Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - hoopak


hoopak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyszedł ten dzień, koniec gry :). Powody? Głównie prywatne, większość z niżej wymienionych wie, że wszystko zaplanowane. Dziękuję wszystkim za wszystko. Sporo tu fajnych ludzi, kilku to kompletne dno, jak wszędzie. Cały okres gry siedziałem w SAMD... Zawsze uważałem, że wymienianie ludzi jest trochę bez sensu, ale... Taka tradycja chyba tu panuje, więc...

 

Kasztan - definitywnie najlepszy człowiek, który tu grał, jesteśmy w kontakcie!

Janusz_Barton - pierwsza akademia samd, godziny odwalania i puszczania sobie Stonogi

Hector - прощальный товарищ!

Wybojowy - spoko gość

Monkey - kolejny bardzo w porządku człowiek

Grzengol - jedna z niewielu osób, które uważam za w pełni rozsądne, świetny admin i dobry kolega

Karolówka - do zobaczenia Kolego ;)

Kalahim - co tu mówić, klasa

TheKruzii - chyba najlepszy człowiek do rp na serwerze

Lazur - miło było poznać

Hudy - jak wyżej 

Bartko - a z Tobą to się widzę :D

Maddie - kolejna rozsądna osoba... Do rychłego spicia ;)

Galaxy - cj ma bana, ale i tak sąsiada nie wymienić?

Krul - alkoholik i ziomek z miasta :D

FaceTQ - początkowo Cie nie trawiłem, ale serio jesteś OK

Robek - powodzenia ze wszystkim 

DomiiPlay - CJ CJ CJ!

Cała reszta administracji - powodzenia w ciągnięciu serwera. Pamiętajcie, że wszystko co robicie, robicie za darmo. I że to jest tylko gra.

Cała stara ekipa SAMD, chłopaki z SAFD, z FBI, SAPD  - ciężko mi Was wszystkich wymieniać, pamięć nie ta w moim wieku...  W każdym razie - miło było i do zobaczenia!

 

Serdecznie nie pozdrawiam... A z resztą - każdy chyba wie, kim jest osoba, której nie pozdrawiam ;).

 

Pewnie będę czasami jeszcze do Was zaglądał.

 


Edytowane przez hoopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin