Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Moja Kolekcja Furek Czyli Sultan RS 5227 ID na Sporych unikatach, Jester 14502 ID, Elegy 33152 ID, Turismo 69718ID


NukeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Auta są wystawione raczej poglądowo, ale może wyjść, że za dobrą cenę któreś autko sprzedam.

Nie odpowiadam na propozycje na pw, proszę je wstawiać w wątku.

Model: 5227
ID: Sultan 
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 89187,3km
Dodatki: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1096), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DC 5227 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Bak 100L Lpg 75L (W skrócie wszystko co możliwe oprócz zbednego vizu)
Cena: Offy. (Ostatnia oferta na Forum 6.5kk ,na serwerze 8,5kk PS)
Coś od siebie: Piekny sultan w wersji RS na ladnym niskim ID 19'sty Sultan na serwerze (Miesci sie jeszcze na pierwszej stronie z sultanami B) ) Z unikatowych dodatków to Lampy i licznik bursztynowe, Bak benzyny 100L
SS’y: https://imgur.com/a/BBsPT6l

Model: Jester 
ID: 14502
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 18489km
Dodatki: spoiler (1158), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1077), wydech (1065), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV 14502), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%), Bak 90L, Lpg 75L
Cena: Offy (Ostatnia oferta na forum 700k, na serwerze 740k)
Coś od siebie: Ładny Jesterek ktory posiada ladne id oraz tune (Lampy i licznik Rubiny)
SS’y: https://imgur.com/a/GgGgq8N

Model: Elegy 
ID: 33152
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 44893km
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1084), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( RB20DE ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Bak 90L, Lpg 75L
Cena: Offy
Coś od siebie: Ładna Elegy na w miare fajnym id (wiem ze 30k id to i tak zle, ale lepiej takie niz 90k id xd) Lampy i Licznik Lagunowe
SS’y: https://imgur.com/a/QcyAyRg

Model: Turismo 
ID: 69718
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg pojazdu: 7604,5km
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV 69718), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Bak 90L, Lpg 75L
Cena: Offy
Coś od siebie:  Ładny Turek na Cyklamenowej lampce
SS’y: https://imgur.com/a/HvLUUCD

Edytowane przez NukeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sadboy. napisał:

elga 950 ps na start

Marny start+ średnio interesują mnie oferty „PS”

 

8 godzin temu, andi. napisał:

7kk sultan po sell

Tak samo jak wyżej 

 

7 godzin temu, s4_b5 napisał:

a co tam 8kk sultan w wymianie

Wydaje się fajne ale wymiany i oferty „PS” mnie tak średnio interesują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2022 o 16:45, NorbiksoN*4mmc napisał:

Turek 3kk

Na start może byc

 

7 godzin temu, KajvBB napisał:

za tura 62id i dopka 

Średnio kręci mnie zabawa z autami na id 

 

7 godzin temu, Danio* napisał:

jester 780ps

dla mnie jest wart więcej + nie interesują mnie oferty „PS”

 

3 godziny temu, kondu32 napisał:

Jester 800k ps

Ładna ale tez to samo co napisałem wyżej 

 

5 godzin temu, LoLIHD napisał:

8.5kk po mały selu

nawet nawet ale offy „PS” średnio mnie interesują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin