Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

 Ocena Audycji - PAWELOSS


PAWELOSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę Pochawlić Tego Prezentera znakomita ortografia wymowa oraz dykcja Mikrofon pierwsza klasa jak by studyjny do tego Hity aż mi się 2012 przypomniał ahh nostalgia Wszystko SUper MOja ocena 1/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Owocowy napisał:

Muszę Pochawlić Tego Prezentera znakomita ortografia wymowa oraz dykcja Mikrofon pierwsza klasa jak by studyjny do tego Hity aż mi się 2012 przypomniał ahh nostalgia Wszystko SUper MOja ocena 1/10

Tego samego zdania 1/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo pozytywny prezenter, na bieżąco reagujący na wszelkie pozdrowienia, czy donejty. Często pobudza społeczność zróżnicowanymi pytankami, czy szybkimi paluszkami. Puszcza zróżnicowaną gatunkowo muzykę, lecz głównie bogatą klasykę lat 80 i 90. Co bardzo ważne na jego audycjach można się często pobawić przy orginalnych fragmentach tych utworów, co osobiście bardzo trafia w moje gusta. Każda jego audycja zachęca do spędzania czasu na serwerze i sprawia, że czas ten jest dobrze wspominany.

Gorąco polecam tego prezentera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin