Dzień dobry
Chce przedstawić wam graczom stronę na Facebooku poświęconą wyłącznie serverowi 4life. ( To nie handel poza serverem ) Wraz z graczem @Proteus wstawiamy tam posty o naszych poczynaniach na servie. Strona istnieje już długo dzięki @Wikox3 i @Domciox3 lecz niestety ich już u nasz nie zobaczymy . Zapraszam na naszą stronę, może wam się spodoba i zostaniecie na dłużej.
https://www.facebook.com/MTA-4LIFE-Okiem-Gracza-508639775978338