Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS URODZINOWY - DO WYGRANIA [??? $] - EDIT# KONKURS ZAKOŃCZONY


AdekUchiha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mini konkursik będzie taki, że każda osoba która zostawi reakcje "serca" pod  tematem o tutaj pod linkiem...

 

...zostanie zakwalifikowana do losowania. O wielkości puli w losowaniu zadecydujecie wy, poprzez zostawienie reakcji. W jaki sposób? Już tłumaczę. Jedna reakcja = 500PLN do puli konkursowej. Przykładowo, jeśli będzie 10 reakcji to pula wyniesie 5k itd. Wyniki najprawdopodobniej ogłoszę w dniu moich urodzin czyli 8 sierpnia na moim profilu forum. Jeśli zainteresowanie będzie spore to dorzucę coś ekstra. Przewidywani są dwaj zwycięzcy, między których podzielę wygraną na pół.

EDIT #1: Z racji że zainteresowanie konkursem przerosło moje oczekiwania, rozszerzam zakres nagród dla przyszłych dwóch zwycięzców o dodatkową nagrodę.
Dodatkowa nagroda:
Po jednym kluczu do modeli pojazdów RANCHER LONG 2.2FT + NITRO ID 46945 oraz SANDKING 2.2 ID 34497  na okres 72 godzin.

( Osoba posiadająca klucz jest zobowiązana do doprowadzenia pojazdu po upływie czasu do stanu sprzed pierwszego użycia go, czyli nie może stać na PP ani być zniszczonym w żaden sposób. Auto po upływie czasu należy w 100% sprawne odstawić do przechowalni, w przypadku jakichkolwiek problemów ze spełnieniem warunków należy mnie poinformować o tym w wiadomości prywatnej w grze lub na forum. Zwycięzca ma prawo do zrezygnowania z dodatkowej nagrody. )

Oczywiście  w przypadku większej puli osoby, które nie spełnią warunków majątkowych zostaną wykluczone z konkursu.

Edytowane przez AdekUchiha
Rozszerzenie konkursu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, osoby do losowania kwalifikują sie tylko z sercem pod linkiem  który dodałem w temacie, a nie tutaj. Żeby nie było nie porozumień. A i to mój pierwszy tego typu konkurs proszę o wyrozumiałość.

Edytowane przez AdekUchiha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gizol napisał:

dawaj kase 

 

2 godziny temu, Piko0412 napisał:

daj kaske

 

54 minuty temu, dawidxek napisał:

git

 

49 minut temu, Szotowiec napisał:

Ovuvuevuevue Enyetuenwuevue Ugbemugbem Osas
 

 

30 minut temu, h4sL0* napisał:

chetnie bym sobie pojezdzil sandkingiem 

Będzie losowanie generatorem poprzez kolejność reakcji pod tematem wymienionym w poście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin