Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Doświadczonym Przewoźnikiem Halloween.


Polixon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.thumb.png.c0b945583fd29fde3e69715c169a8ed7.png

Witam, z tej strony Redaktor @Polixon z Redakcji 4Life News.
Zapraszam wszystkich do przeczytania wywiadu z Doświadczonym Przewoźnikiem @Halloween.

Po2AmCf.png

PvHB6lq.png 

Po2AmCf.png

P — Polixon
H — Halloween

Po2AmCf.png

P: Dzień dobry, z tej strony Redaktor Polixon z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
H: Witam, Doświadczony Przewoźnik Halloween z Transport od San Andreas. Jasne, czemu nie.

P: To może na początku opowiedz nam coś o sobie.
H: Mam na imię Patryk, mam ukończone 16 lat. Pochodzę z wielkopolski. Uczęszczam do II klasy technikum o profilu Technik Robót Wykończeniowych w budownictwie. Na co dzień jestem osobą towarzyską, pomocną, miłą oraz wyrozumiała. Interesuje się grami komputerowymi, piłką nożną, motoryzacją oraz budownictwem.

P: Jak długo już grasz na serwerze 4Life?
H: Przygodę z serwerem rozpocząłem 26 marca 2020 roku i na dzień dzisiejszy mam przegrane 3751 godzin.

P: W jaki sposób trafiłeś na ten serwer i dlaczego akurat ten?
H: Na platformie YouTube uwielbiałem oglądać jednego youtubera, który nagrywał ciekawostki oraz mity na temat GTA. I pewnego dnia nagrał odcinek właśnie z 4Life'a, zaciekawił mnie ten serwer i zacząłem grać już "nałogowo".

P: Przegrałeś dosyć sporo czasu na serwerze — 3750 godzin. Żałujesz czasu poświęconego na grę na serwerze 4Life? Gdybyś mógł, zagospodarowałbyś ten czas w inny sposób?
H: Szczerze, nie żałuję. Bardzo dobrze wspominam czas przegrany na serwerze. Poznałem wielu świetnych znajomych oraz przyjaciół, dużo osiągnąłem w sprawach frakcyjnych oraz majątkowych. Mimo grupy ludzi nastawionych negatywne do mnie dalej mam chęci grania na serwerze.

P: Jaka jest przybliżona wartość Twojego majątku i co na niego się składa?
H: Jeśli chodzi o majątek, szacuje go sobie na jakieś 3,800,000PLN, z którego składają głównie pojazdy. Z takich ciekawszych pojazdów posiadam Eleganta 2.2, Cabbie 2.2, Manane 1k ID oraz kilka innych pojazdów na lampach.

P: Pogrywasz na innych serwerach niż 4Life?
H: Zdarza się to rzadko, ale nie raz wejdę na jakiś inny serwer, żeby oderwać się od obowiązków na 4Life.

P: Czy zdarza Ci się grać w inne gry niż MTA? Jakie to gry?
H: Również rzadko mi się zdarzy, ale pogrywam w inne gry typu CS:GO, a rzadziej w Minecraft.

Po2AmCf.png

mekAYFW.gif

Po2AmCf.png

P: Od niedawna jesteś w biznesie 4FIGHT. Dlaczego postanowiłeś napisać podanie do tego biznesu?
H: Napisałem, ponieważ interesuję się, walkami wręcz, których w tym biznesie nie brakuję, oraz bukmacherką.

P: Na czym polega praca w tym biznesie?
H: Biznes polega na obstawianiu walk graczy. Przyjmujemy zakłady na zawodników walczących w ringu oraz nadzorujemy walki. Gdy gracz obstawi daną kwotę na zawodnika, który wygra, pieniądze z wygranego zakładu trafią do niego w przeciągu 2-3 dni z większą kwota, która postawił. Natomiast jak postawi na przegranego zawodnika — pieniądze traci. Jeżeli podczas walki zawodnik dopuści się oszustwa — zostaje dyskwalifikowany.

P: Poleciłbyś ten biznes osobom szukającym biznesu?
H: Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ jestem za krótko w tym biznesie, a jeszcze nie prowadziłem żadnej gali, ale ogólnie to biznes bym polecił dla fanatyków, walki wręcz oraz bukmacherki.

Po2AmCf.png

gqcMF73.gif

Po2AmCf.png

P: Przejdźmy na temat frakcji — znajdujesz się w Transport of San Andreas. Jak długo już jesteś w tej frakcji i dlaczego wybór padł na tę frakcję?
H: We frakcji jestem już prawie rok, a dokładniej rok będzie gdzieś na początku marca. Frakcje wybrałem ze względu na jedną prostą rzecz, a mianowicie transport graczy z punktu A do punktu B oraz ciekawość pracowania na stanowisku taksówkarza.

P: Jakie pełnisz funkcję we frakcji?
H: We frakcji pełnię stanowisko Egzaminatora Transportu Lotniczego na randze Doświadczonego Przewoźnika.

P: Na czym polega praca Transportu Lotniczego?
H: Praca polega na przewozie graczy z punktu A do punktu B, ale drogą powietrzną.

P: Posiadasz aktualnie jakiś cel we frakcji?
H: Szczerze to na tę chwilę posiadam wszystko, co chciałem. Wysoką rangę we frakcji, Fast Taxi oraz egzaminatora Transportu Lotniczego, którego się nie spodziewałem.

P: Co Ci się najbardziej podoba w tej frakcji?
H: Podoba mi się atmosfera, która tam panuje, prosta praca we frakcji, łatwe dogadanie się z zarządem oraz długie rozmowy na komunikatorze głosowym Mumble.

P: Są rzeczy, które byś zmienił we frakcji? Jeśli tak to co?
H: Moim zdaniem frakcja jest już na tyle rozwinięta, że już nie potrzebuje jakiś większych zmian.

P: Uważasz, że frakcja TSA jest dobrym wyborem dla osób poszukujących frakcję?
H: Uważam, że frakcja jest dobrym wyborem dla osób poszukujących frakcję, ponieważ ma jeden prosty cel, który już wspomniałem — Transport graczy z punktu A do punktu B.

Po2AmCf.png

E4BaG2F.gif

Po2AmCf.png

P: Zejdźmy z tematu frakcji — masz jakieś cele, patrząc ogólnie na serwer?
H: Z takich największych to chciałbym awansować na rangę Moderatora, ale przede mną dużo roboty. Z takich mniejszych chciałbym wymaxować nową pracę śmieciarek oraz skończyć wszystkie projekty moich aut, których nie skończyłem.

P: Czułeś kiedyś takie wypalenie MTA, że chciałeś to wszystko zostawić i do tego nie wracać?
H: Nie miałem takiego momentu, żeby na stałe przestać grać na MTA. Jednak granie w jedno i to samo się nudzi, więc odstawie MTA na później i zagram w inną grę lub zajmę się obowiązkami w domu.

P: Dzięki za udzielenie wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić na końcu?
H: Dziękuję również. Chciałbym pozdrowić Ciebie, że udzieliłeś ze mną wywiadu, @Emiljusz, dzięki któremu zdałem egzamin we frakcji oraz otrzymałem szansę na stanowisko Egzaminatora Transportu Lotniczego, oraz @pawelosuwa, @Sheeker, @Gajduss, @Flix., @WAF3L, @flor1aN, @Norfuu, @Czapla*, @PLojTEk, @lukasz566, @Versi*, @Mati0sik, @MateuszXQ, @Dubaj, @BartiCK, @Mendyx, @asbesth, @Lajk*, @RIPSONx, @Kragenss, @IwanMaster, @Refelek*, @zloty113, @Tusin, @Kozixon, @KubiNXooN, @Dawidosa, @TheHonda*, @koziolox10 oraz pozostałych członków frakcji TSA, oraz administracji.

Po2AmCf.png

Dziękuje wszystkim czytelnikom za przeczytanie wywiadu!

Ic3SaVE.png.ca7ee2fb02f62adfa62411cfc3ca6531.png

Autoryzował: @Sheeker

POm2o1r.thumb.png.3b7b0ef48b4e4578dbd5d5b4f7342e14.png

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin