Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Gouda_Cheese - oskarżony przez 4Power


4Power
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Gouda_cheese
Data i godzina zdarzenia: [2022-02-27 20:19:44]
Pełen opis sytuacji:  Miałem pościg. W momencie kiedy wjeżdżałem na autostradę od strony bluberry w stronę LV zarzuciło mnie (napęd na tył) wpadłem w poślizg i wjechałem do wody. Zacząłem płynąć próbując uciec. W pewnym momencie zanurkowałem żeby mnie nie trafili z tazera. Nie zauważywszy przypadkowo utonąłem. Kiedy się z powrotem zrespiłem napisałem w wiadomości prywatnej do Devileczek. który był supporterem i jednocześnie był na służbie w SAPD. Napisałem mu że się utopiłem. Chwile po tym wytepało mnie do więzienia. Zapakował mnie tam oskarżony. Nic w tym złego gdyby nie to że jednym z głównych powodów które znacznie przyczyniły się do czasu odsiadki które mi wpisano za co zostałem zatrzymany to "Celowe zabicie się w celu uniknięcia kary". Odrazu pisałem do oskarżonego że pisałem Devileczkowi że się utopiłem ale nie uzyskałem żadnego odzewu z jego strony. Pisałem też mu że mam dowody w logach i mu mogę wysłać ale oskarżony odpowiadał jakimiś głupimi tekstami. Apeluje też o zmniejszenie czasu odsiadki.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

Spoiler

Logi odnośnie pisania Devileczkowi>>image.png.4161031000304a1cfff7476a21b8aa50.pngimage.png.8eb6afc3c33f843d02295ecd0ad261db.png

Log odnośnie odsiadki>>image.thumb.png.796842ac5b219af4fdb00efe19564a05.png     

Logi odnośnie rozmowy z Gouda_cheese oraz z jego "tekścikami">>image.png.0af9ee0acf921d313dbcefde80d021b4.pngimage.png.f583ee0e82ab5a081d89d5e2af86f376.png

image.png.1fdc4c1926c4705819ec5dbccf5037af.png

image.png.bf9e4178d4afe939f6d05b3baae39a65.png

 

Edytowane przez 4Power
"wymagany tytuł wątku" zapomniałem usunąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III Gouda_Cheese kłaniam się.

Na wstępie twój pościg nie wyglądał najlepiej no, ale dobra tak wpadłeś do wody wszystko byłoby ok gdyby nie to, że właśnie zanurkowałeś i "przypadkowo" utonąłeś. Widząc to całym kordoenm 7 radiowozów jednoznacznie stwierdziliśmy wraz z dowodzącym, że zrobiłeś to celowo. 

Do wypowiedzi poproszę również @Argen, który płynął wraz ze mną za Tobą i widział całe zajście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin