Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Devileczek. - oskarżony przez Deilo.


Deilo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Devileczek.
Data i godzina zdarzenia: 19.10.2021, około godziny 16:05
Pełen opis sytuacji: Pościg na DM, zatrzymanie za zabójstwo (słuszne), brak odgrywanego RP przez funkcjonariusza w radiowozie. Wykonanie swojego RP, nie zważając na chęć odgrywania RP przez zatrzymanego.
Przytoczę skargę na funkcjonariusza Seqqu >>KLIK<<, za którą został upomniany. 
 

Cytat

Oba przypadki to PowerGaming, który na serwerze RPG jest częstym zjawiskiem z wiadomych powodów. Graliście RP na tym samym poziomie.

                                                                     //deluXe

Mimo wszystko funkcjonariusz otrzyma słowną reprymendę.


Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

Spoiler

[2021-10-19 16:05:36] [Output] : * Devileczek. wyciąga z bagażnika kask zabezpieczający
[2021-10-19 16:05:52] [Output] : * Devileczek. ubiera rękawiczki taktyczne antykłuciowe

[2021-10-19 16:05:53] [Output] : * Funkcjonariusz przez okno zauważa nieprzytomnego mężczyznę. (Deilo)
[2021-10-19 16:06:31] [Output] : Devileczek. [266]: ((Nie odgrywam twojej utraty przytomności))
[2021-10-19 16:06:35] [Output] : Devileczek. [266]: Witam, Sergeant I devileczek, San Andreas Police Department.


[2021-10-19 16:06:39] [Output] : Deilo [302]: ((dobrze wiedzieć))


[2021-10-19 16:06:44] [Output] : Devileczek. [266]: Czy posiada Pan przy sobie dokument tożsamości?
[2021-10-19 16:06:54] [Output] : * Brak odpowiedzi na wezwanie funkcjonariusza. (Deilo)


[2021-10-19 16:07:07] [Output] : Devileczek. [266]: Ponawiam pytanie, czy posiada Pan przy sobie dokument tożsamości?


[2021-10-19 16:07:17] [Output] : * Brak odpowiedzi na wezwanie funkcjonariusza. (Deilo)
[2021-10-19 16:07:30] [Output] : Deilo [302]: time
[2021-10-19 16:07:31] [Output] : * Bieżący czas to 16:07:31
[2021-10-19 16:07:34] [Output] : * Funkcjonariusz odwraca się i zauważa nieprzytomnego mężczyznę. (Deilo)


[2021-10-19 16:07:33] [Output] : * Devileczek. wyciągnął telefon służbowy, wykonał zdjęcie zatrzymanej osoby, następnie wysłał je...
[2021-10-19 16:07:37] [Output] : * do bazy danych i czeka na wynik (Devileczek.)

[2021-10-19 16:08:05] [Output] : * otrzymano formatkę z danymi: OSOBA POSZUKIWANA - DEILO, OSTRZEŻENIA: AGRESYWNY... (Devileczek.)
[2021-10-19 16:08:09] [Output] : * ...ZABIŁ POLICJANTA. (Devileczek.)
[2021-10-19 16:08:22] [Output] : * Devileczek. Dane otrzymane z formatki wprowadził do MDT, przegląda wynik
[2021-10-19 16:08:32] [Output] : * [17.10.2021] Zabójstwo funkcjonariusza // PO I HNTR (Devileczek.)
[2021-10-19 16:08:41] [Output] : Devileczek. [266]: Jest Pan poszukiwany wpisem w systemie za zabójstwo officera.
[2021-10-19 16:08:47] [Output] : Devileczek. [266]: Za ten wpis, udamy się do więzienia na okres 30 minut.
[2021-10-19 16:09:20] [Output] : Devileczek. [266]: Za dzisiejsze zabójstwo na strefie DM 50 minut.
[2021-10-19 16:09:26] [Output] : Devileczek. [266]: Łącznie daje nam to 80 minut więzienia.
[2021-10-19 16:09:44] [Output] : Devileczek. [266]: Informuję Pana, że utrudnianie działaj policjanta również podlega pod taryfikator.

                                                                  [2021-10-19 16:09:57] [Output] : Devileczek. [266]: Kwalifikuje się do tego również nie podanie danych na żądanie policjanta.


[2021-10-19 16:10:03] [Output] : Deilo [302]: ((Informuje, że za nieodgrywanie RP również są kary widziałem))


[2021-10-19 16:12:29] [Output] : Ⓘ Zostałeś wyjęty z pojazdu, a następnie zakuty przez funkcjonariusza Devileczek..
[2021-10-19 16:13:08] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Devileczek..
[2021-10-19 16:13:08] [Output] : Ⓘ Powód: osoba poszukiwana w MDT + zabójstwo policjanta na DM
[2021-10-19 16:13:08] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 80 minut/y.

 

Ja, Deilo zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Sergeant I Devileczek.

Zanim przejdę do meritum skargi, nie atakując w żaden sposób Ciebie, twojej postawy czy zachowania, chcę przytoczyć tylko jedną rzecz, która uważam może wnieść coś dla czytelników:
unknown.png.1e65aa340e8fcab6cc4229e606973dbc.png

Jak słusznie sam przytoczyłeś na samym początku skargi, napisałem do Ciebie, iż nie będę odgrywać z tobą "RP" utraty przytomności po strzale z paralizatora: [2021-10-19 16:06:31] [Output] : Devileczek. [266]: ((Nie odgrywam twojej utraty przytomności)), argumentując to tym, iż biegałeś dość długo po strefie bezprawia podczas przeprowadzania przez nas działań, strzelałeś do nas, zabiłeś również funkcjonariusza, jednakże kiedy Ciebie złapałem, kolejny już raz, w celu uniknięcia kary i przedłużenia wykonanych z tobą czynności, jak gdyby nic, wynosząc Ciebie z DM'a, utraciłeś przytomność. Poinformowałem Cię wtedy o przyczynie zatrzymania i tym, iż zajmę się Tobą, kiedy działania te się zakończą.


Przechodząc dalej, sytuacje przedstawione tutaj: [2021-10-19 16:05:36] [Output] : * Devileczek. wyciąga z bagażnika kask zabezpieczający, [2021-10-19 16:05:52] [Output] : * Devileczek. ubiera rękawiczki taktyczne antykłuciowe, zacząłem odgrywać RP mające na celu bezpieczeństwo doprowadzenia Cię do Dillmore, tutaj chciałbym dodać, iż nigdzie wcześniej nie napisałem Ci, że nie będę respektować twojego dalszego odgrywania RP, wspomniałem tylko o tym, że twoje odegranie utraty przytomności nie będzie przeze mnie brane pod uwagę, tym samym zabezpieczyłem Ciebie i mnie przed dalszymi następstwami, bo nie znałem twoich zamiarów, a dobrze wiem, że często odgrywasz RP z funkcjonariuszami. Nie wiedziałem czy nie zaczniesz uderzać głową w kratę wewnątrz radiowozu, pleksę, tym samym przeciwdziałałem twoje autoagresji. To, że nie odgrywałeś już żadnego RP ze mną, to nie jest moja wina.
 

Przytoczony przez Ciebie przykład: 
[2021-10-19 16:07:33] [Output] : * Devileczek. wyciągnął telefon służbowy, wykonał zdjęcie zatrzymanej osoby, następnie wysłał je...
[2021-10-19 16:07:37] [Output] : * do bazy danych i czeka na wynik (Devileczek.)
[2021-10-19 16:08:05] [Output] : * otrzymano formatkę z danymi: OSOBA POSZUKIWANA - DEILO, OSTRZEŻENIA: AGRESYWNY... (Devileczek.)
[2021-10-19 16:08:09] [Output] : * ...ZABIŁ POLICJANTA. (Devileczek.)

to nic innego, jak reakcja na to:
[2021-10-19 16:06:44] [Output] : Devileczek. [266]: Czy posiada Pan przy sobie dokument tożsamości?
[2021-10-19 16:07:07] [Output] : Devileczek. [266]: Ponawiam pytanie, czy posiada Pan przy sobie dokument tożsamości?

[2021-10-19 16:07:17] [Output] : * Brak odpowiedzi na wezwanie funkcjonariusza. (Deilo)
Nie chciałeś ze mną rozmawiać, nie chciałeś wykonywać moich poleceń, dużo wcześniej wspomniałem Ci, iż nie biorę pod uwagę twojej utraty przytomności a Ty kontynuowałeś to.  Mimo tego, odegrałem tutaj, iż dane twoje uzyskałem od centrali, w związku z tym, iż byłeś osobą poszukiwaną za zabójstwo policjanta, więc twoje dane były nam znane i mogły one zostać przytoczone chociażby na odprawie przed służbą, mogliśmy posiadać w radiowozie list gończy za twoją osobą i wiele innych przykładów.

46 minut temu, Deilo napisał:

Wykonanie swojego RP, nie zważając na chęć odgrywania RP przez zatrzymanego.

Reasumując, nigdzie podczas przeprowadzanych z Tobą czynności, nie napisałem, że nie będę brać pod uwagę twojego RP, zacząłem nawet odgrywać je sam, jednakże ty ciągle odgrywałeś swoją utratę przytomności, ja poinformowałem Cię, że nie będzie to brane pod uwagę, a dlaczego napisałem wyżej.
Zarzucasz mi Power Gaming, mimo tego, że założenie kasku czy ubranie przeze mnie rękawiczek taktycznych to rzeczy, które wykonuje wielu funkcjonariuszy, jednakże skoro mowa już o PowerGamingu, czym jest to?:

208592244_Beztytuu.png.d1bbe63350ad2102868700f1f7c9e2d2.png
Nie jestem specjalistą, nie uważam się za niego i nie być tak postrzegany, lecz czym w tym przypadku jest przytoczona przeze mnie rzecz? Skoro chciałeś ze mną zagrać w RP, mogłeś odegrać to w trochę inny sposób, niżeli narzucenie mi, co mogłem dostrzec.

Na sam koniec, chciałbym odnieść się do twojego przytoczenia skargi na innego funkcjonariusza. Tam rozpatrujący skargę stwierdził, że oba przypadki były PowerGaming, sam dziś popełniłeś ten błąd pisząc mi, co dostrzegam, mimo iż nawet o to nie pytałem. Nie zablokowałem Ci drogi do odgrywania z Tobą RP, czytając ze zrozumieniem mógłbyś wywnioskować, że skoro nie chcę z Tobą odegrać RP twojej utraty przytomności, lecz chwilę wcześniej czułeś się dobrze biegając, skacząc, strzelając i zabijając, mogłeś pominąć ten wątek, kontynuować ze mną dalsze RP, skoro jak twierdzisz sam je rozpocząłem, a ewentualne roszczenia złożyć po zakończonej akcji tutaj. 
Jesteś osobą z pewnym stażem, należysz do frakcji, często sam jesteś na zdarzeniu, gdzie odgrywa się RP, bardzo często również znajdujesz się na strefie bezprawia podczas gdy my prowadzimy swoje czynności niezwiązane z tobą, lecz kiedy coś zawinisz, nagle przypomina Ci się, iż trzeba odegrać RP. Jeśli chcesz, abyśmy je z tobą odgrywali, to wydaje mi się, że trzeba to zaanonsować od początku, a nie zabić policjanta, a potem gdy zostanie się zatrzymanym zacząć pisać rzeczy przytoczone wyżej.

 

Pozdrawiam, Devileczek.  

Edytowane przez Devileczek.
błędy z linkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin