Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wygrać quada bo nie miałem nigdy tak fajnego pojazdy dodatkowe nie chciałbym pozyskać go do celów finansowych tylko po to aby się nim pobawić :)  Podoba mi się jego Pomarańczowo-szary kolor oraz lubię maszyny off-road :)Pzypisałbym również Quada organizacji, aby inni też mogli się nim cieszyć :)

 

PS.Nie długo mam urodziny :D Mały prezent by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie wygrałem żadnego auta ani nic chyba że eventach ale to bardzo rzadko chciałbym wygrać w końcu coś innego poczuć to jak jedynie jedna osoba coś wygrała z pośród wielu wielu graczy/osób.

 

 

 

                                                                                                                            Pozdrawiam H_W_P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dostać kłada bo urodzinki już blisko a taki prezencik to zaszczyt . Gram długo na 4life i zawsze wydaje kasę więc niemam już kasy ani żadnego auta xD Chciałbym wreszcie coś wygrać bo ani jednego konkursu nie wygrałem i trochę lipa xd Zawsze mógłbym się pochwalić znajomym i powiedzieć im że nareszcie coś wygrałem . Gdy go zgarne będę grał więcej ma serwerze oraz jeździł w offroad. Mogę ci obiecać że go nigdy nie sprzedam ;)

 

Z poważaniem Fr3sH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć takiego quada bardzo ładnie Ci zrobiłeś :) ładne kolorki nie posiadalem quada a chciałbym takiego mieć :) słyszałem że dobrze się nim jeździ :) fajne pojazd na off-road :3 quad był by w dobrych rękach nie został by sprzedany :3 zatrzymał bym go sobie :* na pamiątkę dodaj też ze nigdy niczego nie wygrałem mo ale , nigdy nie można się poddawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin