Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na GG. - oskarżony przez [PsZ]StrajGer


[PsZ]StrajGer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: GG.

Data i godzina zdarzenia: 16.01.2022 18:59

Pełen opis sytuacji: Przejeżdżaliśmy koło funkcjonariusza GG, który stał i suszył drogę dojazdową z sf do ls, w pewnym momencie napisaliśmy, że jesteśmy poszukiwani, policjant miał to krótko mówiąc gdzieś, więc sobie pojechaliśmy dalej po czym zawróciliśmy, a funkcjonariusz zamiast podjęcia pościgu strzelał z broni w kierunku naszego auta.


Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

 

Edytowane przez [PsZ]StrajGer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, [PsZ]StrajGer napisał:

Przejeżdżaliśmy koło funkcjonariusza GG, który stał i suszył drogę dojazdową z sf do ls, w pewnym momencie napisaliśmy, że jesteśmy poszukiwani,

Zamieść mi nagranie od tego momentu, popraw wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, QumiK^,^ napisał:

Zamieść mi nagranie od tego momentu, popraw wzór.

Nie mam nagrania od tego momentu, pojechaliśmy sobie i tyle, nikt sie nie spodziewał, że sapd zacznie strzelać jak będziemy wracać dlatego to nagrałem, wzór jest poprawny, skopiowany z odpowiedniego tematu tylko nie jest pogrubiony, nie brakuje w nim żadnego punktu.

P.S pogrubiłem, a co do zdarzenia to i tak pomimo tego, że sapd do nas strzelał bez żadnego wcześniejszego ostrzeżenia słownego co można sprawdzić zresztą w logach i zatrzymaliśmy się później co widać to pod koniec nagrania, to mimo to sapd do nas nie podszedł, nie zatrzymał, normalnie zdążyłem wrzucić nagranie i napisać jeszcze reporta i pojechaliśmy. Więc po co w takim razie do nas strzelał, skoro nas nie łapał ?

Edytowane przez [PsZ]StrajGer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GG. napisał:

Witam z tej strony Detective II GG.

Wykonywałeś na mnie VDM więc miałem prawo cię ostrzelać ze względu na zagrożenie mojego życia. Tyle mam do powiedzenia.

Pozdrawiam.

Ja na tobie vdmu nie mogłem wykonywać bo byłem pasażerem, i nie przypomina mi się, żeby ktoś cie vdmował z nas, a tak swoją drogą, zakładając, że coś takiego by miało miejsce, to dlaczego nic nie napisałeś, nie ostrzegłeś, nie zacząłeś nas ścigać, tylko zacząłeś strzelać ? Zobacz sobie nagranie, ja tam vdmu nie widzę to raz, a dwa, że jechaliśmy całkowicie drugim pasem jak do nas strzelałeś.

Edytowane przez [PsZ]StrajGer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, [PsZ]StrajGer napisał:

Ja na tobie vdmu nie mogłem wykonywać bo byłem pasażerem, i nie przypomina mi się, żeby ktoś cie vdmował z nas, a tak swoją drogą, jeżeli by coś takiego miało miejsce, to dlaczego nic nie napisałeś tylko zacząłeś strzelać?

Wykonałem ostrzał w stronę pojazdu który wykonał na mnie VDM czyli w tej sytuacji Ranger Long. 

A jeśli ci się nie przypomina to sobie przypomnij.

Edytowane przez GG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, GG. napisał:

Wykonałem ostrzał w stronę pojazdu który wykonał na mnie VDM czyli w tej sytuacji Ranger Long. 

Nie no, przed chwilą stwierdziłeś, że ja cie vdmowałem, nie znam waszych frakcyjnych zasad kiedy możecie używać broni a kiedy nie, ale wątpię, żebyś mógł oddać strzały bez żadnego ostrzeżenia. Na nagraniu nawet w twoim kierunku nie skręciliśmy a i tak mimo to do nas strzelałeś, więc po co to było? Bo wątpie żebyś w tamtym momencie był zagrożony z naszej strony a mimo to strzelałeś.

Edytowane przez [PsZ]StrajGer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, GG. napisał:

Wklej nagranie od samego początku, nie od końca.

Te nagranie jest całe, mam w programie ustawione 15 sekund do tyłu, więc więcej nie jestem w stanie ci nic innego pokazać. Co swoją drogą może mieć do rzeczy to co się działo wcześniej? Na nagraniu nie widać żeby ktoś cie vdmował a mimo to strzelałeś. Więc co, jak cie ktoś dzień wcześniej nwm np. uderzył, to będziesz do niego przez cały następny tydzień strzelać?

Edytowane przez [PsZ]StrajGer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dowód, którym w mojej ocenie manipulujesz.
Nie chcesz lub faktycznie nie możesz przedstawić pełnego nagrania, które pokrywałoby się z opisem sytuacji.

Z uwagi na brak wystarczających dowodów skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin