Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście ze sceny MTA - Frapis


Frapis.bambi_g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne odejście - Frapis
Siema!
Może na początek opowiem jak znalazłem się na serwerze.
Znalazłem się dnia 24 września 2018 roku to w tym dniu i roku zostało utworzone moje konto. Początek jak początek... poszedłem na magazyn, zarobiłem swoje pierwsze pieniądze a potem kupiłem pierwsze auto.
Od powstania mojego konta przez 2 lata byłem bez frakcji, zarabiałem pieniądze na pracach dorywczych. Po 2 latach w końcu postanowiłem napisać podanie do frakcji w dniu ok. 26-27 października 2020 roku dostałem informację, że dostałem sie do frakcji Transport Of a San Andreas a dnia 10 listopada 2020 roku zostałem pełnoprawnym członkiem. We frakcji byłem dosyć sporo bo aż do czerwca tego roku, jedyna frakcja w której byłem i nie żałuje ani jednej minuty spędzonej w niej. Bardzo dużo wspaniałych osób poznałem i z niektórymi trzymam kontakt aż do dziś.
Teraz wymienie osoby, które poznałem:
@YankeeS - Dzięki za wszystko. Dużo pomogłeś w rozwinięciu mojego konta, sporo rozmów jak i wspólne minuty na służbie. <3 
@Dawidosa - Granie w ETS'a, służba jak i odwalanie. Sporo czasu rozmawialiśmy i za rok sie widzimy 100%
@zloty113 - O tobie to nie wiem co powiedzieć mój misiu wiaderkowy, sporo gadania, grania w inne gry jak i wspólne odwalańsko. Kontakt jest będziemy gadać i to nie raz.
@Suchy2132 - Były support jak i safdziasz kozak jesteś mordko też mi pomogłeś w wielu rzeczach.
@Miksiu - Pożyczanie aut, jak i sporo pisania szkoda że nie odczytasz ale warto wspomnieć mordo :) 
@Lajk* - Nolife, sporo służby i najszybsze wbijanie FT w tsa XD
@Sheeker - Dużo rozmów, możliwość bycia w dobrej organizacji, szkoda że sie tak to potoczyło ale czasu nie cofniemy.
@WAF3L - Handlarzyk
@Halloween - Odwalańsko, granie w cska jak i mocne wkur.... się XD <3 
@pawelosuwa - To samo co wyżej wku... się haha
@PLojTEk - Wspólna służba jak i odwalanie na prywatnym serwerze <3 
@Flix. - Sporo rzeczy powiedziałeś, pomogłeś w wielu rzeczach dzięki mordziaty kontakt jest <3 
@Pawi. - Służba jak i gadanko na mumblu trzymaj sie i prowadź dalej organizacje <3 
@Busiek - Wspólna służba jak i rozmowy <3 
@KubiXooN_2k21 - Odwalańsko jak i granko w cska <3 
@Szczureek - Służba <3 
@matrxx503 - Służba jak i granie w lola <3 
@Tusin - Dzięki za pomoc w  lolu jak i za rozmowy <3 
@Dobert - Służba <3 
@Szadek - Szadek magik nigdy tego nie zapomnę <3 
@Refelek* - Rozmowy jak i służba <3 
@Kozixon - Służba  <3 
@asbesth - Dużo gadania, odwalania itd <3 
@opeltigra - Odwalańsko na DM <3 
@shvky - Gadanie jak i służba <3 
@MateuszXQ - Służba <3 
@JAKUBEX. - Odwalanie, wyzywanie Anonimka jak i wiele więcej. Mam nadzieję że jeszcze porozmawiamy <3  
@AnonimeczeQ - Granie w cska jak i w inne giereczki <3 
@Gajduss - Wkur... sie w csie ze granatow nie rzucam xD <3 
@Chorywacja - Rozmowy <3 
@rainnyS - Rozmowy <3 
@Krop. Służba i rozmowy na mumbliku <3 Trzymaj sie

Trzymajcie się wszyscy ;) 

Edytowane przez FrpY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin