Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ocena audycji - Jasiek*


Jasiek*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dobry prezeneter. Puszcza dobre nuty i przyjemnie się go słucha. Zloty też są bardzo spoko,  ogolnie było bardzo przyjemnie :D


wspomnienia ze zlotu https://imgur.com/a/7ThVUQH

Ocenka jak najbardziej pozytywna ❤

Edytowane przez floru*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham wysłuchiwać się w anielski głos mojego idola jest tak piękny ,że nie da się nawet chwilę odczerpnąć życia w inne istoty.<3 Już prawie święta ,więc życzę wam kochani wszystkim abyście się nie podawali w życiu ,czasami  jesteście na dole czasami na góze ,ale nie ważne bo i tak zdążycie do swego celu.B):/

Edytowane przez patrickoohh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema to ja lockens od razu mowie ze sie rozpisze jak na wszystkich nieudanych rozprawkach na polskim i mysle ze mi sie uda dobrze pisac 

Zacznę od tego ze Jasiek fajna mordzia i on wszsytkio fajnie powie pozdrowi i  za to go szanuje fajne muzyczki puszcza raz pamietam co puscil takiego bita ze az mi zupa sie wylala na porty i sie przebieralem normalnie tancząc.Wiec niech sie nie zmienia hłopak

 wszystko spoczko gosciu.I pewnie kazdy wie ze mr.Auto Pilot to anonymus i go nie mozna oceniac wiec pochwale go tutaj za 24h/7 ze odwala dobrą robote nie spi po nocach normanie zuch nic tylko go kochac za to co robi.

I tak jak pisze w punkcie nr.3 bęc banc bąc tego typu pozdrawiam was:angel::angel::angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin