Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Killekowski - oskarżony przez minecraftmaciek2010PL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Killekowski

Data i godzina zdarzenia: 05.01.2022 o 14:20 jakos

Pełen opis sytuacji: Podjechalem sobie swoim waldonem na akcje rp i patrze ze z boku tam gdzie magazyny z ziołem są nie ma zadnych barierek wiec tam wjechalem i sobie pod mur podszedlem aby podgladac ta akcje rp a policjant widac ze były hitlerowiec bez zadnego slowa rozstrzelał mnie jak i gracza @SkillaKupisz

Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

Spoiler

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                              Ja, minecraftmaciek2010PL zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez minecraftmaciek2010PL
brzydko bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie - Police Officer I Killekowski

Na samym początku oczywiście się przyznaję do nadużycia z mojej strony broni palnej, lecz chciałbym również odnieść się do waszego wcześniejszego odwalania na akcji RP. Postanowiliście sobie trochę poprzeszkadzać w akcji RP, gdzie obracaliście pojazd cały czas, który bym specjalnie obracany kilka razy przez wasze specjalne obracanie oraz wchodzenie na akcję RP oraz waszych niemiłych odzywek w moją stronę. Wiem, wiem za chwilę będzie, że powinien być /report na waszą osobę, lecz no niestety - postanowiłem się z wami uporać sam.
Z mojej strony mogę jedynie przeprosić oraz obiecać, że taka sytuacja już się nie powtórzy i będę dwa razy myślał, za nim coś takiego zrobię. Jestem również gotów do podjęcia odpowiedzialności za mój czyn.

Pozdrawiam czytelników oraz życzę miłego dnia :)

Edytowane przez Killekowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin