Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na PAWELOS1122 ,Kulesz - Chwalony przez Herbatka


Herbatka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego:Herbatka
Nick chwalonego:PAWELOS1122 ,Kulesz
Data zdarzenia:29.04.2022 godzina od 00:30 do 2:00
Powód pochwały:

wykonane ponadprogramowe RP na miejscu zdarzenia z zakresu ratownictwa medycznego

wykonane ponadprogramowe RP w szpitalu z zakresu hospitalizacji

Spoiler

* PAWELOS1122 wpisuje niezbędne dane poszkodowanego / pacjenta szpitala 

PAWELOS1122 [85]: potrzebuje pan trasportu ?

PAWELOS1122 [85]: możemy pana zawieść żaden problem

PAWELOS1122 wyjmuje bandaĹĽe elastyczne po czym owija klatke piersiowÄ… poszkodowanego

PAWELOS1122 modeluje na zdrowej nodze

* PAWELOS1122 przykłada do uszkodzonej kończyny

* PAWELOS1122 wyjmuje pulsoksymetr następnie zakłada na palec poszk

* jaki puls i saturacja ? (PAWELOS1122)

* PAWELOS1122 wyjmuje stetoskop po czym osłuchuje poszk

PAWELOS1122 wyjmuje ampułke z morfiną po czym podaje po przez wkucie

* Kulesz zdejmuje mankiet i chowa do troby
* Kulesz wyciaga glukometr i n
akluwacz* Kulesz bierze nowy pasek i wsadza do glukometru

* Kulesz odbezpiecza nkluwacz i nakluwa palec

* Kulesz wyciaga latarke diag.

 


Opis zdarzenia: zrobiłem akcję rp o wypadku że na autostradzie wybiegło mi zwierzę i dachowałem 

frakcja samd przykeła jak pierwsza przyjechali jako 1 zabespieczyli teren jak tylko mogli , od razu wzieli się za pomoc poszkodowanemu  bardzo profesjonalne zachowanie oraz ruchy ,  bardzo szybkię opanowanie zdrowia poszkodowanego , szybkie przewiezienie na szpital poszkodowanego , długa akcja rp z powodu rozbudowanej ilości urazów oraz i chorób ,  chłopaki nie zniechęcali się po półtorej godzinnej akcji rp tylko nadal na takim samym poziomie utrzymywali swoję ruchy ,  o wszystkich czynnościach któe robili pisali na /do , bardzo miłe zwroty . chęć odwiezienia poszkodowanego .


Dowody z akcji:

 

https://imgur.com/a/ZKJYrUn

 

Edytowane przez Herbatka
dodanie dodatkowych informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z tej strony Ratownik medyczny z san Andreas medical departament miło mi że napisałeś na mnie i kolegę pochwałę za wykonanie RP  miło nam się z tobą odgrywało RP oraz jak oceniasz naszą prace uwierz mi rzadko słyszymy słowa otuchy do działania dalszego i doceniania naszej pracy w frakcji kolega z którym w tych późnych godzinach odgrywaliśmy RP to jest student ratownictwa medycznego któremu też się z tobą super odgrywało RP mamy nadzieje że zawitasz jeszcze nie raz do nas z swoim RP oraz życzę ci powodzenia w rekrutacji do frakcji do której piszesz miłej i spokojnej nocy z poważaniem Ratownik medyczny PAWELOS1122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin