Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne pożegnanie...


Michuuuu2137
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Po prawie 1400h przegranych na serwerze z dniem dzisiejszym chciałbym przekazać, że odchodzę z serwera. Myślałem nad tym już od około miesiąca, ale to nie jest w tej chwili istotne. 

Głównym powodem, dlaczego odchodzę, jest moja bardzo niska aktywność na serwerze oraz główne wypalenie się. Osiągnąłem tutaj na serwerze może nie wszystko co chciałem, ale większość rzeczy udało mi się zrealizować, np. pobyt we frakcji TSA, zarząd w organizacji czy wielu znajomych. Nie będę się tu rozwodził, bo mało kto by to przeczytał. A teraz chcę wymienić parę osób, którym chciałbym podziękować za grę na serwerze (Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam najmocniej ;c) 

@Dubaj

@Wydymiarz

@MateuszXQ

@Matheusz02

@Deshi_2k

@BartiCK

@Wantedmax

@Nivorm

@Hisia

@Rozdymiarz

@Szczot4

@ToKrawczyk

@kamilXDyou

@Milas

@WAF3L

@Jvkub

@Jaskirs.gg

@KubiXooN_2k21

@zloty113

@IwanMaster

No cóż, to chyba na tyle ¯\_(ツ)_/¯

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Michu, coś Ty najlepszego zrobił! ;(

Dziękuje za cudowne chwile na mumble, discordzie, w TSA oraz w organizacji. Pamiętaj, że kontakt wciąż jest, trzymaj się! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mordo 

Szkoda że odchodzisz ale i tak napewno jeszcze przeżyjemy nie tyle co na serwerze. 

Lecz podejrzewam że jeszcze wrócisz i znów zagramy ponownie. 

Cieszę się że spelniales swoje marzenia na serwerze i życzę ci żebyś spełniał dalej swoje marzenia. 

Trzymaj się! 

Edytowane przez Jaskirs.gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin