Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze Starszym Administratorem Kubula!


Katexiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VfuB644.png

Witam, z tej strony Starsza Redaktorka @_Katexiaa_ z Redakcji 4Life News.
Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłam ze Starszym Administratorem @Kubula

Miłego czytania!

ZQU8fxg.png

2.gif

ZQU8fxg.png

Katexia: Hejka! Mogłabym Ci zająć chwilkę i zadać kilka pytań?
Kubula: Hej, jasne, co chcesz wiedzieć?

Katexia: Świetnie, w takim razie mógłbyś opowiedzieć coś o sobie? Aby czytelnicy mogli Cię lepiej poznać?
Kubula: Pewnie, mam na imię Jakub, mam 17 lat. Urodziłem się i mieszkam w Wielkopolsce, niedaleko Wrocławia, interesuje się motoryzacją, mechaniką, sportem, komputerami oraz grami. Czas wolny spędzam ze znajomymi, bądź przed komputerem. Na serwerze gram ponad dwa lata, a obecnie posiadam przegranych prawie 5 tysięcy godzin. Jestem członkiem ekipy serwera, a mój staż wynosi ponad rok, mam swój dział na forum, który staram się moderować na bieżąco, a jest nim motoryzacja. Przechodząc dalej, aktualnie zajmuje stanowisko szkoleniowca we frakcji San Andreas Police Department, a mój stopień to Detective II. Od pewnego czasu jestem członkiem Komisji spraw frakcyjnych, a dokładniej opiekunem frakcji San Andreas Medical Department.

Katexia: Hm.. ciekawe. Skąd pomysł na prowadzenie działu o motoryzacji? 
Kubula: Pewnego dnia (dobrze tego nie pamiętam), zwolnił się dział motoryzacja, w którym swego czasu dużo siedziałem, przeglądałem i chciałem się nim zajmować, tak jakoś wyszło, że zostałem jego opiekunem.

Katexia: Okej, wiążesz swoją przyszłość z zainteresowaniami? Masz może jakiś pomysł, co byś chciał robić w życiu?
Kubula: Tak, chciałbym zostać kierowcą pojazdów ciężarowych, przy okazji zwiedzać świat i poznawać ludzi, od zawsze ciągnęło mnie do tego typu pojazdów, a w szczególności do ciągników siodłowych.

Katexia: W sumie fajnie. Jutro święta, czujesz już ten "świąteczny klimat"? Masz jakieś prośby w tym roku do Świętego Mikołaja?
Kubula: Oczywiście, według mnie święta to najlepszy czas w roku. Szczerze mówiąc, sam nie wiem, co chciałbym dostać, może jakiś sprzęt komputerowy, może jakiś zegarek, nie wiem...

Katexia: Czy jest coś, co byś jeszcze chciał osiągnąć w swoim życiu, co Cię uszczęśliwi? Masz jakieś małe marzenia?
Kubula: Pewnie, że jest. Jak każdy mężczyzna chciałbym mieć kochającą żonę, ładny dom i fajny samochód, ale na razie chce się skupić na skończeniu szkoły i szukaniu powoli pierwszej pracy.

Katexia: Rozumiem, przejdźmy do świata wirtualnego. Jak zaczęła się twoja przygoda z 4Life? 
Kubula: Na serwer trafiłem przypadkowo, był to rok 2018, grałem sobie po parę godzin tygodniowo, aż nie zrobiłem sobie prawie rocznej przerwy. Po powrocie w 2020 roku postanowiłem, że zawitam tu na dłużej i zacząłem bardziej angażować się w życie serwera, dołączyłem do pierwszej frakcji, a później otrzymałem szansę w administracji serwera, w której jestem do dziś.

Po2AmCf.png

3.gif

Po2AmCf.png

Katexia: Przegrałeś na serwerze ponad 5000 godzin! Naprawdę imponujący wynik, nie żałujesz tych godzin? Zawsze mógłbyś spotkać się ze znajomymi lub spędzić czas z rodzinką.
Kubula: Szczerze mówiąc, nie. Rozdzielam swój czas na tyle dobrze, że jestem w stanie pogodzić znajomych oraz rodzinę z grą na serwerze.

Katexia: No tak, wróćmy na chwilę do znajomych..Wolisz nawiązywać znajomości przez Internet, czy w prawdziwym życiu?
Kubula: W tym przypadku nie jestem w stanie odpowiedzieć jednogłośnie. Uważam, że tu i tu można znaleźć dobrego znajomego czy przyjaciela.

Katexia: Zgadzam się. Na ile wyceniasz swój majątek? Co jeszcze byś chciał osiągnąć na serwerze?
Kubula: Wydaje mi się, że mój majątek wynosi około 12kk, oczywiście mogę się mylić, nie wystawiam swoich pojazdów/nieruchomości na sprzedaż, nie zbieram ofert, ale kwota oscyluje w okolicy 12 milionów. Co do osiągnięć, uważam ze osiągnąłem już wszystko.

Po2AmCf.png

1.gif

Po2AmCf.png

Katexia: To naprawdę dużo! Jak już wiemy, znajdujesz się we frakcji San Andreas Police Department, obejmujesz posadę szkoleniowca, a twój stopień to Detective II. Na czym polegają twoje obowiązki?
Kubula: Podczas trwającej akademii prowadzimy wszelkiego rodzaju szkolenia wraz z ich powtórkami, ja akurat prowadzę grupę z @Artizo, którego serdecznie pozdrawiam. Staramy się brać nowych Cadetów na patrole, nauczyć ich jak najwięcej się tylko da. A poza to jestem zwykłym szarym pracownikiem, który wykonuje swoje obowiązki.

Katexia: Myślałeś kiedyś o tym, by opuścić aktualną frakcję? Nie odczuwasz już przejedzenia?
Kubula: Miałem takie myśli, ale otrzymałem szansę i dołączyłem do Training Staff, gdzie staram się szkolić nowe osoby, które dołączają do frakcji na dobrych Officerów.

Katexia: Czy możemy Cię spotkać na innych serwerach, czy grach? 
Kubula: Jeżeli mówimy o MTA to gram tylko na 4LIFE, ale jeśli chodzi o inne gry, to bardzo lubię grać w takie gry jak: Euro Truck Simulator 2, GTA V, Farming Simulator i Minecraft, nic więcej na ten moment nie przychodzi mi na myśl.

Katexia: Parę dni temu awansowałeś na rangę Starszego Administratora. Jak wyglądają twoje obowiązki w ekipie?
Kubula: Tak, moja aktualna ranga w ekipie to Starszy Administrator. Poza podstawowymi obowiązkami każdego członka ekipy należy do mnie nadzorowanie pracy pozostałych członków, rozpatrywanie apelacji tych, którzy opuścili grono ekipy. Tych obowiązków jest trochę więcej, ale nie widzę większego sensu, żeby je wymieniać.

Katexia: A, często spotykasz się z jakimiś, nieprzyjemnymi sytuacjami z graczami?
Kubula: Szczerze mówiąc, bardzo często zdarzają się nieprzyjemne sytuacje z graczami, gdzie obrażają nas jako administracje, bo np. nałożyliśmy im karę, ale staramy się z nimi walczyć. Niestety tacy gracze również się zdarzają.

Katexia: Szkoda... Należysz do organizacji Olimp. Będąc całkowicie szczerym, opowiedz coś o atmosferze w tej organizacji
Kubula: Zgadza się, całkowicie szczerze uważam, że w organizacji atmosfera jest świetna, poznałem tu wielu świetnych ludzi i jestem w stanie powiedzieć, że to najlepiej zgrana ekipa na serwerze, jeżeli mówimy o organizacjach.

Katexia: Jasne, jest ktoś, kogo chciałbyś pozdrowić na koniec wywiadu?
Kubula: @LuKi16 @Wiesi3k. @NVXER @Bilu. @Avenged @L4MP3K.dev @Ecstasy @OwOc @Karafik @Verago. @dobek @KoscioK @Alpaka* @Artizo @suszek @Dombao33 @Matias2525 @Aksiu @CampeQ @Ferdel1111  @Yuri. @QumiK^,^ @Hinox @Princessa*@Nicholaz @Veon  @4Ever. @Grzengol @japkooo. @Owcaaa* @JuliaShaforostov @DanielRB @xAvenes* @AcoreQ @egzo_11 @KavKa* @Szaleji @AdrianoItaliano @veeniX @s1zu @pluuum @ThanKs. @KropsoN @DarkQueen @Franczesko.drip @xDanielowsky.dev @Wonder. @WujekKruk @Voxber @PardonsiK @Julek71 @Aksiu @Blender., cała organizacje Olimp, frakcje SAPD oraz Ciebie!

Katexia: Nic mi nie pozostaje, jak dołączyć się do pozdrowień oraz życzyć wszystkim Wesołych Świąt!

4S2Xcno.png

Obraz

4S2Xcno.png

 

7zo9Aad.png

Autoryzował: @Blender.

VfuB644.png

Edytowane przez xWolfQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Mega spoko robota,  miło było poznać. Pozdrawiam również ;)

Edytowane przez Princessa*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin