmCf.png

1HajeQc.gif

Po2AmCf.png

Chwilę przed odjazdem dojechały dwie kolejne frakcje, a mianowicie San Andreas Road Assistance oraz San Andreas Fire Department. Byli oni tam czysto technicznie, aby usunąć rozbity pojazd z drogi. Pracownik Road Assistance wciągnął za pomocą wyciągarki pojazd na lawetę, a strażacy usunęli wycieki z drogi. Dalsza część akcji odbyła się bez większych przeszkód.

Po2AmCf.png

O73fsj3.gif

Po2AmCf.png

Po odjeździe pojazdów frakcyjnych pozostała duża grupa osób, która próbowała ustalić między sobą, co się dokładnie wydarzyło. Akcja ta wzbudziła duże zainteresowanie wśród graczy, bo można było to zauważyć po ilości ikonek na mapie. Niestety zdarzali się tacy, którzy na siłę próbowali wtargnąć na teren działań i zostały do nich oddane strzały. Innym zaś akcja ta napsuła nerwów, ponieważ wiele osób pracujących na magazynie, kurierze lub lawetach musiało znaleźć inny objazd, który dodatkowo nakładał im kilometrów. Gracze, którzy chcieli zacząć pracę dorywczą na dodo, musieli sporo poczekać.

Po2AmCf.png

i9XsO1b.gif

Po2AmCf.png

Skrót akcji

Uciekający przed funkcjonariuszami posiadał w swoim pojeździe ładunki wybuchowe. Na miejscu działań znalazły się takie frakcje jak: San Andreas Police Department, San Andreas Medical Department, San Andreas Fire Department oraz San Andreas Road Assistance. Akcja wzbudziła spore zainteresowanie wśród graczy.

Po2AmCf.png

ZTkECr2.png

Autoryzował: @MateuszXQ

POm2o1r.png

Edytowane przez Fenixisonlyone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł, sam tytuł zachęca by go przeczytać. Dobra robota. Oby tak dalej B)

Edytowane przez Szymsiorek
Przez Girappa,

Zgodnie z punktacją otrzymujesz 2 punkty za pierwszy komentarz, ale tylko 1 za treść.  Liczy się post sprzed edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin