Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Chyba już stałe S4.


Morfil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim, przychodzi w życiu kiedyś czas na zmiany, u mnie przynajmniej nadszedł taki czas.
Ostatnio sporo się działo, w życiu prywatnym, biznesie, na serwerze.
Przez sprawy z biznesem i przez pewne inne czynniki straciłem chęci do gry, przez sprawy prywatne straciłem czas do gry. Morał prosty, trzeba zająć się życiem.
Co do mojego wydalenia z biznesu, jest to inny powód. Nie ukrywam, że ostatnio moja aktywność była znikoma, ale była przedstawiona wszystkim osobą które powinny mieć te informację. 
Wczoraj napisałem do Greyny o odejście z biznesu właśnie z tego powodu wyżej napisanego w tytule - odchodzę z serwera.
Zauważyłem już dawno, że aktualny lider biznesu ma zawsze swoją wersję wydarzeń i zawsze uważa, że ma rację. No cóż, niektórzy tak mają.
Ale do sedna. Grę na serwerze zacząłem 10.04.2020, poznałem wiele osób, jednych lepiej innych gorzej. Wiem, że spora część osób grających ucieszy się z mojego odejścia. 
W Tym czasie kilku krotnie moja rozgrywka toczyła się różnymi ścieżkami, czasem pod górkę, czasem z górki ale ciągle do przodu. Przez ten czas przegrałem tutaj 2.274h. Dużo, mało? Jak dla mnie dużo.
Pewnie niektórzy będą mieli pytanie, czy żałuję tych godzin spędzonych na serwerze. Nie żałuję z kilku powodów. Poznałem kilka osób z którymi mam stały kontakt, mowa nie tylko o grze. 
Byłem w biznesie który bardzo lubiłem, do czasu wydalenia Sasuczke i przyjęcia Torixa na posadę Dyrektora.


Chciałbym oznaczyć tu parę osób z którymi toczyła się moja rozgrywka i była ona przez nich ciekawa.

@JSSH_Hugokopter Aj Kubuś, dużo da się napisać, różne zabawne akcje były, długie godziny grania.

@zloty113 Ujarańcu wieczny Ty, kiedyś ledwo się znaliśmy, później bardziej aż w końcu w TSA razem służbę pełniliśmy. Admiral o 4 nad ranem XD

@BidoN Bidonik, poznaliśmy się w Lostach, później wspólna organizacja aż drogi się rozeszły, zawsze było zabawnie.

@L3MOO Oj tutaj też dużo by się rozpisywać, wiele godzin spędzonych na serwerze, różne akcje były robione. 

@Kosior. Pamiętam jak wydałem twój leasing a później zaczęliśmy grać, stworzyliśmy organizację w której coś poszło nie po naszej myśli, było zabawnie.

@Kubula handlarzu Ty, kiedyś tuner BM, limką na tunera spod więzienia żeby upy wsadzić.

@Szadek Wracaj do zdrowia Szaduś, fajnie było chociaż jakiś czas w biznesie być z poprzednią drużyną.

@Busiek powodzenia w "nowym" biznesie.

@Gnida kop węgiel górniku.

@Sergiusz* oj młody, czasem podnosiłeś mi ciśnienie, ale trzymaj się.

@BmitTheLost<3 kiedyś to kurba było, nie to co teraz.

@JSSH_Major2006 Majorek może kiedyś uda się w ETSa pograć, powodzonka sam wiesz w czym.

@BollmeN somsiad, wyłaź z bana i kupuj dom na Mullholland.

Jeżeli o kimś zapomniałem, to wiedzcie, że wam też dziękuję za wspólnie spędzony czas. 
Każdy coś wniósł do mojej rozgrywki która była ciekawa.
Ale pamiętajcie o jednym:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ty nasz morfilku nigdy nie zapomnę tych pięknych spędzonych chwil ale zawsze coś musi się skończyć i pamiętaj że zawsze jest miejsce na wielki powrót ;)

Ps: Mam nadzieję że przyjedziesz na maczka :*

Edytowane przez L3MOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin