Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy.. Pora i na mnie!


KropsoN.pakujwalize
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator

Co prawda kontakt się trochę urwał, ale złym człowiekiem nigdy nie byłeś i mam nadzieje, że nie będziesz. Trzymaj się, powodzenia w życiu Kropka, spełniaj się.

Edytowane przez Kubula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam część o Nas już ze 100 razy..
Ostatnie 2 miesiące były mega ciężkie...
Jedni wylewają emocje na wierzch, inni trzymają w środku i się maskują.
Nie umiem być obojętna... Nie umiem nic nie napisać...
Popełniliśmy błędy.., wiele nas to kosztuje, ale wierzę, że czas leczy rany i, że będziesz szczęśliwy..
Przeżyliśmy naprawdę wiele, całe dnie zajęłoby pisanie tego wszystkiego... Bardzo Ci za to dziękuję..
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze... Zasługujesz na to...



 

Edytowane przez DarkQueen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, KropsoN napisał:

@Broszko - Kolejny co pościgowe lubił tracić, ahh.. Ale za to mega pozytywna, zaufana i ogarnięta osóbka, nieraz ze sobą gadaliśmy, dzięki za wszystko Brocha!

Miło mi to słyszeć, dzięki za każdą chwilę rozmowy. Powodzenia w życiu realnym KropsoN, nie poddawaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropsonik, trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym. Może i mnie nie pamiętasz ale z okresu pare lat temu gdy grałem i odwalałem niezłą maniane otrzymać kare od ciebie to było na porządku prawie dziennym, dziwie się że nie dostałem w sumie szkodnika. Może i mnie nie pamiętasz ale przez pewien okres mieliśmy naprawde dobry kontakt i chciałbym ci przypomnieć że co by się nie działo możesz na mnie liczyć i się odzywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin