Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Siemano! Po kilku latach wracam na serwer!


Lewy|YT|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Wszystkim!

Tak po skrócie, jak ktoś gra jeszcze na serwerze ze starej ekipy to mnie zna a jak ktoś jest nowy to posiada na znanie mnie marne szanse ale i takim nowym się przedstawie...

 

Z serwerów na mta znany jestem jako Lewy kilka lat temu nagrywałem na Youtube sporo mta co mi spoko szło i miałem również duży wkład w wybicie tego serwera.Teraz po kilku latach wracam go gry na mta jak i zarówno planuje wrócić do nagrywania na Youtube! Wszystkich Chętnych Zapraszam Na jutrzejszy Live... Godzina tak na prawdę jeszcze nieznana ale polecam być na bieżąco bo na pewno będzie ciekawie ;)  Co do samego prowadzenia mojego kanału na Youtube to powiem wam tyle: Aktualnie jestem starszy o 5 lat i myślę ,że pracę którą wykonywałem kilka lat temu na obecną chwilę będę w stanie wykonać w 100 % lepiej więc zapowiada się  ciekawy mój powrót. No i w sumie po skrócie to tyle.

 

Pozdrawiam Lewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kasy napisał:

Ten Lewy? Kope lat! Trochę się zmieniło na MTA od Twojego odejścia z gry @Lewy|YT| B)

Siemano mordo!!! Pamiętam Ciebie bardzo dobrze , możesz mnie spotkać na serwerowym mumble więc jak coś to koniecznie wbijaj na bajere a live z chęcią zrobię ze starą ekipą. Czekam tylko na grafikę mojego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin