Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Młodszym Szoferem HyperSonic0


shvxd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png
Witam, z tej strony Redaktor @Shadooweczek z Redakcji 4life News. Chciałbym zaprosić Was drodzy czytelnicy na wywiad z Młodszym Szoferem @HyperSonic0

5D4B3bb.png
FVQrdeD.png
5D4B3bb.png

S- Shadooweczek
H- HyperSonic0

5D4B3bb.png

S- Witam, z tej strony Redaktor Shadooweczek z Redakcji 4Life News. Chciałbyś udzielić mi wywiadu ?
H- Witam, z tej strony Młodszy Szofer HyperSonic0 z Transport Of San Andreas. Bardzo chętnie opowiem trochę o sobie.

S- No więc zaczynajmy, pierwsze pytanie - opowiesz mi oraz czytelnikom coś o sobie ?
H- Mam na imię Jakub, na tą chwilę mam 19 wiosen, na serwerze jestem fanatykiem gruzowatych samochodów, przede wszystkim Bravur oraz kierowcą we frakcji Transport of San Andreas, poza nim zajmuje się programowaniem oraz amatorsko muzyką i grafiką.

S- Masz jakieś plany na przyszłość ? Kim chciałbyś być ?
H- Najbliżej jest mi do zostania programistą, ale stricte nie planuje przyszłości, w skrócie co ma być to będzie.

S- Masz ulubiony gatunek muzyczny? Jeśli tak przedstawisz nam go?
H- Mam dosyć świrnięty gust, ale chętnie się przyznam, lubię słuchać głównie starszych kawałków z okresu lat 90, rapu, drum&bassu, house'u, oraz hardkorowej muzy takiej jak frenchcore czy uptempo.

S- Czy zdarza Ci się grać w inne gry niż MTA? Jakie to gry?
H- Oczywiście, poza ukochaną przez nas wszystkich grą gram również w Rusta, Dotę, Fortnite'a, Rocketa i Truck Simulatory.

S- Od kiedy rozpocząłeś swoją grę na serwerze ? Jakie były początki na 4Life?
H- Pierwszy raz na serwer wdepłem w październiku 2016 roku, niestety dokładnie nie pamiętam całej sytuacji, bo było to masę czasu temu.

S- Jaki masz na ten czas staż na serwerze? Co podczas niego udało Ci się zdobyć?
H- Mam coś koło 2100 godzin na serwerze, udało mi się dołączyć do frakcji Transport of San Andreas, oraz zrealizować wiele projektów do końca lub częściowo, z najciekawszych między innymi Bravura 2.2 Full Tune oraz Regina 2.2, która od dłuższego czasu czeka na dokończenie drobniejszych rzeczy.

5D4B3bb.png

rTx29dL.png

5D4B3bb.png

S- Jesteś we frakcji Transport Of San Andreas, opowiesz coś o niej?
H- Dołączyłem do Transport of San Andreas w październiku 2021 roku, od tego czasu nie miałem z kolegami z pracy żadnej afery, atmosfera jest cudowna. Dysponujemy różnorodnymi pojazdami, zaczynając od wysypujących co miesiąc premierów, kończąc na helikopterach i limuzynach.

S-Na czym polega praca w owej frakcji?
H- Nasza frakcja zajmuje się przewozem A do B lub czasowym w przypadku Eskorty VIP.

S- Masz na oku jakiś biznes? Jeżeli tak to jaki?
H- Na ten moment nie myślałem nad tym, czas pokaże.

S- Znajdujesz się również w organizacji SKUP KABLI. Mógłbyś opowiedzieć coś o organizacji? Dlaczego wybrałeś akurat tę organizację?
H- Skup kabli jest organizacją stworzoną dla hermetycznego grona znajomych, dlatego nie prowadzimy rekrutacji. Wybrałem ją, dlatego że wszędzie dobrze, ale z ziomalami najlepiej.

S- To już koniec moich pytań, chciałbyś coś dodać, może kogoś pozdrowić?
H- Od siebie chciałbym pozdrowić całe Transport of San Andreas, obywateli skupu kabli, oraz @Anatol. @KacpireZ.cake @Poga* @Kisiel55 @symulator_gier @Ninja.. @pluuum @flor1aN @Mlonskyy @Mjrek @Wiktor_1337 @smogur oraz @Mateo_202, od którego kupowałem bazę swojej ukochanej Bravurki, oraz oczywiście Ciebie. <3   

5D4B3bb.png

c7CQZCr.png

5D4B3bb.png

Q6rCmF0.png
Autoryzował: @Sheeker

5wNnuaX.png

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin