Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo proste, chciałbym otrzymać quada ponieważ jest to jedno z fajniejszych małych pojazdów dzięki któremu wjazd np na MC nie będzie wyzwaniem. Ten pojazd nie jest zbyt tani więc na pewno przyciągnie grupę ludzi którzy zrobią wszystko że by go otrzymać, lecz nie mogę się podać muszę być dobrej myśli. Dlaczego miałbyś wybrać mnie, ponieważ gram na serwerze " 4life " na prawdę długo i staram się uczestniczyć w każdym konkursie, lecz nie udało mi się wygrać ani razu. Lecz może tym razem się to zmieni. Oczywiście tego quda bym nie sprzedał, lecz zostawił go jako pamiątkę z wygranej.

 

Pozdrawiam KIKO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym mówić że jest to bardzo drogi i unikalny  pojazd, że przekażę go na akcję charytatywną, że będę uczestniczył w konkursach lub coś takiego lecz będę szczery. 

Nic szczególnego, poprostu moja pera nie podjeżdża pod górkę i muszę ją zostawiać w krzakach ;-;

Ale najgorsze jest to że już znudziło mi się bycie CEJEM Z PERY  i potrzebuję mieć jakiś respekt :v

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Quad to moje małe życzenie bardzo lubię pojazdy typu Quad, Skóter, Kros czy scigacz. Sam posiadam w realnym życiu Quada i skóter bardzą chciałbym po katać takim na 4life ale finanse sie nie zgadzają.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam: Artur (Muchowy56)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin