Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze Starszym Kierowcą sqah


flor1aN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Cześć, tutaj Redaktor Specjalista @flor1aN z Redakcji 4Life news, dzisiaj chciałbym wam zaprezentować wywiad ze Starszym Kierowcą @sqah.
Miłego czytania!

5D4B3bb.png

D7G9k1o.jpg

5D4B3bb.png

f - flor1aN
s - sqah

 

f: Witam, tutaj Redaktor Specjalista flor1aN z Redakcji 4Life News, chciałbyś może udzielić mi wywiadu?
s: Witaj! Oczywiście, że tak.

f: Dobrze, może na starcie powiesz coś o swojej osobie?
s: Pewnie, mam na imię Filip oraz mam 16 lat. Jestem spokojną oraz pomocną osobą, która wytrwale dąży do postawionych sobie celów. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną, która towarzyszy mi od dzieciaka. Mieszkam w niewielkiej wiosce w województwie Kujawsko-pomorskim, nieopodal Torunia. Uczęszczam do technikum o profilu Logistycznym. Obecnie przynależę do frakcji TSA na stanowisku Starszy Kierowca.

f: Rozwiniesz temat piłki nożnej w twoim życiu?
s: Moja przygoda z tym sportem zaczęła się w wieku siedmiu lat, już wtedy zaczynałem spędzać na boisku całe dnie wraz z kolegami. Potem zaszło to dalej, zacząłem pogrywać w klubie z mojej miejscowości, niestety, ale około półtora roku temu zaprzestałem z powodu rozpadu drużyny, do której należałem. Teraz lubię sobie pokopać raz na jakiś czas, rekreacyjnie.

f: Jak zaczęła się twoja historia z serwerem?
s: Powiem Ci, że są to już dosyć odległe czasy, bowiem był to 2017 rok, więc trochę czasu minęło. Jeżeli pamięć mnie nie myli, zaczęło się to przez mojego kolegę, który zachęcił mnie oraz moich kumpli do wejścia na serwer. Tak się zaczęła przygoda, które trwa do dziś.

f: Jakie statystki posiadasz na swoim koncie?
s: Na serwisie spędziłem już bardzo dużo czasu, gdyż jest to ponad 6000 godzin. Jak wyżej napisałem, od ponad miesiąca należę do frakcji TSA oraz jestem liderem świetnej organizacji, pozdrawiam gorąco członków.

f: Przez wiele osób jesteś uważany jako najbogatsza osoba na serwerze, ile na ten moment mniej więcej wynosi twój majątek?
s: Na ten moment jest to około 48 milionów, dorobiłem się tego głównie poprzez handel pojazdami, lecz jakaś część jest również z prac dorywczych.

f: Możesz powiedzieć, co składa się na tą ogromną kwotę?
Obecnie na tą sumę składa się głównie osiem pojazdów, posiadam też sporo innych, mniej wartościowych. Do mojej kolekcji należą głównie auta z niskim id lub unikatowymi lampami, między innymi - Elegy, id 2718, Banshee, id 3778, Stafford, id 3782, Broadway, id 3964, Euros, id 4612, Savanna, Feltzer, Hustler, te trzy posiadają niedostępne do zamontowania lampki. Aktualnie największą wartość ma Stafford, bowiem jest to około 15 milionów.


5D4B3bb.png

0R1Psog.jpg

5D4B3bb.png

f: Wow, wspominałeś, że jesteś liderem organizacji, kiedy została ona stworzona i jak się czujesz z takim stanowiskiem, masz dużo obowiązków?
s: Organizacja została utworzona 18 grudnia, 2021 roku. Od samego powstania zamysł był taki, aby była to grupa zamknięta, tylko dla znajomych no i jest tak do teraz. Początkowo liderem organizacji był @adamox, którego serdecznie z tego miejsca pozdrawiam, a sama grupa nosiła wtedy nazwę ELITA, nie ukrywam, że po czasie nazwa nam się znudziła, także 13 kwietnia tego roku nazwa została zmieniona. Natomiast lidera posiadam od 6 maja. Czuję się dobrze na tym stanowisku, gdyż otaczam się fajnymi ludźmi, z którymi tworzę tą organizację. Jak wspomniałem, jest to grupa dla znajomych, więc obowiązków dużo nie posiadam. 

f: Wspominałeś również, że posiadasz przegrane aż 6000 godzin, czy żałujesz czasu spędzonego na serwerze?
s: Nie, nie żałuje. Poznałem przez ten czas wiele fajnych osób, z którymi kontakt mam do teraz, jest to też sposób na oderwanie się od rzeczywistości oraz wyluzowanie się, lubię spędzać swój wolny czas w ten sposób. Do wbicia tak pokaźnej liczby godzin przyczyniła się na pewno pandemia, wraz z jej wybuchnięciem, na początku 2020 roku, zacząłem spędzać bardzo dużo czasu na serwerze.

f: Czy kiedyś chciałeś zrezygnować z gry na stałe?
s: Oczywiście, miałem sporo przerw, bo jak wiadomo, chęci do gry cały czas nie będzie, każdemu po przegraniu jakiegoś czasu serwer się znudzi. Czy chciałem kiedyś zrezygnować na stałe, przy każdej przerwie myślałem, że nie będę już wracać, jednak po czasie wracała wena do gry.

f: Jakbyś miał możliwość wprowadzenia czegoś na serwer, co byś wybrał?
s: Na pewno zwiększenie ilości domków, dodanie blipów przy bazach, które ich nie posiadają oraz dodanie nowych osiedli, jak widziałem, to pojawia się ich coraz więcej, także jest to na duży plus. Nic więcej bym nie wprowadzał, według mnie wszystko jest na swoim miejscu.

f: Czy masz jakieś plany, które chcesz w przyszłości zrealizować na serwerze?
s: Czy mam plany? Jakby się zastanowić to raczej nie mam żadnych, wszystko, co chciałem, to osiągnąłem. Poznałem wiele osób, posiadam własną organizacją z bardzo fajnymi ludźmi oraz należę do frakcji. To głównie z TSA wiążę swoją przyszłość na serwerze, chciałbym zajść tam jak najwyżej, będzie to trudne, jestem tego świadom, lecz postaram się dojść jak najdalej, aczkolwiek pierwsze poważniejsze problemy pojawią się wraz z początkiem roku szkolnego, będę miał wtedy natłok obowiązków oraz dużo mniej czasu na grę.


5D4B3bb.png

oFpLLp0.jpg

5D4B3bb.png

f: Czemu wybrałeś akurat TSA i czy była to twoja pierwsza frakcja? 
s: Ciekawe pytanie, już śpieszę z odpowiedzią. Należałem do owej frakcji w 2018 roku, miałem wtedy przegrane zaledwie 200 godzin. Była to pierwsza styczność z jakąkolwiek frakcją na serwerze. Nie zaszedłem daleko, gdyż odpadłem już w akademii, jeśli dobrze pamiętam, było to przez karę serwerową. Po 2 latach postanowiłem złożyć podanie, również do TSA, lecz z mojej głupoty poprzez oszustwo w podaniu zostałem umieszczony na czarnej liście. Po ponad roku postanowiłem złożyć wniosek o zdjęcie, udało się. A więc w maju tego roku napisałem podanie, no i się dostałem. Wybrałem tę frakcję dlatego, że zaciekawiła mnie oraz chciałem spróbować czegoś nowego, nie żałuje ani minuty spędzonej na S1.

f: Czy zamierzasz w przyszłości dołączyć do jakiegoś biznesu? Jeśli tak to do jakiego?
s: Przyznam Ci, że w ostatnim czasie w ogóle nad tym nie myślałem. Odpowiadając na pytanie, jeśli miałbym już gdzieś dołączyć, to najprawdopodobniej próbowałbym dostać się do Redakcji. Byłem kiedyś w tym biznesie i bardzo mi się podobało. Przemyślałbym również dołączenie do 4Wars, bardzo interesujący biznes.

f: Okej, a czy chciałbyś kiedyś należeć do administracji serwera?
s: Również interesujące zapytanie. Aczkolwiek od samych początków mojej gry nie ciągnęło mnie do bycia w administracji, a więc nie chciałbym. Wiem też, że osoba na takim stanowisku ma sporo obowiązków, na które mógłbym nie znaleźć czasu. Wole być zwykłym graczem, bez żadnej wyższej rangi.

f: Czy jest jakaś sytuacja z serwera, którą na długo zapamiętasz i chciałbyś się z nią podzielić?
s: Muszę przyznać, że nie miałem jednorazowej sytuacji która zapadła mi w pamięć, aczkolwiek opowiem o przygodzie z pewną organizacją Liderzy. Jeździłem sobie spokojnie, przemierzając drogi San Andreas, wtedy napotkałem gracza @LiderR, po czym zapytał mnie czy chciałbym pomóc mu w organizacji jako V-Lider. Zgodziłem się i nie żałuje tej decyzji ani trochę, poznałem tam najwięcej osób, z którymi mega się zżyłem, z niektórymi posiadam kontakt po dzień dzisiejszy, była to niesamowita przygoda, nie myślałem nigdy, że można się aż tak z kimś za kumplować, tym bardziej, iż jest to tylko gra.

f: Świetna historia! Gdyby gracz poprosił Cię, byś przekonał go do 4life to jakbyś opisał serwer?
s: Hmm, ciekawe. Na pewno powiedziałbym, że warto spróbować, ponieważ serwer posiada fajną społeczność (Oczywiście nie mówię tu o wszystkich). Dodałbym też, że jest to fajna opcja na spędzenie wolnego czasu, lub najzwyczajniej na zabicie nudy. Wspomniałbym również o tym, iż można poznać tu wiele osób, z którymi serio idzie się dobrze za przyjaźnić.

f: Co poleciłbyś mu robić na start i przed czym byś go przestrzegł?
s: Na pewno to by się szybko nie poddawał. Poleciłbym bym również interakcji z graczami, może to dużo pomóc na początku rozgrywki, oraz wytrwałe zarabianie pieniędzy, gdyż ceny pojazdów są dużo wyższe, niż było to kiedyś, przez co nie jest tak łatwo kupić swoje pierwsze auto.

f: Czy uważasz, że rzecz, w której się specjalizujesz - handel, jest najłatwiejszą drogą zarobku?
s: Sam nie wiem, czy tak uważam, na pewno jest to sposób na szybkie dorobienie się pokaźnej ilości pieniędzy, lecz samo nauczenie się cen pojazdów, cen tunningu oraz wliczania tego potem w dane pojazdy zajmuje sporo czasu. Nie raz byłem świadkiem zdarzenia gdzie osoba, która totalnie nie ma o tym pojęcia, bierze się za handel, no i jak można się domyślić, nie wychodzi to na dobre, gracze przepłacają za pojazdy po czym, wystawiają je za jeszcze wyższą kwotę, potem nabywa to kolejna osoba, która za bardzo nie ogarnia tematu, i tak w kółko, przyczynia się to również do wzrostu cen za dane pojazdy. Aczkolwiek gdy ma się o tym większe pojęcie, to idzie się naprawdę konkretnie wzbogacić. Taka rada dla osób, która mają w planach zacząć handlować, pokręćcie się najpierw po giełdach, popytajcie też osób, które już trochę w tym siedzą.

f: Jak według ciebie powinien wyglądać system salonów na serwerze i czy rzadkie pojazdy powinny co jakiś czas się tam pojawiać?
s: Według mnie, system wygląda całkiem dobrze, aczkolwiek uważam, iż asortyment w salonach powinien być częściej uzupełniany. Co do rzadkich pojazdów - myślę, że powinny być dodawane, tym bardziej że niektóre modele są praktycznie, że niemożliwe do zakupienia, także uważam, iż byłaby to bardzo fajna opcja.

f: Skąd wziął się twój nick i jak go poprawnie wymówić?
s: Szczerze mówiąc, to sam dokładnie nie pamiętam skąd wziął się pomysł na ten nick. Było to dosyć dawno temu no i niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć jakim cudem go wymyśliłem. Co do wymowy mojej nazwy serwerowej, szczerze powiedziawszy, to sam do końca nie jestem pewien jak powinno się go wymawiać, najczęściej ludzie nazywają mnie ,,skuah" lub ,,skah"

f: Dobrze, dziękuję za udzielenie wywiadu, chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?
s: Tak na wstępie, dziękuje bardzo za możliwość udzielenia wywiadu, był to mój pierwszy raz i myślę, że całkiem dobrze się spisałem. Oczywiście, serdecznie pozdrawiam: @adamox @kseo. @alibaba*cvt @andi. @Lajk* @fliks' @architect @Suchoklates. @sadboy. oraz ciebie @flor1aN i dziękuje jeszcze raz!
 

f: Też myślę, że bardzo dobrze się spisałeś, oczywiście pozdrawiamy wszystkie wymienione osoby, ja dziękuję za pozdrowienia, pozdrawiam oczywiście również Ciebie i dziękuję czytelnikom za przeczytanie wywiadu z tak ciekawą osobą! Był ze mną @sqah

YGliFSe.png

Autoryzował: @Blender.

5wNnuaX.png

 


 

Edytowane przez flor1aN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin