Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy - Stuba


Stuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, siema. Po upływie kolejnych miesięcy postanowiłem ponownie napisać wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF. Na wstępie chciałbym przeprosić za swoje czyny popełnione w lutym 2k20, a mianowicie za próbę kradzieży materiałów szkoleniowych. W tamtym okresie postanowiłem napisać do starego znajomego, czy nie chciałby podesłać materiałów z lawet. Okazał się starym znajomym po sytuacji. Życzę smacznej kawusi każdemu kto to czyta. Minęło sporo czasu od zajścia akcji, liczyłbym na drugą szansę. Poprzednie moje apelacje kończyły się fiaskiem, niepowodzeniem, niestety. Myślę, że tym razem szanowne Grono komisji postawi zielony ptaszek w komentarzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin