Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#KONKURS# Wygraj Quada!


iWanted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wygrać oto tego Quada bo nie miałem takie fajnego pojazdu a bardzo bym chciał. Jeździł bym sobie na mc i spowtrotem xd tak dla luzu albo po terenach jakiś ;) był bym wdzięczy jakbym go wygrał marzy mi się taki lecz pieniędzy brakuje :/  jakbym wygrał to bym był tak szczęśliwy jak dziecko które dostaje pierwszego lizaka w życiu :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat ja miał bym go otrzymać?.

ponieważ lubię quady na 4life a lubię czasami dla luzu pojeździć offroad ale tylko z kolegą jako pasażer w sanchezie. 

zawsze marzyłem o quadzie na tym serwerze bo czasami fajnie troche poszaleć na terenach offroad i też na zwykłej drodze, oczywiście nie sprzedał bym go dla kasy tylko  byłby do zabawy w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Z Tej strony .:MaRiSs:. ....
Lubie quady dlatego ze mają tyle kół ile moja sabre hehe nie no żartuje..
Dlaczego chciał bym go , Dlatego ze mi sie podoba Jak bym go dostał wsadził bym cudowne
Tune do niego nie sellnął bym go nigdy bo wiedział bym ze to z uczciwej zabawie zwiąłem 
udział jak moge to nazwać PREZENT ... Prezentów sie nie oddaje nie sella i nie zamienia

:D :D :D :D :D
Uwielbiam ogólnie jeździć po lesie , na Sanchez-a mnie nigdy nie bedzie stać a do tego

wiec chciał bym quada poszalał bym i wgl .... Lubie takie dyscypliny i tego typu podobne
Jestem takim typem ze jak mam kase to odrazu poszedłbym to ze tak powie PRZEWALIĆ wszystko 
:) 
WIĘC JAK MAM JAKIEŚ SZANSE NA WYGRANĄ 
BYŁ BYM BARDZO ZADOWOLONY
DZIĘKUJE I LICZE NA DOBRE
WYBRANIE GODNEJ OSOBIE
DANIA TEGO CUDOWNEGO
POJAZDU JAKIM
JEST
QUAD 
!
!
!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym wygrać tego quada ponieważ chciałbym mieć w końcu coś innego i chciałbym nim jeździć po wszystkim (ludziach i autach) będe go codziennie impregnował sprawdzał stan oleju i dolewał mu benzyny i go czyścił   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taki quad mi się przyda, nigdy nie miałem na serwerze owego pojazdu. Zadbałbym o niego i nie sprzedawał go (Pamiątka od iWanted'a :D) Na pewno jeździłbym nim po polach :D (off road) i bawiłbym się świetnie. Nie zależy mi tak bardzo na nim bo jakbym musiał oddałbym go komuś innemu bez problemu. Jestem graczem który za dużo nie zarabia ponieważ wole pograć, poszaleć, jeździć po miastach itd, taki quad przyda mi się jak diabeł strzelił! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym go wygrać z powodu tego iż gdyż ponieważ posiadam w realu takiego lecz z przyczyn kontuzjii nie mogę pojeździć na nim ;(. Oczywiście też musiał się popsuć w ostatnim czasie więc chcę go naprawić i tr sprawy. A przechodząc do gry, ofgrywalbym z nim RP ;) czyli tam jakieś lekkie dostrojenia silnika i te sprawy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin