Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Fepher - oskarżony przez Ritsu.


Ritsu.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Fepher
Data i godzina zdarzenia: 12.11.2021 Godzina 22
Pełen opis sytuacji: Wskoczyłem na dach radiowozu, który nie wiedziałem, że nim był z racji, iż był nieoznakowany. Oskarżony dał mi polecenie abym zszedł z pojazdu i po dosłownie pół sekundy od wydanego polecenia otworzył ogień i zakuł bez nawet jakiejkolwiek możliwości zejścia z pojazdu. Zresztą widać to dokładnie na nagraniu.
Dowód, który potwierdza całe zajście: W spoilerze.
 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II Fepher 

Myślę że za dużo to ja nie mam co tutaj napisać bo na nagraniu można zauważyć brak mojej winy


 

16 godzin temu, Ritsu. napisał:

Wskoczyłem na dach radiowozu,


Wlazłeś na radiowóz po czym siedziałeś na nim aby sprowokować mnie 

 

 

16 godzin temu, Ritsu. napisał:

Oskarżony dał mi polecenie abym zszedł z pojazdu i po dosłownie pół sekundy od wydanego polecenia otworzył ogień i zakuł bez nawet jakiejkolwiek możliwości zejścia z pojazdu


Na nagraniu widać że miałeś czas na zejście ale wolałeś napisać wiadomość i uciekać, a mogłeś pierw zejść i dopiero napisać wiadomość - czyli jak dla mnie miałeś czas który wolałeś wykorzystać na napisanie wiadomości


Myślę że nie mam co tu dużo mówić - nagranie ukazuje niewinność
Oczekuje na rozpatrzenie skargi przez ES

 

Edytowane przez Fepher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Fepher napisał:

 wolałeś napisać wiadomość i uciekać
 

Wolałem uciekać? Czy przypadkiem nie tak brzmiało twoje polecenie? No nie, użyłeś innych słów wybacz.
 

16 minut temu, Fepher napisał:

Na nagraniu widać że miałeś czas na zejście

Zdobyłem się na to i dokładnie przeliczyłem ile dałeś mi czasu na zejście. Wynosił on dokładnie 2 sekundy 47 setnych sekundy, faktycznie dużo. Po drugie. Nie każdy gracz może sobie pozwolić na dobry sprzęt. Załóżmy, że ktoś dostałby NT lub przysłowiowego "laga" w momencie kiedy stał na radiowozie też byś to tak wytłumaczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 23:27, Ritsu. napisał:

Wolałem uciekać? Czy przypadkiem nie tak brzmiało twoje polecenie? No nie, użyłeś innych słów wybacz.

Mogłeś sobie odpuścić wchodzenie na pojazd i pisanie wiadomości o treści "o jednak sapdowski" 

 

 

W dniu 12.11.2021 o 23:27, Ritsu. napisał:

Zdobyłem się na to i dokładnie przeliczyłem ile dałeś mi czasu na zejście. Wynosił on dokładnie 2 sekundy 47 setnych sekundy, faktycznie dużo. Po drugie. Nie każdy gracz może sobie pozwolić na dobry sprzęt. Załóżmy, że ktoś dostałby NT lub przysłowiowego "laga" w momencie kiedy stał na radiowozie też byś to tak wytłumaczył?

Nikt Ci nie kazał wchodzić na radiowóz [ nawet na zwykły pojazd nikt nie kazał by Ci wchodzić ]. Jak napisałem wyżej mogłeś sobie odpuść pisanie wiadomości a mogłeś odrazu. 
Jeżeli ktoś mi wchodzi na radiowóz to pisze aby osoba zeszła na ziemie a gdy nie wykonuje polecenia to zatrzymuje delikwenta i wystawiam mandat lub pouczenie.
U ciebie widać było arogancje i pewność siebie a więc nie miałem nic innego tylko wystawić mandat.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że posłużyłeś się błędnym wzorem.

Idąc dalej - miałeś przypuszczenia, że jest to radiowóz, jednak zdecydowałeś się na niego wskoczyć. Łatwo można wywnioskować to po nadesłanej przez Ciebie wiadomości
"A jednak sapdowski", otrzymałeś polecenie zejścia, zamiast je wykonać, zdecydowałeś się wysłać zbędną wiadomość. Funkcjonariusz miał prawo spekulować, że nie wykonujesz jego poleceń.

Skargę odrzucam, w mojej ocenie funkcjonariusz niczym tutaj nie zawinił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin