Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Doświadczonym Przewoźnikiem Refelek*


Polixon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.thumb.png.c0b945583fd29fde3e69715c169a8ed7.png

 Witam, z tej strony Redaktor @Polixon z Redakcji 4Life News.
Zapraszam wszystkich do przeczytania wywiadu z Doświadczonym Przewoźnikiem @Refelek*.

Po2AmCf.png

pLdpvGh.png

Po2AmCf.png

P — Polixon
R — Refelek

Po2AmCf.png

P: Witam, z tej strony Redaktor Polixon z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
R: Dzień dobry, Doświadczony Przewoźnik Refelek* z Transport Of San Andreas, chętnie udzielę Ci wywiadu.

P: To może na początku opowiedz coś o sobie.
R: Mam na imię Piotr oraz mam skończone 15 lat. Pochodzę z województwa podkarpackiego, a dokładniej z Rzeszowa. Na co dzień interesuję się motoryzacją, fotografią oraz gastro. Jestem osobą kulturalną, cierpliwą, asertywną, rozsądną, subiektywną oraz sprawiedliwą.

P: Jak długo już grasz na serwerze 4Life?
R: Około 3.5 roku.

P: Jak trafiłeś na ten serwer i dlaczego ten, a nie inny?
R: Szukałem jakiegoś serwera na MTA, z racji, że poprzedni, na którym grałem, zwyczajnie upadł. Postanowiłem wybrać 4Life, bo w tamtym momencie był on najczęściej wybierany, więc postanowiłem spróbować. Spodobało mi się tutaj, najbardziej mnie przekonały częste aktualizacje oraz społeczność.

P: Zdarza Ci się grać na innych serwerach niż 4Life na platformie MTA?
R: Raczej nie.

P: Posiadasz bardzo dużo przegranych godzin na serwerze — ponad 4000. Żałujesz czasu poświęconego na serwer? Jakbyś mógł, cofnąć się w czasie zagospodarowałbyś czas inaczej?
R: Będąc zupełnie szczerym, nie żałuję ani trochę przegranych godzin. Cały przegrany czas na 4Life bardzo dobrze wspominam.

P: Ile udało Ci się osiągnąć, jeśli chodzi o majątek przez tyle godzin? Jaka jest szacunkowa wartość Twojego majątku?
R: Około 3.5kk, niby nie wiele, ale mi wystarcza, tym bardziej że nie gram tutaj dla majątku.

P: Czy w czasie gry na serwerze, czy też ogólnie na platformie MTA były momenty gdzie czułeś wypalenie i chciałeś zostawić MTA?
R: Tak, były takie momenty. Natomiast w takich sytuacjach przeważnie wystarczała tygodniowa przerwa i miałem nadal chęć do gry.

P: Grasz w inne gry niż MTA? Jeśli tak to w jakie?
R: Tak, gram. Głównie to BeamNG oraz GTA V.

P: Dostałeś się ostatnio do ekipy serwera. Jaka była Twoja reakcja, jak zobaczyłeś swój nick w wynikach?
R: Bardzo się ucieszyłem, od zawsze chciałem zasilić moją osobą grono ekipy serwerowej.

P: Jak długo starałeś się dołączyć do ekipy serwera? Która była to Twoja próba?
R: W zasadzie, to od początku 2021 próbowałem dołączyć do ekipy serwera. Co do prób — tego nie wiem, nie liczyłem.

P: Jakie posiadasz obowiązki jako Supporter?
R: W moich obowiązkach jest wyrabianie normy raportów, pilnowanie porządku na serwerze oraz rozpatrywanie apelacje od graczy, którym nadałem karę.

P: Czy według Ciebie przynależenie do ekipy serwera jest prostym zadaniem dla każdego?
R: To zależy. Przede wszystkim trzeba dobrze znać regulaminy serwera, aby przy wykonywaniu raportów nie wprowadzić gracza w błąd. Oczywiście ranga też wymaga czasu, więc myślę, że nie jest to odpowiednie stanowisko dla każdego.

P: Masz jakieś porady dla osób próbujących dostać się do administracji?
R: Tak, posiadam. Przede wszystkim trzymać się regulaminów oraz nie kłamać w podaniu.

Po2AmCf.png

2q1GWXm.png

Po2AmCf.png

P: Aktualnie znajdujesz się w biznesie 41.St Mechanized Infantry Division. Od jakiego czasu już jesteś w owym biznesie i dlaczego zadecydowałeś się akurat na ten biznes, a nie inny?
R: Nie licząc odejść, niedługo wybije mi rok, na biznes zdecydowałem się ze względu na to, że wyróżnia się od innych.

P: Jak wygląda praca w tym biznesie? Co należy do Twoich obowiązków jako pracownik biznesu?
R: Głównie to patrole, od czasu do czasu są organizowane akcje, tudzież we współpracy z biznesem 4Wars. Do obowiązków należy tylko i wyłącznie norma patroli w miesiącu.

P: Uważasz, że biznes ten jest dla każdego? Poleciłbyś go dla osób szukających biznesu dla siebie?
R: Myślę, że tak. W biznesie nie obowiązuje duża norma, więc dla osób, które szukają biznesu, ale nie mają dużo czasu — rozwiązanie idealne.

Po2AmCf.png

yEWAGCG.png

Po2AmCf.png

P: Przejdźmy na temat frakcji — znajdujesz się we frakcji TSA. Jak długo już w niej jesteś i dlaczego akurat ta, a nie inna?
R: We frakcji wybije mi rok w lutym, natomiast bez odejść, około 1.5 roku. We frakcji jestem ze względu na to, że lubię jeździć po mapie oraz pomagać graczom. W dodatku bardzo mi się podoba atmosfera w tej frakcji.

P: Jak wygląda służba pracownika tej frakcji?
R: Przyjmowanie zleceń, oczekiwanie na klienta na postoju oraz wożenie graczy do celu, który został przez nich wyznaczony.

P: Zadam podobne pytanie jak do biznesu — polecasz tę frakcję dla osób myślących nad wyborem frakcji?
R: Myślę, że tak. Nie jest ona jakoś wybitnie wymagająca, więc osobiście ją polecam.

Po2AmCf.png

5CZnVPf.png

Po2AmCf.png

P: Posiadasz jakieś cele, jeśli chodzi o frakcję? Jest coś, co bardzo chciałbyś osiągnąć?
R: W zasadzie osiągnąłem w niej już wszystko, co chciałem.

P: A jak to się ma, patrząc ogólnie na serwer? Posiadasz jakieś cele serwerowe?
R: Na aktualną chwilę również posiadam wszystko, co chciałem.

P: Przechodząc do końca wywiadu — chcesz kogoś pozdrowić?
R: Tak, chcę pozdrowić parę osób. @HefreyPL, @Gniadys*, @K4fulsky., @Skrzattt*, @IwanMaster, @Busiek, @KubiNXooN, @koziolox10, @Tusin, @Pawi., @WAF3L.

Po2AmCf.png

Dziękuje wszystkim czytelnikom za przeczytanie wywiadu! Mam nadzieję, że się podobał i dowiedzieliście się więcej o Refelku!

Ic3SaVE.png.ca7ee2fb02f62adfa62411cfc3ca6531.png

Autoryzował: @Sheeker

POm2o1r.thumb.png.3b7b0ef48b4e4578dbd5d5b4f7342e14.png

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin