Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Kierownikiem Legancki_Baor


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

undefined_-_Imgur_1.png

Witam, z tej strony Starszy Redaktor @Piko0412, zapraszam Was drodzy czytelnicy do przeczytania wywiadu z @Legancki_Baor.

5D4B3bb.png
2.png
5D4B3bb.png

P - @Piko0412

L  - @Legancki_Baor

5D4B3bb.png

P - Hejka, z tej strony Starszy Redaktor Piko0412 z redakcji 4Life News, jesteś chętny na wywiad?
L - Uszanowanko, z tej strony Legancki_Baor. Czemuż nie!

P - To zanim zachód słońca nas dorwie, chciałbym, abyś opowiedział o sobie.
L - A więc nazywam się Grzegorz, w październiku skończę 18 lat. Od września rozpocznę naukę w IV klasie technikum na profilu Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Swoją przyszłość chcę wiązać z rolnictwem oraz z tym, co lubię. Na co dzień pomagam rodzicom w prowadzeniu niewielkiego gospodarstwa rolnego o powierzchni ok 30ha, które nastawione jest na produkcję zwierzęcą (15 sztuk bydła mlecznego oraz mięsnego) oraz na produkcję roślinną. W wolnych chwilach relaksuje się, grając w gry, takie jak Farming Simulator, Minecraft ze znajomymi na multi, Sword And Sandals, czy grając na serwerze 4Life gdzie mam swoją organizację, jestem w biznesie, w którym pełnię funkcję zarządową oraz od niedawna jestem w akademii we frakcji TSA.

P - Super w takim razie przejdźmy do serwera. Jak wygląda u ciebie sytuacja majątkowa, dużo czy mało? 
L - No majątek to pewnie mam jak każdy poczciwy gracz serwera haha, w skład jego wchodzi Fast Food, czyli poczciwy burger co służy jako baza organizacji i oczywiście parę pojazdów, między innymi: Phoenix 1.6, Clover 1.6, dwie Mesy 1.6, mój ulubiony pojazd, czyli podrasowany Walton 1.6, który jest ikoną organizacji. Mój pierwszy pojazd, jaki kupiłem i który nie był żadną mananą czy waltonem jest Landstalker 1.4, który no jest, w sumie zemną od początku mojej przygody na 4Life, wiadomo tam quady no i jednoślady jak: Faggio 1.4 i 1.6 oraz Sanchez 1.4. A i bym zapomniał o Greenwoodzie, który służy do typowego odwalania oraz ucieczki przed SAPD xd. To tak między innymi, jakie posiadam pojazdy.

P - Masz przegrane 1400 godzin na serwerze — nie żałujesz poświęconego czasu na grę? Uważasz, mogłeś go inaczej rozporządzić?
L - Gram od 26.05.2020, głównie z początku czas spędzałem z moim kuzynem @The_pro oraz kumplami, @Ronjos oraz @Devis. Z początku mojej przygody nie traktowałem poważnie serwera jak teraz, bo po prostu nie miałem tej wiedzy, że to wszystko potem się tak potoczy. Później, bo w styczniu 2021 dołączyłem do Redakcji 4Life News i od tamtej pory zacząłem bardziej traktować serwer poważnie, po mojej krótkiej wręcz przygodzie w redakcji dołączyłem do mojej pierwszej frakcji, którą była SAMD, nie zrobiłem wielkiej kariery, bo tylko byłem w akademii, ale po tym, jak zostałem wydalony z owej frakcji (bo nie zdałem egzaminu i oczywiście zostałem wpisany na czarną listę) to jeszcze tego samego dnia napisałem podanie, do biznesu Buildings4you gdzie ku mojemu zdziwieniu zostałem przyjęty i w którym jestem cały czas. Później miałem epizod we frakcji SARA, gdzie byłem trochę czasu, ale odszedłem, dlatego że no dla mnie zrobiło się już nudne ciągłe robienie tego samego cały czas. Po frakcji SARA dostałem się do frakcji SAFD, gdzie naprawdę bardzo przyjemnie mi się pracowało i była naprawdę świetna atmosfera, tylko no nie zdałem egzaminów i się skończyła przygoda. Teraz to jestem we frakcji TSA, gdzie jak na razie jestem w akademii, ale mam nadzieję, że uda mi się zdać egzamin. To czy nie żałuję poświęconego czasu na grę, to muszę powiedzieć, że nie żałuję właśnie tego, mimo tego, co mnie spotkało ogólnie na serwerze, to bawiłem się i mam nadzieję, że będę bawił się tak dobrze, jak teraz. Naprawdę nie żałuję ani minuty poświęconej na serwer. Wiadomo, mogłem wykonywać inne czynności w tym momencie, jak na przykład bardziej przyłożyć się do nauki, ale ja przeważnie długo gram w okresie jesienno-zimowym, ponieważ jak wspomniałem na wstępie, pomagam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa i od rana do wieczora pomagam im i mam swoje obowiązki. W zimie nie ma ich aż tyle i więcej, poświęcam czasu dla siebie wtedy.

P - Wow, naprawdę ciekawa historia. Przejdźmy do twojego nicku — skąd pomysł na taki?
L - Co do samego słowa „Baor” to słowo oznacza: „bogaty chłop” co po części jest powiązane z moim życiem prywatnym, ponieważ nasze gospodarstwo jest największe w gminie. Też jak jeszcze mały byłem to zawsze, jak gdzieś jechaliśmy to ja, mój tata i mój starszy brat mówiliśmy, że: „Patrz jaki wielki baor tam jest”, mieliśmy na myśli, że właśnie wielkie gospodarstwo tam się znajduję. A co do „Legancki” to w tamtym roku gdzieś akurat w taką porę @PL4C3K zainspirował mi ten pomysł, bo wtedy nawet niektóre osoby zaczęły zmieniać nik na właśnie „Legancki_ [Nick] '' to pomyślałem, że to i ja też zmienię no i tak to zostało.

P - Przejdźmy do frakcji, jak wcześniej wspomniałeś, jesteś w TSA. Jakie są tam twoje obowiązki i jak gra się we frakcji?
L - No cóż, moimi obowiązkami jest godne reprezentowanie frakcji oraz godne pełnienie służby, jak na razie podoba mi się w owej frakcji, też jak mówiłem, mam nadzieję, że uda mi się zdać egzaminy i będę miał zaszczyt rozwijać swoje umiejętności i nie tylko w tej frakcji.

5D4B3bb.png
1.png
5D4B3bb.png

P - To życzę powodzenia. Myślałeś nad zmienieniem biznesu z Buildings4you na coś innego?
L - Z początku jak zaczynałem przygodę z Buildings4you, to myślałem, że kompletnie nie dam rady odnaleźć się w tym i tak miałem ochotę już pisać po pierwszym dniu odejście, ale dzięki Bogu, że tego nie zrobiłem i zostałem, bo teraz jestem, gdzie jestem. Myślałem później, żeby spróbować sił w radiu albo z powrotem w redakcji, ale miałbym dużo do nadrobienia wtedy i dużo bym stracił.

P - Poleciłbyś ten biznes dla graczy szukających nowych wrażeń?
L - Jak najbardziej. Każdy gracz by się odnalazł w tym. Akurat tak się składa (nie wiem, czy mogę to zdradzić), że pod koniec lipca będzie otworzona rekrutacja w nasze szeregi. Też warto podkreślić, że w naszym biznesie nie ma nic trudnego, jedynie co jest najgorsze to sprzedanie posiadłości, za niższą cenę niż kupiliśmy.

5D4B3bb.png
img%5D
5D4B3bb.png

P - To ciekawe informacje, jesteś obecnie liderem jednej z organizacji na serwerze. Żelaźni, tak nazwałeś swą organizację — skąd pomysł na taką nazwę?
L - Wzięło się z tego, żeby gracze myśleli, że jesteśmy twardzi, mocni, nic nas nie zagnie, że jesteśmy mocni jak żelazo, i tacy staramy się być. Na ten pomysł wpadłem wraz z @The_pro, @Ronjos oraz z @_-YOSHI-_.

P - Ciekawe. Jak się gra w organizacji? Łatwo opanować taką gromadę osób?
L - Czasami jest jak z bydłem, a czasami to jak z rodziną. Osób dużo nie ma, bo od początku trzymamy się założenia, żeby nie robić masówki tak zwanej oraz żeby było max. 50 osób. Oczywiście sam tego nie ogarniam, pomagają mi w tym osoby takie jak @_-YOSHI-_, @Likoss123, @Shrepard, @DJAmorozo, @xJaskirs oraz @Ruddyy0, bez których organizacja by nie istniała.

5D4B3bb.png
5.png
5D4B3bb.png

P - Wiadomo zgrana grupa, to podstawa. Przejdźmy do kolejnego tematu, jakim jest administracja serwera — próbowałeś kiedyś swoich sił w rekrutacji?
L - Tak próbowałem, ale darmo robiłem sobie nadzieję.

P - Masz jakąś cechę, która denerwuje innych?
L - Myślę, że nie każdy lubi słuchać jak opowiadam o swoich przygodach z życia codziennego, bo nie każdego to obchodzi albo interesuje. No i też pewnie to, że teraz mam mniej czasu niż kiedyś.

P - Słuchasz jakieś muzyki bądź masz ulubionych wykonawców?
L - Jedynie co słucham to dźwięków silnika ciągników haha, a tak na poważnie to przeważnie Disco Polo z lat 80,90 oraz z lat 2000-2014. Swoich ulubionych wykonawców nie mam, ponieważ ciężko by było wybrać.

P - Oglądasz filmy bądź seriale, jeżeli tak masz jakiś ulubione tytuły?
L - Od czasu do czasu coś tam się obejrzy. Co chodzi o seriale to oczywiście Ranczo, z seriali animowanych to „Totalna Porażka”, „Big Mouth”, „Paradise PD” a z filmów to też ciężko mi to określić, bo tego jest sporo, każdy film ma swój klimat i każdy inaczej się ogląda.

P - Rozumiem, teraz takie inne pytanie, gdybyś dostał teraz milion złotych, co byś zrobił z tak ogromną sumą?
L - Na pewno powiększyłbym sobie areał oraz odświeżył park maszynowy i zostawiłbym sobie na życie, a resztę to na cele charytatywne bym przeznaczył.

P -  A jeżeli dostałbyś pieniądze na wakacje trwające tydzień to, które miejsce na ziemi byś wybrał? Uzasadnij swoją odpowiedź.
L - Z pewnością wybrałbym Stany Zjednoczone, dlatego że jest to moje jedno z największych marzeń oraz mają swój klimat i mają to, czego brakuje Polsce.

P - Masz jakieś osoby w życiu, co cię inspirują i dlaczego?
L - No na pewno moja rodzina co chodzi o życie prywatne, a co chodzi na serwer to cała moja organizacja oraz cały biznes Buildings4you.

P - Słuchaj, dotrwaliśmy do końca! Na koniec chcesz kogoś pozdrowić?
L - O to lista będzie sporawa, bo pozdrawiam: @_-YOSHI-_, @The_pro, @Ronjos, @Devis, @Likoss123, @DJAmorozo, @Nenil.gg, @KubasuKrolCJ, @MFifa, @Adrianovy, @baziu, @Magik_4, @Querku, @Limitowany*, @ultraknur2000, @Damiansob534, @Sejker, @Shrepard, @Kumi, @Ksiadz_Natan, @xJaskirs, @LoLIHD, @KiemOn, @PL4C3K,  @Krystian6076, @Ruddyy0. Oraz mamę, tatę, brata, babcię i dziadka, oraz tych, co nie pozdrowiłem.

5D4B3bb.png

undefined_-_Imgur_7.png

Autoryzował: @Patryk99

undefined_-_Imgur_1.png

Edytowane przez Piko0412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin