Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze Starszym Kierowcą Studzianem.


MateuszXQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Zastępca Dyrektora @MateuszXQ z Redakcji 4Life News.
Chciałbym Was zaprosić na wywiad, który udało mi się przeprowadzić ze Starszym Kierowcą @Studzian.

Miłego czytania!

5D4B3bb.png

3Kt3qAE.gif

5D4B3bb.png

M - MateuszXQ
S - Studzian

5D4B3bb.png

M: Witam, z tej strony Zastępca Dyrektora @MateuszXQ z Redakcji 4Life News. Chciałbyś mi udzielić odpowiedzi na kilka pytań?
S: Witam, z tej strony Starszy Kierowca @Studzian z Transport Of San Andreas. Z przyjemnością odpowiem na twoje pytania!

M: Super, skoro tak, to najlepiej by było, gdyby nasi czytelnicy dowiedzieli się czegoś o Tobie, zatem mógłbyś opowiedzieć coś o sobie?
S: Nazywam się Kuba. Aktualnie mam ukończone 14 lat i uczęszczam do 8 klasy Szkoły Podstawowej w swoim mieście, które znajduje się województwie lubuskim na granicy Polsko-Niemieckiej, lecz nie chcę mówić jego nazwy. Mieszkam tu od urodzenia i kocham to miejsce. Jestem sympatyczną, pomocną i otwartą na nowe znajomości osobą. Od zawsze interesowałem się grami komputerowymi, z którymi mam styczność już od najmłodszych lat, oraz nauką języków obcych, z którymi wiążę swoją przyszłość — marzy mi się praca tłumacza.

M: Masz już pomysł, do jakiej szkoły średniej chciałbyś pójść po ukończeniu szkoły podstawowej?
S: Aktualnie nie zastanawiałem się tym na poważnie, ale zastanawiałem się nad pewną szkołą, która znajduje się w Niemczech, co przez moje miejsce zamieszkania dojazd nie sprawiałby problemu i zastanawiałem się nad jakimś profilem lingwistycznym.

M: Mimo wszystko życzę, abyś wybrał profil, który Cię zainteresuje! No dobrze, przejdźmy zatem dalej. Kiedy i jak to się stało, że trafiłeś na serwer 4Life?
S: Na serwer 4Life trafiłem 6 kwietnia 2019 roku. Za 3 dni będą równe 3 lata, odkąd założyłem tutaj swoje konto! Wracając, na serwer trafiłem, kiedy to z kolegą szukałem jakiegoś serwera, na którym mogliśmy grać, ponieważ poprzedni został zamknięty z przyczyn nam nie wiadomych, bo mieliśmy wtedy kilkumiesięczną przerwę od całego MTA. Po kilku minutach poszukiwań trafiłem na serwer 4Life. Serwer ten mi i koledze się spodobał i jak widać, zadomowiłem się tu na stałe, nie licząc kilku przerw, lecz niestety koledze skończyły się chęci do grania w MTA i zostałem sam z naszej dwójki.

M: Ile przegrałeś już godzin na serwerze? Nie żałujesz tego czasu, nie wolałbyś spędzić go jakoś inaczej?
S: Aktualnie posiadam przegrane 1615 godzin na serwerze. Gdybym nie miał zerowania konta, w czerwcu tamtego roku miałbym około 2400 godzin. Szczerze, nie żałuję czasu, który spędziłem na serwerze 4Life. Poznałem tu wiele wspaniałych i wartościowych osób. Chciałbym się na nim rozwijać dalej i mam wielką nadzieję, że mi się to uda!

M: Pora na następne pytanie, lecz na moment odejdziemy od pytań związanych z serwerem — skąd wziął się pomysł na nick, pod którym obecnie Cię widujemy na serwerze?
S: Nick ten jest zniekształceniem mojego nazwiska. Szczerze nie pamiętam, kiedy go wymyśliłem, być może pomagała mi w wymyślaniu go moja mama, bo używam go, od kiedy miałem około 9-10 lat.

M: Przyznać muszę szczerze, że nick trochę niecodzienny, aczkolwiek miałeś jakiś pomysł! Teraz myślę, że pora wrócić na właściwe tory i dalej Cię pytać na tematy związane z serwerem. Jesteś w stanie określić, ile wynosi Twój dotychczasowy majątek?
S: Aktualnie mój majątek szacuję na około 2.3-2.4kk. Posiadam Stingera 2.2 bez nitra i bez paru innych rzeczy, pieniądze do wypłaty ze służby i te, które posiadam przy sobie.

M: Jak na ilość przegranych godzin, to majątek masz całkiem dobry! Przechodząc dalej, to czas na organizację, w której się znajdujesz — Jajochlebki. Mógłbyś coś o niej opowiedzieć?
S: Organizacja ta powstała parę dni temu. Jest ona tylko dla znajomych i zarząd nie ma zamiaru aktualnie robić z niej jakiegoś wielkiego cudu, jak było w przypadku innych organizacji.

M: Rozumiem, mimo tego mam nadzieję, iż ta organizacja długo utrzyma się na serwerze! Znajdujesz się również w biznesie 4wars. Kiedy dołączyłeś do tego biznesu po raz pierwszy i jakie odczułeś swoje pierwsze wrażenie w tym biznesie?
S: Do biznesu dołączyłem w lutym tego roku i aktualnie posiadam rangę Doświadczonego Przemytnika. Biznes ten aktualnie zajmuje się organizowaniem wszelkiego rodzaju akcji RP z frakcją San Andreas Police Department lub z biznesem 41.st Mechanized Infantry Division. Kiedyś ten biznes zajmował się organizowaniem wojen, lecz niestety z przyczyn technicznych zostały one zawieszone aż do dziś. Pierwszym wrażeniem, jakie wywarł na mnie ten biznes była atmosfera, która jest cudowna! Zawsze idzie się z kimś pośmiać podczas robienia akcji. Polecam ten biznes każdemu, ponieważ nie ma w nim nic ciężkiego, co trzeba umieć. Aktualnie trwa do niego rekrutacja i chętne osoby serdecznie zapraszam!

M: Co sprawiło, że dołączyłeś akurat do tego, a nie innego biznesu?
S: Biznes ten polecało mi kilka osób. Trwała wtedy do niego rekrutacja i postanowiłem napisać podanie i się dostałem. Jestem w nim już 2 miesiące i mam zamiar być w nim jak najdłużej.

M: Mógłbyś opowiedzieć, na czym polega Twoja praca w tym biznesie, jakie masz obowiązki, które musisz wykonywać?
S: Do moich obowiązków aktualnie należy branie udziału lub pomoc w organizowaniu akcji. Wystarczy tylko brać w nich udział i nie ma normy w ich organizowaniu, więc jeżeli ktoś np. nie czuje się na siłach organizować, a następnie koordynować akcjami nie musi tego robić. Myślę, że to jest kolejny plus tego biznesu! Do obowiązków można też zaliczyć współpracowanie z biznesem 41.st Mechanized Infantry Division oraz frakcją San Andreas Police Department.

5D4B3bb.png

808ftWA.png

5D4B3bb.png

M: Biznes ciekawy, dziękuję za przedstawienie jego funkcjonalności! Przejdźmy jednak do frakcji, w której się znajdujesz — czyli Transport of San Andreas. Jaka panuje we frakcji atmosfera i kiedy to się stało, że dołączyłeś do tej frakcji?
S: Do frakcji dołączyłem w okolicach lutego, czyli wtedy kiedy dołączyłem do 4wars. Frakcję tą polecało mi wiele osób. Atmosfera w niej panująca jest niemal rodzinna. Nie ma problemu z dogadywaniem się z innymi członkami frakcji ani z jej zarządem, który jest naprawdę pomocny i przyjazny!

M: Miło słyszeć takie słowa o frakcji! Opowiesz coś o pracy we frakcji? Na czym ona polega oraz co frakcja oferuje innym graczom?
S: Praca w tej frakcji polega głównie na zawożeniu graczy z punktu A do punktu B zwykłymi taksówkami, lecz nie tylko. Frakcja oferuje także przejazd ekskluzywną limuzyną, którą zajmują się członkowie Eskorty VIP, przelot helikopterem, którą zajmują się piloci Transportu Lotniczego, oraz przejazd busem, który jest darmowy i można nim poruszać się po określonych liniach. Frakcja posiada również kilka innych rodzajów taksówki, dokładniej to Transporter oraz Fast Taxi.

M: Jeżeli zostałbyś zapytany przez gracza o to, czy warto pójść do tej frakcji, to co byś odpowiedział?
S: Odpowiedziałbym mu, że warto do niej przyjść! Praca we frakcji jest bardzo łatwa i myślę, że każdy dałby sobie radę z pracą w niej i z robieniem norm. Dodatkowo jak pisałem wyżej, we frakcji panuje naprawdę przyjazna atmosfera, która jeszcze bardziej daje chęci do pełnienia funkcji członka tej frakcji!

M: Świetnie! Chciałbyś coś jeszcze osiągnąć na serwerze, czy udało Ci się już osiągnąć to, czego chciałeś?
S: Myślę, że wiele rzeczy osiągnąłem już na serwerze. Poznałem wiele wspaniałych osób, a także jestem we wspaniałej frakcji i biznesie. Aktualnie za cel mam obrane powiększanie swojego majątku, lecz kto wie, może kiedyś postanowię zmienić frakcję lub biznes, bo kiedyś wszystko się kończy i wszystko potrafi się znudzić.

M: Niestety nadchodzi pora, gdzie będziemy musieli zakończyć naszą rozmowę. Chciałbyś z tego miejsca kogoś pozdrowić?
S: Oczywiście! Chciałbym pozdrowić @PL4C3K, @GhostTownPL, @Magik_4, @KropsoN, @DarkQueen, @Halloween, @pawelosuwa, @KAMIL720, @Tomxcio, @Martusiaaa, @zloty113, @Kml95, @$Damixpl$, @Xiws, @Yellowstone, @bagno., @Bartex025, @przemokoks, @Kenny.gg, @Szczureek, @Pawi., @Emiljusz, @Serg*iej, @betssiowca, @PLojTEk, @Prese$, @Krystian6076, @PardonsiK, @Refelek*, @IwanMaster, @AkihikoFBI, @swi.der, @JO_Motyl, @Mai, @KwasieK, @JAKUBEX.., @|NT|TrondoZPL, @Matie18, @Kisiel55, @Tusin, @Kubixior, @*-*PIOTREK*-*, @Didi.., @Ewciax, @Ritway39, @Polixon, całą frakcję Transport of San Andreas, cały biznes 4Wars, całą organizację Jajochlebki oraz oczywiście Ciebie!

M: Bardzo dziękuję za pozdrowienia oraz się do nich dołączam! Chciałbym bardzo Tobie podziękować za możliwość przeprowadzenia z Tobą wywiadu. Oczywiście życzę Ci samych sukcesów w życiu realnym, jak i w świecie wirtualnym. Trzymaj się ciepło i do zobaczenia!

5D4B3bb.png

Dziękuję za przeczytanie! Oczywiście zachęcam do pozostawienia reakcji oraz komentarza pod materiałem. Ode mnie to już wszystko, do zobaczenia!

XOWniPT.png

5D4B3bb.png

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin