Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Grafiki dla graczy, montaż filmów


Walker*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kohPU86.png

Witajcie,
niektórzy mogą mnie pamiętać, ponieważ tworzyłem podobny post 2021 roku 18 stycznia, przychodzę do was ponownie, z dwukrotnym doświadczeniem które zdobyłem, oraz z bardzo obszernym portfolio.
Dla ciekawskich:

Spoiler

Grafiką zacząłem interesować się od 2019 roku, wtedy zaczynałem robić swoje pierwsze prace, nie wyglądały one znakomicie, były to początki. Po upływie wykonanych kilkunastu prac zacząłem robić ich coraz więcej, i więcej. Rok później współpracowałem z innymi mniejszymi twórcami na platformach streamingowych. Tak zarabiałem moje pierwsze grosze z grafik. W około połowie 2021 roku miałem kilkumiesięczną przerwę od robienia grafik ze względu na brak zainteresowanych moimi usługami, wtedy również tak obszernie się nie ogłaszałem na forach, dlatego nie miałem też klientów. Po przerwie ponownie powróciłem do tego, co lubię bardzo robić i sprawia mi  to ogromną frajdę, postanowiłem znów tworzyć grafiki dla naszych graczy na serwerze. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko ponownie was powitać i mam nadzieję, że z każdym zainteresowanym moimi usługami owocnie przepłynie nasza współpraca. Zapraszam :) 

Przykładowe typy grafik, jakie wykonuję:
- Avatary,
- Bannery,
- Miniaturki,
- Loga, 
- Plakaty,
- Różnego typu napisy, 
- Overlaye na LIVE.

Montaż filmów można zobaczyć tutaj:
Zmontowane filmy

   Zanim cokolwiek napiszesz, zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi informacjami zawartymi w poście.
Dziękuję

Wszystkie zaprezentowane grafiki zostały wykonane w 2019-2022 roku.
Przykładowe grafiki:

Avatary:

Imgur: The magic of the Internet

Bannery:
Imgur: The magic of the Internet

Loga:
 Imgur: The magic of the Internet

Miniaturki:
Imgur: The magic of the Internet

Napisy:
Imgur: The magic of the Internet


Overlaye:
Imgur: The magic of the Internet

Plakaty:
Imgur: The magic of the Internet

Okładki:
Imgur: The magic of the Internet

Inne:
https://imgur.com/a/zSQXQCY


Pewnego czasu tworzyłem avatary TYPOWO dla graczy 4life, głównie na wasze konta na forum, lub discordy. Wyglądały one następująco:
 

Spoiler

 

 

 

jWBZlOB.png

lBusH0u.png66SR8zg.png

9d0GLXI.pnggeBflfa.png

1JOgoTy.pngZyT2KbU.png

Ur19Zwi.pnghxGqGMd.png

m7iekfG.pngMHY7qIQ.png

P0Xy1lM.pngXnL9oyn.png

GITHBRs.pngRWnC9cW.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Każdy zainteresowany mógł zamówić swojego skina w grze jako tło profilowe, wtedy po obróbce dostawał przerobioną postać dostosowaną do wymiarów na forum \ discordzie. Wtedy mógł służyć jako avatar

Ponadto, stworzyłem takie skiny premium, lecz różniło ich tylko to, że miały funkcję "nałożenia" na swoją postać dowolnej koszulki. A tak się prezentowały:

 

Spoiler

JlGL7xu.png8hwndiG.pngE6E5epp.png

 Cennik:

 

Spoiler

Cena za jedną sztukę. Waluta serwerowa. W przypadku braku dofinansowania na serwerze, waluta realna dogadana z zainteresowanym na PW. (oczywiście nie zmuszam, klient zdecyduje)

Avatar:  4.500 PLN
Avatar (skin z gry): 3.000 PLN + 200PLN za jeden dodatkowy dowolny emblemat 
Avatar (skin z gry PREMIUM, czyli z koszulką ): 7.500 PLN
Banner: 6.000 PLN
Miniaturka: 5.500 PLN
Logo: 7.000 PLN
HUD: zależy od wymiarów
Napis: 1.000 PLN ( przy zakupie 4 napisów - kolejny 500PLN taniej )
Plakat: 9.500 PLN
Overlay: 3.000 PLN
Inne: -


 

 
Jest to mój autorski pomysł na avatary (skiny z gry) przeważnie dla graczy 4lif'a 
Każdy avatar będzie gotowy w przeciągu +\-  10 minut od momentu zamówienia; wyjątek stanowi, gdy w tym samym czasie będę zajęty wykonywaniem wcześnie zamówionych  prac graficznych od graczy. Po ich wykonaniu zaczynam przyjmować kolejne zlecenia.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grafiki zaprezentowane w spoilerze są pod prawami autorskimi, zarazem zastrzegam ich kopiowania, w innym przypadku  sprawa wobec plagiatu zostanie zgłoszona na komisariat policji. ©

Edytowane przez MichaelPanda
aktualizacja grafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podoba mi się profilowe dla Hubs na tle szarych gór. 

Co do reszty, to staraj się ograniczyć cienie i pamiętaj, żeby czarnych elementów, które są kluczowe w danej grafice (np. logo TSA), nie umieszczać na ciemnym/ czarnym tyle. Ogranicza to widoczność logo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin