Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na <NexiV.> - oskarżony przez <edwardd>


edwardd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: NexiV.
  Data i godzina zdarzenia: 28.12.2021/1.00-1.20
 Pełen opis sytuacji: Otóż, zacząłem być ścigany przez najprawdopodobniej przekroczenie dozwolonej prędkośći. Pościg trwał ok. te 20min. Pare razy zgubiłem SAPD lecz jeżdząć sobie swobodnie cały czas na nich natrafiałem. Byłem w LS,LV i SF. Ostatnim razem,gdy mnie znaleźli po małym ich zgubieniu, chwile po- max po 2min. jak na filmiku widać, że jeden z policjantów wyciągnał bezczelnie AK-47 i zaczął we mnie strzelać nie mając żadnego powodu do tego(nie udawało im sie mnie złapać więc użyli broni, bo nie umieją przegrywać). Po przebiciu opon przejechalem jeszcze z 2min i tam mnie złapali. Skuli, wsadzili do radiowozu, dostałem mandat tak jak widać na ss'ach (8700PLN). Na samym końcu jeszcze jakbybyło mało dali mi blokade na koło mowiać, że będe sobie mógł spokojnie odjechać autem bez żadnego problemu.Mam świadków co do tego co tutaj zaszło. Frakcja SAPD odegrała tutaj kompletne 0RP!  Pozdrawiam pijanego sylwka
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

https://imgur.com/a/si8x5LX

https://www.youtube.com/watch?v=kbwbz4YZnEU&ab_channel=smieszekk

https://www.youtube.com/watch?v=XfUxepaPFaQ&ab_channel=saaavek

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ja, <edwardd> zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez edwardd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, jEsvLie.png NexiV.

Godzinę temu, edwardd napisał:

jeden z policjantów wyciągnał bezczelnie AK-47 i zaczął we mnie strzelać nie mając żadnego powodu do tego

Cały Twój pościg to było jedno wielkie odwalanie. Inaczej mówiąc taranowałeś wszystko, wyskakiwałeś z każdej możliwej górki, co za tym idzie mogliśmy użyć broni palnej wobec Ciebie. Dowodziłem na tym pościgu i to ja wydałem zgodę na ostrzał, nie uważam, że postąpiłem źle. Nawet na załączonym przez ciebie nagraniu widać jak skracasz i przejeżdżasz po dachu innego pojazdu. 

Nic więcej nie mam do dodania, nie widzę błędu ze swojej strony,
Czekam na wypowiedź Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NexiV. napisał:

 

Inaczej mówiąc taranowałeś wszystko, wyskakiwałeś z każdej możliwej górki, co za tym idzie mogliśmy użyć broni palnej wobec Ciebie. Dowodziłem na tym pościgu i to ja wydałem zgodę na ostrzał, nie uważam, że postąpiłem źle. Nawet na załączonym przez ciebie nagraniu widać jak skracasz i przejeżdżasz po dachu innego pojazdu.

Nie przypomina mi się, żebym wyskakiwał z każdej możliwej górki jak caly czas jeździliśmy drogami i po miastach. Również nie pamiętam jak "wszystko taranowałem",chciałbym zobaczyć jakikolwiek dowód na chociaż jeden z tych zarzutów. A wracając do nagrania ,na nagraniu poprostu inny gracz obserwował pościg i niefortunnie na niego wpadłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staranowałeś, uderzyłeś, wskoczyłeś na Gracza, co jest wystarczającym powodem do wydania zgody na ostrzał oraz kolczatki.

Oskarżony nie popełnił błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin