Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Entiohy oskarżony przez Mitsus.


Mitsu45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Entiohy
    Data i godzina zdarzenia: 11:05
    Pełen opis sytuacji: 
Podbiegłem i wbiłem do zatrzymanego pojazdu (kierowca nie kazał mi w żadnym momencie opuszczenia pojazdu), po czym policjant nakazuje mi opuścić pojazd, pytanie brzmi - dlaczego? Utrudniałem mu jakoś tym prace? No chyba nie. Oczywiście entiohy aresztował i 10 min jaila za niewykonywanie poleceń - jak będzie mi kazał dać mu 100k to też mam dać? Na jakiej podstawie kazał mi opuścić pojazd? Bo chyba by mi cos kazać, musi mieć jakiś powód.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/uRYyqxs

Ja, Mitsus. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Mitsus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rRM09iB.png @Entiohy.

Uzupełnij wzór skargi na dobry początek.


Odnosząc się do samej treści skargi - wsiadłeś do pojazdu gracza, podczas gdy przeprowadzałem na nim zatrzymanie drogowe, otrzymałeś dwukrotne polecenie o oddaleniu się, co mogą potwierdzić logi w spoilerze:

Spoiler

[2021-10-13 16:56:50] [Output] : Entiohy [11]: Mitsus. OdejdĹş
[2021-10-13 16:56:53] [Output] : Entiohy [11]: I wyjdĹş z jego pojazdu
[2021-10-13 16:57:08] [Output] : Entiohy [11]: Mitsus. PowtĂłrzÄ™, odejdĹş stÄ…d

Nie wykonałeś ich, więc zatrzymałem Cię za nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza.
 

18 godzin temu, Mitsus. napisał:

jak będzie mi kazał dać mu 100k to też mam dać?

Nie.

Widziałeś kiedyś w prawdziwym życiu, że radiowóz zatrzymał pojazd i rozpoczął na nim zatrzymanie drogowe, w którym był tylko kierowca, a nagle podchodzi gracz x i wsiada na pasażera? Bo ja nie bardzo.

Tak ciężko było opuścić ten pojazd i odejść?

Pozdrawiam, rRM09iB.png @Entiohy.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Entiohy napisał:

Tak ciężko było opuścić ten pojazd i odejść?

Tak, miałem odbiec 200m, a może najlepiej na spawn i poczekać aż skończysz by wejść do auta?

 

2 minuty temu, Entiohy napisał:

Widziałeś kiedyś w prawdziwym życiu, że radiowóz zatrzymał pojazd i rozpoczął na nim zatrzymanie drogowe, w którym był tylko kierowca, a nagle podchodzi gracz x i wsiada na pasażera? Bo ja nie bardzo.

W prawdziwym życiu ma to sens, a tutaj tak średnio, bo co niby zrobię z mute? Dam mu zakazane przedmioty albo odbiorę komendą me żeby on nie miał problemów? No chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin