Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

» Grafika by Baks. «


Hinox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka): Sygnatura

Tło (Tło, jakie ma się znajdować na grafice): Ford Mustang z filmu 60 seconds

Napisy (Napisy jakie mają się znajdować na grafice): amrem12

Dodatki (Np. Logo 4Life): tylko logo

Coś od Siebie: Z góry dzięki

Wynagrodzenie: 200 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka): Sygnatura

Tło (Tło, jakie ma się znajdować na grafice): Ford Mustang z filmu 60 seconds

Napisy (Napisy jakie mają się znajdować na grafice): amrem12

Dodatki (Np. Logo 4Life): tylko logo

Coś od Siebie: Z góry dzięki

Wynagrodzenie: 200 PLN

U mnie za sygnaturkę jest 750 PLN :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór zamówienia:

Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka):Awatar

Tło (Tło, jakie ma się znajdować na grafice):Wymyśl coś fajnego aby kręcilo

Napisy (Napisy jakie mają się znajdować na grafice):Tom|PL|

Dodatki (Np. Logo 4Life):Jeśli się da ta daj ruchomy awatar

Coś od Siebie: postaraj się

Wynagrodzenie:500pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka):AWATAR

Tło (Tło, jakie ma się znajdować na grafice): OBOJĘTNIE JAKIE TŁO

Napisy (Napisy jakie mają się znajdować na grafice):MUSI BYĆ MÓJ NICKNAPISANY NA ZIELONO

Dodatki (Np. Logo 4Life): NIE

Coś od Siebie: Mam nadzieję, że to będzie piękne.

Wynagrodzenie: Jeśli mi się spodoba, zapłacę ;)

 

(Ten awatar chce, aby był podobny stylem do awatara Supportera Michalera)

 

 

 

Typ grafiki (Awatar,Sygnaturka): SYGNATURKA

Tło (Tło, jakie ma się znajdować na grafice): MERCEDES SLR MCLAREN (TAKI SAMOCHOD)

Napisy (Napisy jakie mają się znajdować na grafice): MUSI BYC MOJ NICK NA ZIELONO, PO LEWEJ STRONIE: OSIAGNIECIA - FRAKCJA TSA,SUPPORTER,PONAD 1000h, DUZO ZNAJOMYCH, SPORY MAJATEK

Dodatki (Np. Logo 4Life): PRZYDALOBY SIE W JAKIMS ROKU LOGO 4LIFE WRAZ Z NAPISEM

Coś od Siebie: Mam nadzieję, że podołasz zadaniu :)

Wynagrodzenie: Jeśli mi się spodoba, zapłacę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namik209:

 

Awatar: http://imgur.com/umwpB2M

 

Sygnaturka: Klik

Avatar świetny, o to mi chodziło. Jeśli chodzi o sygnaturke, mógłbyś logo 4life dać w dolny prawy róg, natomiast mój nick w miejsce obecnwgo logo? Tak żeby logo było na dole po prawej, a nick ba gorze po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar świetny, o to mi chodziło. Jeśli chodzi o sygnaturke, mógłbyś logo 4life dać w dolny prawy róg, natomiast mój nick w miejsce obecnwgo logo? Tak żeby logo było na dole po prawej, a nick ba gorze po prawej.

http://imgur.com/LY506Ky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin