Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nadchodzi czas na zamknięcie pewnych spraw.


Propa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć z tej strony Propa - tak tak, to nie żaden troll, możecie się cieszyć.


 


 


Na początku kilka słów:


Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które poznałem podczas trwania mojej kariery na tym serwerze.


Gra dla mnie tutaj stała się nieznośna, brak szacunku u graczy, brak szacunku w ekipie.. ehh, no i jedna sprawa prywatna.


Czy żałuję tego wszystkiego? Nie, wszystko robiłem najlepiej jak umiałem, a jeżeli coś komuś nie pasiło, to trudno, taki się urodziłem.


 


Przekazałem na ten serwer wiele, kończę około 26-27 miesięczną karierę, nie wiem czy z tymi liczbami się nie mylę, dawno przestałem liczyć..


Liczyć na cokolwiek, za niedługo będę niebieski, tak, odszedłem z rangi, odchodzę z serwera, nie ma sensu...


Nie ma sensu aby dalej tu przebywać.


Coś się kończy coś zaczyna.


 


Pozdrowienia osób? Chyba kilka najbardziej ważnych:


 


Norbi1478 - Przyjacielu, kontakt FB - dzięki!


Kasia105 - All be okay, remember. Kontakt na FB ;)


Blacku1337 - Równy gość, szkoda, że to wszystko się spartoliło :)


Czekałaś na to? Theira - Szkoda mi słów... Nie mniej jednak sygnaturę zostawiam, niech coś tu po mnie zostanie :')


ZbyK - Prowadź serwer dalej.


NeX, XQward, Ziomek1025 - To dzięki Wam tu jesteśmy,  znaczy... są, mniejsza. Dzięki, wszystko co zrobiliście było świetne!!! Wielkie gratulacje za to.


Krul - Eldoka


Szach - Przyjacielu!!! GG pisz, podaję FB ;)


Wszyscy gracze - Żegnajcie!


 


Czy kiedyś wrócę? Czas pokaże.


 


Nutka? No oczywiście, tradycja ;)


https://www.youtube.com/watch?v=XmSdTa9kaiQ


 


 


Propa 10-20; End of Watch, out.


 


Dzięki, trzymajcie się!!!

Edytowane przez Propa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin