Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Norsek


Dar_Kon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login / nick: ikar777888@interia.pl/Dar_Kon
Serial: A3B4C5EE2CE31DD74CE37E31852DAD53
Nick oskarżonego: @Norsek
Data zdarzenia: 11.08.2022 15.58
Opis zdarzenia: Wraz z grupą znajomych postanowiliśmy odegrać Rp z owym Graczem. Nie wyraził o chęci ani zaangażowania w biznes i postanowił nas wyśmiać. Wrócił on na miejsce widoczne na nagraniu. Po rozmowie z owym graczem twierdził, że może mnie zabić z broni. Po chwili wyciągnął broń aby pokazać i zaczął do mnie strzelać. Gdy zorientował się, że nie jest w stanie mi nic zrobi postrzelił, postanowił pokazać się i zaczął strzelać do obok stojącego gracza z frakcji Tsa. Gracz chyba nie wiedział że frakcje mają bw o czym poinformował go sam członek frakcji po zabójstwie go. Po tym zdarzeniu próbowałem wytłumaczyć mu, że nie powinien tak postępować. Gracz zaczął mnie obrażać również jest to ukazane w nagraniu. Dodam jeszcze, że przez owego gracza otrzymałem karę mute za prowokacje, która była nie słuszna, nie obwiniam o to Supporta mógł nie znać całej sytuacji jaka zaistniała. Liczę na wyrozumiałość Pozdrawiam 

https://imgur.com/a/Xv3mfnx

https://imgur.com/a/yYQTF7b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Plutonowy Norsek z 41.st MID.

Zaczynając od początku oczekiwałem na drugiego pracownika frakcji TSA stojąc na murku z M4, podjechaliście w 4 swoim Landstalkerem całym rozwalonym wymuszając RP porwania ([2022-08-11 15:52:33] [Output] : Dar_Kon [505]: strzel z mk || [2022-08-11 15:52:48] [Output] : * Dar_Kon SiÄ™ga do kieszeni z ktĂłrej wyciÄ…ga opaskÄ™ zaciskowÄ…, wykrÄ™ca rÄ™ce po czym zapina dĹ‚onie w krzyĹĽ || [2022-08-11 15:52:56] [Output] : * Dar_Kon Otwiera drzwi , wrzuca porwanego na tylnie siedzenia. Zamyka drzwi z trzaskiem )) Jeżeli dla Ciebie jest normalne podjechanie samochodem całym rozwalonym i porywanie jakiegoś gracza to jest coś z tobą nie tak. Od samego początku wysłałeś teksty tego typu: [2022-08-11 15:53:17] [Output] : Dar_Kon [505]: wyjij kija || Jest to conajmniej niemoralne zachowanie. Polemelizując z tobą zeszliśmy na temat broni, którą sami mieliście zbugowaną z DM co jest na serwerze karane, przechodząc do sedna wykonałeś animke /kopie w moją stronę po czym pisaliście razem ze swoimi kolegami teksty typu: Strzelaj nie pi****l i inne, spytałem się Ciebie [2022-08-11 15:57:28] [Output] : Norsek [231]: moge na tobie wytestowac? NA CO ODPISAŁEŚ [2022-08-11 15:57:30] [Output] : Dar_Kon [505]: tak | Byłem świadom, że nie wyrządzę na tobie szkód. W rozmowie z Tobą stosowałem zwroty o wysokim bogactwie językowym, lecz dalej prowokowałeś. Skracając cała moją wypowiedź dochodzę do konkluzji, że po licznych prowokacjach oraz wyzwiskach w moją stronę byłem zmuszony tak postapić, na następny raz trochę więcej kultury i poducz się co to jest RolePlay.

Z poważaniem Norsek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dar_Kon napisał:

Gracz chyba nie wiedział że frakcje mają bw o czym poinformował go sam członek frakcji po zabójstwie go

[2022-08-11 15:57:13] [Output] : kondziolek [259]: zabij mnie

[2022-08-11 15:57:17] [Output] : >> kondziolek [259]: nie no nie bede zabijac cie xdd

Nie wiem w czym masz problem, pierwsze wstaw całą sytuacje a nie tylko momenty w których mnie oskarżasz bo udajesz niewinnego w całej sytuacji. Najlepiej wstaw cały materiał co robiliście a potem pisz jakiekolwiek skargi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz stosować broni na byle napotkanym graczu. Przykładowo ktoś dołącza do gry widzi ciebie mówi strzel do mnie to walisz do niego tak?

Jak już wklejasz logi to wklej wszystkie chociaż a nie dogodne wycinki pasujące do twojej wypowiedzi 

Nie napisałem czegoś takiego ,,Strzelaj nie pi****l ''

Nie stosowałeś zwroty o wysokim bogactwie językowym, tylko wyzywałeś mnie w sposób taki, aby nie otrzymać kary to proste

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dar_Kon napisał:

Nie napisałem czegoś takiego ,,Strzelaj nie pi****l ''

Stoicie w 4, bierzesz odpowiedzialność za całą grupę skoro cię wypychają. Mianowicie Twój kolega Gembolek owy tekst napisał [2022-08-11 15:57:48] [Output] : Gembolek [166]: strzelaj nie pi****l

1 minutę temu, Dar_Kon napisał:

Jak już wklejasz logi to wklej wszystkie chociaż a nie dogodne wycinki pasujące do twojej wypowiedzi 

Jak już piszesz skarge to wklej całe nagranie a nie tylko dogodne wycinki pasujące do twojej wypowiedzi

1 minutę temu, Dar_Kon napisał:

Nie stosowałeś zwroty o wysokim bogactwie językowym, tylko wyzywałeś mnie w sposób taki, aby nie otrzymać kary to proste

Jeżeli dla Ciebie są to wyzwiska to przepraszam, lecz wytłumaczyłem Ci co miałem na myśli najbardziej jak potrafiłem. A Ty pisząc skarge pokazujesz swoje mentalne zachowanie.

 

1 minutę temu, Dar_Kon napisał:

Jak widać nadal prowokujesz https://imgur.com/a/x0u0eYV

 

xd Polecam wyłączyć komentarze profilu skoro przeszkadza Ci to, że napisałem, że jest mi przykro. Miłego Dnia. Czekam na decyzje Sztabu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Norsek napisał:

Stoicie w 4, bierzesz odpowiedzialność za całą grupę skoro cię wypychają. Mianowicie Twój kolega Gembolek owy tekst napisał [2022-08-11 15:57:48] [Output] : Gembolek [166]: strzelaj nie pi****l

Mam brać odpowiedzialność za graczy znajdujących się obok dziwne trochę nie uważasz.

Poza tym będąc w biznesie masz obowiązek poszanowania życia nie prawda? wydaję mi się że tak

Będąc w Biznesie powinneś być miły twoje wypowiedzi tego nie wykazują

15 minut temu, Norsek napisał:

[Output] : Dar_Kon [505]: wyjij kija || Jest to conajmniej niemoralne zachowanie.

mówisz o moralnym zachowaniu czy normalne jest to że zacząłeś do mnie strzelać, a gdy ci nie wyszło to zabiłeś Członka Tsa?

Uważam, że niepotrzebnie to napisałem. Ale zobacz swoje zachowanie jak podjechaliśmy co zrobiłeś? Miałeś problem i byłeś zły że musisz cos odgrywać 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dar_Kon napisał:

Uważam, że niepotrzebnie to napisałem. Ale zobacz swoje zachowanie jak podjechaliśmy co zrobiłeś? Miałeś problem i byłeś zły że musisz cos odgrywać 

Kolego, napomnę Ci że przyjechanie rozwalonym pojazdem z dymiącym się silnikiem nie może być grą RP. Rozpocznij pościg będąc całym rozwalonym a gdy ci nie wyjdzie to zacznij odgrywać RP.

3 minuty temu, Dar_Kon napisał:

a gdy ci nie wyszło to zabiłeś Członka Tsa?

Sam byłeś dociekliwy jak to działa, że osoba z BW umrze a gracz nie, więc przedstawiłem Ci to. Nie będę wysyłać co 2 minuty odpowiedzi w skardze. Członek frakcji TSA już wcześniej pytał się mnie jak działa BW i sam wyraził zgodę na jego powalenie na BW

Edytowane przez Norsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Norsek napisał:

Sam byłeś dociekliwy jak to działa, że osoba z BW umrze a gracz nie, więc przedstawiłem Ci to. Nie będę wysyłać co 2 minuty odpowiedzi w skardze. 

Tak, ja byłem dociekliwy? Chyba nie wież co piszesz. Sam ci napisałem że nie działa to na mnie to się kłóciłeś napisałem wyraźnie ,, wiem jak to działa ,,

Również nie będę co chwila tu wracał mam nadzieje że ktoś sprawiedliwy tym się zajmie napisałem wszystko co miałem do powiedzenia   Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin