Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

lock


sqah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fliks' napisał:

150k na normalny start bo ci panowie u gory to chyba z ***** spadli

za to twoja propozycja jest zalosna

151k
jednak pass

Edytowane przez Orbit
ta posesja nie oddaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Roni6 napisał:

Fajna miejscówka tylko że tam jest z 2-3 baraki,a sprzedajesz 1 więc nie rozumiem jakiej oferty oczekujesz,garnij wszystkie to wtedy będziesz miał normalne oferty ;)

10k.

 

3 godziny temu, Ceglasty. napisał:

Może te ss'y zrobisz jednego domku, nie wszystkich co tam są, bo tylko niepotrzebną skargę na forum będziesz potem miał.

11k

Są 2, poza tym pisalem wam ulungi jedne, ze dogadalem się z włascicielem drugiego wiec cały teren nalezy akutalnie do mnie, no co za fleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, sqah napisał:

 

Są 2, poza tym pisalem wam ulungi jedne, ze dogadalem się z włascicielem drugiego wiec cały teren nalezy akutalnie do mnie, no co za fleje

No ja też mogę sobie napisać, że ktoś mi sprzeda bazę a tak na prawdę może być zupełnie odwrotnie więc kup flejo jedna drugi blip a potem sobie wystawiaj na forum i oczekuj normalnych ofert xD (beka z chłopa xd)
(10k ps bo punkty)

Edytowane przez _haryxi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin