Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sonda uliczna o biznesie 41 st. Mechanized Infantry Division.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo2.png

Sonda uliczna na temat biznesu 41.St. Mechanized Infantry Division.

Uszanowanie!  Z  tej strony Rzecznik Prasowy filipso.php z 41 st. MID!

Czy mogę ci zadać kilka pytań?

@Danio* - Jasne!

@yeeciok* - Tak.

@Designer* - Oczywiście! 

@WikXYZ No spoko. 

@vakii - Tak.

@Marihuanen69 - Siema, zadawaj!

@Ryosuke* - Tak.

@Przemster - Tak.

 

Czy wiedział Pan/Pani o istnieniu biznesu 41 st. Mechanized Infantry Division? 

@Danio* - Tak, słyszałem, nawet mam znajomych w tamtejszym biznesie.

@yeeciok* - Tak.

@Designer* Tak, coś nie coś słyszałem na temat owego biznesu.

@WikXYZ - Tak, słyszałem.

 @vakii - Tak, słyszałem. Miałem zaszczyt bywać tam jako wojskowy.

@Marihuanen69 - Tak, słyszałem.

@Ryosuke* Czy słyszałem? To nie, ale parę razy widziałem wasze wozy i ludzi po różnych terenach SA.

@Przemster - Tak.

 

Czy miał/a Pan/Pani kiedyś styczność, lub widział Pan/Pani wojskowych organizujących jakieś manewry lub inne rzeczy?

 @Danio* - Kiedyś.. widziałem państwa w akcji, lecz to bardzo krótko, chętnie bym zobaczył coś dłużej.

@yeeciok* -  Tak.

 @Designer* -  Nie, nie widziałem waszego biznesu w akcji.

 @WikXYZ - Szczerze? Nie wiem czy to się zalicza, ale na  tym pokazie na bazie wojskowej  z tymi samolotami.

 @vakii - Szczerze mówiąc nie spotkałem się z tym, nawet za czasów mojej kadencji.

@Marihuanen69   Tak, widziałem jak utrudniający cywile pod waszą bramą zostawali przez was unieszkodliwiani.

@Ryosuke* - Nie zdarzyło mi się was widzieć podczas wyżej wymienionych czynności.

@Przemster - Nie.

 

Jak Pan/Pani ocenia działalność biznesu 41 st. Mechanized Infantry Division? Czy ma Pan/Pani jakieś uwagi?

@Danio* - Moim zdaniem, biznes ten dodaje fajne urozmaicenie rozgrywki, według mnie nic nie trzeba zmieniać.

 @yeeciok* - Moim zdaniem 10/10. Nie mam żadnych uwag co do działania biznesu, oraz nic nie trzeba zmieniać.

@Designer* - Moim zdaniem jest to 8/10, aczkolwiek biznes mógłby się częściej pokazywać w terenie, a nie się chowali.

@vakii - Szczerze mówiąc? Za czasów @Szach'a było okej, lecz teraz rzadko kiedy spotykam was w terenie.

@Marihuanen69 - Oceniam dobrze ale, mogłoby was być więcej, chociaż ostatnio widuje was częściej, to na plus.

@Ryosuke* - Skoro widzą cel w tym co robią, to niech kontynuują swoją działalność. Za mało styczności miałem z Wami, by mieć jakiekolwiek uwagi.

@Przemster - Raczej nie. Myślę że biznes funkcjonuje dobrze.

 

Dla samego rzecznictwa był to pełen pracy dzień, wiele opinii, wszystkim ankietowanym graczom chcielibyśmy podziękować za udzielenie odpowiedzi.

Dla osób czytających ten artykuł.. Jeśli macie jakieś opinie o naszym biznesie - Zapraszamy w sekcję komentarzy, miłe oraz konstruktywne opinie będą bardzo mile widziane! 

 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu

Rzecznictwo Prasowe 41 st. MID!

 Przygotował: @filipso.php

Autoryzował: @HalfDonkey2

Edytowane przez filipso.php
Autoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin